MEGADETH !!!!!!!!!!

PanterA_girl:
Joj jeste ludi sto se svađate, PO MOM Megadeth je punooooo bolji od Metallice, jednostavno Dave ima bolji glas od James-a, al bez ljutnje pogotovo Behemoth nemoj odmah da se kreneš svađati...
Kakav god da je Megadeth, pop, rock ili metal ja taj bend jednostavno volim..


ma necu da se svadjam, boli me u stvari u dupe... neka ti se svidja megadeth slobodno ja uospte nemam nista protiv...
Ali da Mustaine ima bolji glas od Hetlfielda? lollollol ha ha ha ha ha... pa sta bre ti pricas covece...??? Mislim daj, cinjenice su cinjenice... Dave ima glas kao kada bi ja seo da kenjam i da pevam dok mi ***** izlazi... daj malo postovanja za druge pevace... Koji imaju veze sa pevanjem...
 
behemoth:
ma necu da se svadjam, boli me u stvari u dupe... neka ti se svidja megadeth slobodno ja uospte nemam nista protiv...
Ali da Mustaine ima bolji glas od Hetlfielda? lollollol ha ha ha ha ha... pa sta bre ti pricas covece...??? Mislim daj, cinjenice su cinjenice... Dave ima glas kao kada bi ja seo da kenjam i da pevam dok mi ***** izlazi... daj malo postovanja za druge pevace... Koji imaju veze sa pevanjem...

Rekla sam po mom mišljenju, da Dave ima bolji glas od Jamesa, vidiš kako se odmah naložiš na neki komentar, baš si neki lik što brzo plane... :evil: :evil: :evil:
Ja necu da pljujem po Jamesu... jer i slušam Metallicu, al za mene Megadeth je neuporedivo bolji od Metallice, a tek Annihilator...
P.S. to je moje mišljenje, ne želim da se svađam... :roll: :roll: :roll:
 
behemoth:
ajde bezi bre s tim annihalatorom... raspad sistema potpuni...


Tebi je samo Metallica, Metallica, to neću ni da komentarišem...
Ja sam rekla opet Po Mom mišljenju, ali ti kao da nemaš pojma da čitaš... ajd necu da se svađam sa klincem, samo Metallica, Metallica... nemaš ti pojma druže šta je Thrash Metal, samo si čuo za Metallicu, imam osjećaja da si fanatik za Metallicom, da znaš npr. šta su oni oblačili na turnejama i sl. Nikad nemoj, ali nikad da meni pametuješ, jer ja takve klince poput tebe (a ima ih puno) ne podnosim...
 
al se was dwoje wolite swadjati, stwarno uziwate.
i hetlfield ima swoje momente kad zwuci kao da je na wc solji
megadeth ima nekoliko pjesama na kojima on zwuci totalno drugacije
slusam i jedno i drugo, al mi nije jasno kako se oni mogu na owaj nacin uporedjiwati
pjewati pjesme megadetha i metallice nije ni malo lako, izrazito postujem oba pjewaca
ps. kad widis da se neko zaljubio u annihilator, leave it, u can't stop it.
pps. kad naidjes na fana metallice, a smatras da je megadeth puno bolji, odustani; teske rijeci su u pitanju.
mozda tje neko htjeti da me ubije kad owo procita, al eto, ja, mali iskreni gad, sam dala swoje misljenje.
 
PanterA_girl:
Tebi je samo Metallica, Metallica, to neću ni da komentarišem...
Ja sam rekla opet Po Mom mišljenju, ali ti kao da nemaš pojma da čitaš... ajd necu da se svađam sa klincem, samo Metallica, Metallica... nemaš ti pojma druže šta je Thrash Metal, samo si čuo za Metallicu, imam osjećaja da si fanatik za Metallicom, da znaš npr. šta su oni oblačili na turnejama i sl. Nikad nemoj, ali nikad da meni pametuješ, jer ja takve klince poput tebe (a ima ih puno) ne podnosim...


jesam fanatik... da znas to si pogodila... I imam pojma sta je thrash... kada bi jednostavno u zargonskom americkom engleskom prevela, shvatila je kako je to jednostavna i prosta rec... Koju mnogi na ovom svetu nisu shvatili i mnogi, mnogi , na zalost, bendovi koji sebe tako danas nazivaju...

