Miloš Aligrudić kamerom snimio skupštinsku krađu (video) / Bodrum 2

Sandrina

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Iju...jel' objavi Tijanić ovo? Meni je program ostao na HRT-u i tek sada prebacih na RTS?

...........................................................................................................................................................................
Za sada NIJE.....................mozda u vremenskoj prognozi............mozda gresim........ali...............dok mu tj. Tijanicu ne javi.....ili jave......mada ON slusa samo LICNOG................ licno..................
 
Poslednja izmena:
Vidim da je Mile Ilić (SPS), prisutan.... Mi Nišlije ne zabušavamo...:lol:

Ма је л' ти можеш да нам ископаш негде онај беџ Нишког ЛДП-а......... "о вољеном нам другу Милету" !?:think:

Или макар слику да се слатко исмејемо!!:hahaha::rotf::hahaha:
 
Хе, жалосно је што се неће на томе завршити - ја колико видим, сад испада (бар на Б92) да је веће кршење закона то његово снимање него крађа гласова у скупштини при гласању! (све су вештији у "науци" замене тезе)

Дакле, ови преваранти ће се опет извући а завршиће се све тиме да је Алигрудић на тапету...

Meni je vise UZASNO:roll:
Prosto ne znam sta vise mogu da nam ucine, a da za to odgovaraju!
Aligrudic nije krsio nikakav zakon, jer, takav zakon ne postoji. Zar ne snimaju kamere RTS-a te iste poslanike?
Nije to bila za javnost zatvorena sednica, a sve i da jeste, to je KRADJA, i druga rec za to ne postoji:evil:
 
Sandrina

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Iju...jel' objavi Tijanić ovo? Meni je program ostao na HRT-u i tek sada prebacih na RTS?

...........................................................................................................................................................................
Za sada NIJE.....................mozda u vremenskoj prognozi............mozda gresim........ali...............dok mu tj. Tijanicu ne javi.....ili jave......mada ON slusa samo LICNOG................ licno..................

Jeste, negde pred kraj Dnevnika:roll:
I, vise prostora su dobili Palma Betoven, onaj jadnik iz DS-a i Slavica Djukic-Dejanovic.
U odnosu na njih bi se moglo reci da vest nije ni prikazana, i da ono sto smo svojim ocima videli nismo videli:dash:
 
Meni je vise UZASNO:roll:
Prosto ne znam sta vise mogu da nam ucine, a da za to odgovaraju!
Aligrudic nije krsio nikakav zakon, jer, takav zakon ne postoji. Zar ne snimaju kamere RTS-a te iste poslanike?
Nije to bila za javnost zatvorena sednica, a sve i da jeste, to je KRADJA, i druga rec za to ne postoji:evil:

Нека неко пита "другарицу Биљу" :hahaha: , пошто ме "игнорише" :sad2: :hahaha: ,
како ће реаговати
када сутра - прексутра БоТа нареди напрдњацима да се појаве у сали и учествују у кворуму!!!

Како ће нам то објаснити.............форумски напрдњаци!!!:think::think::think:
 
"Случај камера"

Предстваници владајуће коалиције оценили су на седници Административног одбора, да је поступак шефа посланичког клуба ДСС-а Милоша Алигрудића, који је у скупштинској сали снимао посланике приватном камером, забрањен Пословником, док опозиција тврди супротно.

У закључку Одбора је наведено да то вређа достојанство парламента, омета посланике у раду и нарушава ред на седници Скупштине.

Алигрудић је објаснио да је снимао посланике како би забележио нерегуларности током гласања. Прецизирајући да снимак траје четири минута навео је да се на основу њега јасно може утврдити да није било 127 посланика у сали.

Посланик ЛСВ Ненад Чанак је објаснио да је у скупштинску салу забрањено уношење предмета који не служе за обављање посланичке дужности и тврди да је из тих разлога тражио да Алигрудић буде удаљен са седнице.

Посланик Јединствене Србије Драган Марковић прокоментарисао је да Алигрудић "можда на тај начин покушава да заради додатни хонорар, пошто су укинуте дневнице" и предложио Алигрудићу да "као новинар оде на Косово и Матохију па да извештава са терена".(RTC)
------------------
Dragan Betoven je prevazisao samog sebe:(
On bi mogao jedino da izvestava iz "prostorije" gde zive odredjeni cetvoronosci, ne bi se od njih ni po cemu razlikovao:evil:
 
Poslednja izmena:
Nije kriv onaj koji je prdnuo, nego onaj koji je cuo:roll:
Високоумно..............................интелектуално и надасве...........дамски!!!
respekt.gif
:hahaha::rotf::hahaha:
 
Upravo to i kazem!
I, po sto puta se pokaza da je u nekim situacijama : Nije kriv onaj koji je prdnuo, nego onaj koji je cuo:roll:

Mislim da opozicija MORA da istraje da se ovo istera na cistac.
Da se kazni Slavica Djukic-Dejanovic (ako je moguce smeni)!

И да се на њено место постави (а ко би други него) Тома Препоштени ... :whistling::whistling::whistling:

Тада би сви проблеми са кворумом били избегнути ...
Напрдњаци би ?својим? украденим мандатима
здушно подржали стреловит пут у ЕУРОинтеграције (све док има ЕУРА, јел) ...

:dash::dash::dash:
 
Браво за фегета Алигрудића :ok: Одрадио их је као мајмуне :hahaha: Треба неко да преброји ови болументу и ако их нема 127, докторку и Мирину другарицу у затвор.

ona doktorka sa dva prezimena, naucila je da broji do 100.
 

Back
Top