MEGADETH !!!!!!!!!!

behemoth:
ajde sad se malo u creva uvuci, posto si u dupe, molim te... Pa vi se stvarno pravite gluvi, jel da? Ili mozda glupi, ili ste stvarno TOLIKO glupi, da cu i ja pored vas da postanem zesce glup...
:lol: :lol: :lol:
Neznam shta sebi gurash (uvlachish) u dupe, ali chinjenica je da te na 4-umu (a mozhda i shire) guzi ko stigne...
Toliko o dupetu, crevima i ostalim stvarima...
Ali ako vec hocesh, ti idi na LJiS, pa tamo obelodani svoje perverzije...
Ti si ovde ubedljivo najgluplja tvrdoglava budala bez pokrica... ;)
 
strasno je to svarno, kad neko muva maloletnice preko foruma... jbt, stvarno to necu shvatiti, ajde preko nekog chat-a, ICQ-a mirc-a ili krstarice... ali ovako... pa daj covece, na meni poene neces skupljati, posto drugacije ocigledno ne umes...
Imas temu annihalator, pa tamo pricaj o svom najboljem bendu svih vremena... mada ocigledno da tamo samo ti i ides, i painkiller girl...
 
behemoth:
strasno je to svarno, kad neko muva maloletnice preko foruma... jbt, stvarno to necu shvatiti, ajde preko nekog chat-a, ICQ-a mirc-a ili krstarice... ali ovako... pa daj covece, na meni poene neces skupljati, posto drugacije ocigledno ne umes...
Imas temu annihalator, pa tamo pricaj o svom najboljem bendu svih vremena... mada ocigledno da tamo samo ti i ides, i painkiller girl...

Kako ti znaš da sam ja maloljetnica???
 
behemoth:
jesam fanatik... da znas to si pogodila... I imam pojma sta je thrash... kada bi jednostavno u zargonskom americkom engleskom prevela, shvatila je kako je to jednostavna i prosta rec... Koju mnogi na ovom svetu nisu shvatili i mnogi, mnogi , na zalost, bendovi koji sebe tako danas nazivaju...

I naravano da nisam thrasher ... Hvala Bogu... makar u najgorem slucaju onakav za kakve se vi predstavljate...


Pa dobro... jos gore sto sam ja klinac za tebe... razmisli malo o tome...

Smiri hormone....
 
Painkiller_girl:
Kako ti znaš da sam ja maloljetnica???

... vidi se iz aviona. nema tu sta da se provaljuje, dzaba ti sto nisi stavila god, kad se vidi da si nalozena METALKA klinka... Cenim da nemas vise od 17 god. i to ti je maximum.
mislim nick: painkiller_girl?!?!?!? Ej... u fazonu: VIDITE ME!!! JA SLUSAM JUDASE!!!
 
behemoth:
... vidi se iz aviona. nema tu sta da se provaljuje, dzaba ti sto nisi stavila god, kad se vidi da si nalozena METALKA klinka... Cenim da nemas vise od 17 god. i to ti je maximum.
mislim nick: painkiller_girl?!?!?!? Ej... u fazonu: VIDITE ME!!! JA SLUSAM JUDASE!!!

Ti iako si napisao svoje godište dala bih ti 92 stalno se svađaš, i glumiš nekoga i nešto, i neka nemoj se pojavljivati na ovoj temi jer nemaš blage o životu...

P.S. 89 sam god...
 

Back
Top