Kakav će biti odgovor Putina i Rusije?

Kakav će biti odgovor Putina i Rusije?


  • Ukupno glasova
    27

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.228
Koliko vidim zvaničnici Rusije sve povezuju sa Ukrajinom. Deluje mi da će odmazda biti samo po Ukrajini a ne nekim mestima gde je prisutan ISIS po Aziji ili šire.

Da li će to biti raketni napadi na ciljeve gde to do sada nije bio slučaj? Na primer političke institucije.

Masovna mobilizacija i napad na celu Ukrajinu invazijom mnogo većom nego 2022.

Treći svetski rat i širenje sukoba van Ukrajine je isto opcija koja se provlači već mesecima kroz razne medije.

Postoji i opcija tresla se gora rodio se miš u smislu odmazde koja nije puno drugačija od dosadašnjeg tempa ratovanja, samo za nijansu drugačije.
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim zvaničnici Rusije sve povezuju sa Ukrajinom. Deluje mi da će odmazda biti samo po Ukrajini a ne nekim mestima gde je prisutan ISIS po Aziji ili šire.

Da li će to biti raketni napadi na ciljeve gde to do sada nije bio slučaj? Na primer političke institucije.

Masovna mobilizacija i napad na celu Ukrajinu invazijom mnogo većom nego 2022.

Treći svetski rat i širenje sukoba van Ukrajine je isto opcija koja se provlači već mesecima kroz razne medije.

Postoji i opcija tresla se gora rodio se miš u smislu odmazde koja nije puno drugačija od dosadašnjeg tempa ratovanja, samo za nijansu drugačije.
Koliko znam Rusija još uvek nema cvrstih dokaza da je poteklo iz Ukrajine ali da ce da iskoriste ovaj teroristicki napad, najverovatnije da hoce za mnogo žešci obracun sa Ukrajinom.Ne odobravam ni jedno ni drugo ni ubijanje civila na obe strane i najviše bih volela da se ovo izmedju Ukrajine i Rusije završi
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kakav isis kad je ukrajinska vojska napala
1711227004281.png
 

Back
Top