I naravano da nisam thrasher ... Hvala Bogu... makar u najgorem slucaju onakav za kakve se vi predstavljate...


Pa dobro... jos gore sto sam ja klinac za tebe... razmisli malo o tome...
 
behemoth:
ajde bezi bre s tim annihalatorom... raspad sistema potpuni...
E tugo moja... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ova nezrela izjava samo govori o tvom slabom poznavanju i razumevanju metala i muzike uopshte...
Verovatno si jedan od ovih klinaca "vikend metalaca" pa ti je Metal'ka dobar drugar...
Otvoricemo na forumu temu: "children metal" pa, ko zna mozhda tamo naidjesh na neke istomishljenike... ;)
 
Jedi Master:
E tugo moja... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ova nezrela izjava samo govori o tvom slabom poznavanju i razumevanju metala i muzike uopshte...
Verovatno si jedan od ovih klinaca "vikend metalaca" pa ti je Metal'ka dobar drugar...
Otvoricemo na forumu temu: "children metal" pa, ko zna mozhda tamo naidjesh na neke istomishljenike... ;)


E, a ako cemo govoriti o muzici, taj annihalator bolje nemoj ni da pominjes... nemoj za dzabe da se blamiras. Onaj koji sebe naziva muzicarem i pritom mator covek slusa annihalator, je uzas... znaci gori primer nisam sreo u zivotu...
 
E behemoth ti si bas p'rso.... nije strasno biti klinac, svi smo mi bili deca, nije strasno ni to sto se lozis na Metallicu, to je uobicajna pojava za decu metalce, ali sto pljujes Megadeth, a sad i Annhilator, sta ti to treba u zivotu? Nemam nameru da te ubedjujem da je Megadeth bolji od metallice, to je jednostavno stvar ukusa, ali je cinjenica da je metallica prodala metal. Meni samo smeta sto fan metallice pljuje po Megadeth-u, to je stvarno jadno i licimerno.....
 
Kao shto neko reche .........MEGADETH rulezzzz......Najveca stvar koja je Metallica uradila je to shto su oterali Dave-a iz grupe i to shto je on osnovao Megadeth.Svi albumi su super nema iznimke...........Ali shto se tiche glasa niko nema bolji od Belladone iz Anthraxa........Prema tome Anthrax, Megadeth, Metallica pa ondak svi ostali...:)......

Inache bio sam na Metallici,Megadethu i Maidenima i najbolja svirka je ubedljivo bila na Megadethu.

Pozzzz

Najbolje pesme Mary Jane,Tornado of Souls,Sleepwalker,Tout le Monde,Peace sells.......,Rattlehead,itd.
 
E Necro, nisam dete... Jer nisam metalac... jednostavno!
Nisam metalac, jer se ja teko ne izjasnjavam... Tako sam se izjasnjavao kad sam imao 14 godina tako da mozes samo ti biti dete jer se tu nesto lozis kao neko prodao metal. Boli me bre dupe ko je prodao a ko nije, a ko si ti da o tome sudis...?
Ja samo slusam muziku i to je sve...
ne pljujem megadeth... ne znam samo gde si ti to video u svojoj glavi...
 
Biti metalac su za mene i tebe dva potpuno razlicita pojma. To sto se neko deklarise kao metalac, neznaci da jeste metalac. Metal nije samo muzika, vec je i ideologija. Ja imam neke svoje ideale i nemam nameru da od njih odustanem. Uostalom ja nigde nisam rekao da sam metalac, ti si sam izveo taj zakljucak.

Metallica je pocela sa nekim idealima, sa kojima se ja generalno gledano slazem, ali su posle Black albuma, odustali od tih ideala zbog nekih drugih. Nemam pravo da im sudim i trudim se da to neradim, ali imam pravo na svoje misljenje. Ono sto sam do sad rekao su samo moja objektina zapazanja.

Samo da te potsetim na post zbog kog je krenula sva ova rasprava

behemoth:
Daj brate... Tornado of souls i she-wolf i tako te pesmice su MTV popic najgori... Znaci to je najoblicniji hippy-dippy pop odsviran elektricnim gitarama... Ne kazem da su pesme sranje, nego to nema veze ne samo s metalom, nego nema veze s rock-om...

Licimerno je da fan Metallice kaze za Megadeth da su im neke stvari "najobicniji hippy-dippy pop".
 
da... to sam rekao i to nije uopste licemerno, jer to kazu i mnogi drugi ljudi koji stvarno slusaju megadeth... A ovo sto ti branis megadeth je subjektivno, isto kao sto ja branim metallicu.
She-wolf i tornado of souls (same kao pesme i kompozicije i kao melodija, i hormonija u njima) nemaju veze sa killing is my business, rust in peace (sve sem tornado-a) itd... prva 3 albuma mozda 4... kad bi tim pesmama oduzeo distorziju i dranje... Sta bi dobio (kada bi izolovao samo melodiju)? Ne bih se bas kladio da bi se to onda poklapalo sa nekim thrash metal idealima... metallica je otisla dalje od megadetha samim tim sto je htela jos siri obim publike (sto je i dobila) a Mustine je bio ljubomoran, pa je pokusao da pravi isto tako pevljive pesmice (metallica je trebala da dobije grammy sa JUSTICE-om!!!)... kao sandman, nothin else matters, pa se onda istripovao, pa je hteo da ostane TRUE!!! i onda se covek igubio kada je izasao Black Album i kada je shvatio da je ostao u senci u trci za titulom najveceg metal benda...
 
behemoth:
E, a ako cemo govoriti o muzici, taj annihalator bolje nemoj ni da pominjes... nemoj za dzabe da se blamiras. Onaj koji sebe naziva muzicarem i pritom mator covek slusa annihalator, je uzas... znaci gori primer nisam sreo u zivotu...

Annihilator je ono shto ogranicheni umovi nikada nece razumeti....
A, da budem iskren video sam mnogo takvih klinaca kojima je Metal'ka vrhunac, a ostalo shit. Ustvari Metal'ka je vrhunac komercijale. To shto pljujesh po chistoti Trash Metala, tvoj je problem... Ti, kao "vikend metalac" nemash nikakav kredibilitet kada je komentarisanje muzike u pitanju...
 
ha ha ha... A ti kao starosedeoc koji je pustio korenje i kome je opala sva kosa, i koji se sada jadan, prepucava sa "vikend metalcima", i koji JOS UVEK veruje u neki cisti istinski thrash metal (koji je recimo izumreo daleke '86, ako je dotle i trajao) bi mogao malo da prestane da oslobadja neiskorisceni testosteron na ovom forumu, za to sluze druge stvari...

Ljudski um je ogranicen na ono sto je video i cuo... ne verujem da neko, ko slusa jedno isto ceo zivot i poistovecuje se s necim ceo zivot, da moze da bude "neogranicen, mudar i slobodan um"... Ali dobro... svako bira svoj put.

P.S. ovo je poruka dobre volje. Pise se THRASH metal, a ne TRASH... osim ako zelis da sam sebe vredjas... Evo ti iz Cambridge- ovog recnika sta znace te dve reci:


1TRASH - INFORMAL something that is worthless and of low quality:
I can't believe that someone of his intelligence can read such trash!

thrash (MOVE) /Tr{S/ verb
to move from side to side in a violent or uncontrolled way:
thrash (HIT) /Tr{S/ verb [T]
to hit a person or animal hard many times as a punishment:
thrash "metal noun
a very fast type of heavy metal music, that also has some features of punk rock
 
behemoth:
da... to sam rekao i to nije uopste licemerno, jer to kazu i mnogi drugi ljudi koji stvarno slusaju megadeth... A ovo sto ti branis megadeth je subjektivno, isto kao sto ja branim metallicu.
She-wolf i tornado of souls (same kao pesme i kompozicije i kao melodija, i hormonija u njima) nemaju veze sa killing is my business, rust in peace (sve sem tornado-a) itd... prva 3 albuma mozda 4... kad bi tim pesmama oduzeo distorziju i dranje... Sta bi dobio (kada bi izolovao samo melodiju)? Ne bih se bas kladio da bi se to onda poklapalo sa nekim thrash metal idealima... metallica je otisla dalje od megadetha samim tim sto je htela jos siri obim publike (sto je i dobila) a Mustine je bio ljubomoran, pa je pokusao da pravi isto tako pevljive pesmice (metallica je trebala da dobije grammy sa JUSTICE-om!!!)... kao sandman, nothin else matters, pa se onda istripovao, pa je hteo da ostane TRUE!!! i onda se covek igubio kada je izasao Black Album i kada je shvatio da je ostao u senci u trci za titulom najveceg metal benda...

Da brate u pravu si Metallica je prosirila svoju publiku, na fensere i pozere. Pravih fanova metallice je sve manje, ostala su samo deca i pozeri (svaka cast izuzecima). Fanovi Megadetha su metalci, tako da Megadeth u principu ima mnogo vise fanova od metallice (mislim na prave fanove, a ne na decu i pozere). 90% tih fanova metallice, misli da je najbolji album metallice Black album, culi su desetak pesama koje svi idioti znaju i misle da su oni neki zajebani metalci (zajebala ih majka priroda). Ne poznajem te i neznam nista o tebi, ali po svemu sudeci izgleda da i ti pripadas toj grupi. Zato je licimerno da takav lik prica nesto o Megadeth-u.

A pomenute pesme jesu malo melodicnije od njihove ostale muzike, ali su i dalje heavy metal. Vec sam pominjao da Maiden-i imaju mnogo melodicniju muziku od Megadeth-a, a opet su heavy.
 
au debili nevidjeni
pa ti si debil nevidjen... Megadeth je thrash mentolu... kakav crni heavy metal ti spominjes???
Ti znas vise od mene za megadeth??? da li si ti normalan? s vama je bespotrebno i beskrorisno raspravljati se... vi mislite da ste nesto bolji od fensera ili repera? da vi imate neke veze s muzikom...

o cemu bre ti pricas? kakvi "pravi metalci" kakvi "pravi fanovi" pa ako si pravi fan sto nemas original celu diskografiju sa original paketima koncerata??? Si ti pravi fan ako nosis martinke i pljujes po svemu sto nije metal? Da li si ti pravi fan ako nosis crne MEGADETH ( koji su inace HEAVY METAL?!?!?!?!?) po 40 stepeni, a? i imas dugu kosu i smrdis??? Ti si sad cool, i niko nije pravi fan i ti mozes da pljujes druge koji isto slusaju megadeth samo zato sto si ti "pravi i istinski metalac"

Znas sta, tu titulu mozes sebi da zabodes u dupe! A ja cu da slusam black album, iako sam preslusao vise cd-ova metala (heavy-ja, thrash-a i black-a od tebe) iako sviram gitaru vec 5 godina, iako slusam MUZIKU burazueru... i Nabij taj heavy metal megadeth u nos!
I opismeni se vise covece, negacije se pisu odvojeno sem reci: necu, nisam, nemoj...
e ljudi, nemojte se vi oko mene brinuti, necu slusati annihalator, slusao sam ga i nih vise sigurno, ne brinite se... Stavljam ja prst na celo zbog drugih stvari
 
htjedoh pametowati, al sam odustala.
bas zanimljiwa prepirka, bas zasmijawa cowjeka.
biti fan i slusati neki bend je weeeelika razlika.
prawi fanowi se ne hwale kako su oni true fanowi i metalci.
najwaznije, swako ima swoj ukus. ako neko otje slusati sr**e, ma pusti ga.
swiranje gitare, nosenje martinki, duga kosa... pa to moze i neko ko nea blage o muzici.
 
behemoth:
ha ha ha... A ti kao starosedeoc koji je pustio korenje i kome je opala sva kosa, i koji se sada jadan, prepucava sa "vikend metalcima", i koji JOS UVEK veruje u neki cisti istinski thrash metal (koji je recimo izumreo daleke '86, ako je dotle i trajao) bi mogao malo da prestane da oslobadja neiskorisceni testosteron na ovom forumu, za to sluze druge stvari...

Nisam toliko mator, ali dovoljno dugo slusham Annihilator, i metal uopshte, tako da o tome mogu da ti drzhim predavanje... A shto se tiche toga ko je ovde jadan, to si samo ti, jer si se upleo u vode koje ne poznajesh bash najbolje...
 
behemoth:
au debili nevidjeni
pa ti si debil nevidjen... Megadeth je thrash mentolu... kakav crni heavy metal ti spominjes???
Ti znas vise od mene za megadeth??? da li si ti normalan? s vama je bespotrebno i beskrorisno raspravljati se... vi mislite da ste nesto bolji od fensera ili repera? da vi imate neke veze s muzikom...

Megadeth je proshao nekoliko faza, ali svrstavati ga u chist thrash, glupost je nezamisliva...
Tako da nema potrebe da vredjash Painkiller girl...
 

Back
Top