Медијска битка за Косово

Увек сам сумњао да су партизани ти који руинирају фасаде по нашим градовима........уместо да гоне непријатеље они се шуњају по мраку са ауто лаковима!
Хулигани.

То су биле поруке и они су те поруке обистинили и отерали злотвора!
Питање остаје како се медијски изборити за Косово?
 
То су биле поруке и они су те поруке обистинили и отерали злотвора!
Питање остаје како се медијски изборити за Косово?

А да партизани оду у Приштину и Ђаковицу са ауто лаковима и шарањем по зидовима протерају окупатора?

Можда поново активирате Бору и Рамиза.......уколико на пате од алцхајмера или барем реуматизма?
Њих двојица су писали најлепше графите четрдесетих година прошлог века!
 
А да партизани оду у Приштину и Ђаковицу са ауто лаковима и шарањем по зидовима протерају окупатора?

Можда поново активирате Бору и Рамиза.......уколико на пате од алцхајмера или барем реуматизма?
Њих двојица су писали најлепше графите четрдесетих година прошлог века!

Има да иду и на Косово ,кода иде ако неће они који су га ослободили и за време другог светског рата.ПАРТИЗАНИ:rtfm:
 
Po meni gubitak Kosova nije samo izgubljena teritorija već i izgubljen smisao postojanja jedne države.Državu je lako raspačati ali ju je jako teško napraviti.
Šiptari tu ideju nemaju od juče i to je svima jasno, samo se valjda nisu nadali da će tako brzo ostvariti taj san.Na nama je da se borimo da Kosovo i Metohija opet budu priznate od strane drugih država kao deo Srbije ali bojim se da do toga neće skoro doći, barem ja to neću dočekati za života.
Jasna je bila poruka Haga kada su pustili Šiptarske ratne zločince da se brane sa slobode.Nema pravde za Srbe i Srbiju, sve dok se neuzmemo u pamet i složimo već jednom.:neutral:
 
Poslednja izmena:
Po meni gubitak Kosova nije samo izgubljena teritorija već i izgubljen smisao postojanja jedne države.Državu je lako raspačati ali ju je jako teško napraviti.
Šiptari tu ideju nemaju od juče i to je svima jasno, samo se valjda nisu nadali da će je tako brzo ostvariti taj san.Na nama je da se borimo da Kosovo i Metohija opet budu priznate od starne država kao deo Srbije ali bojim se da do toga neće skoro doći, barem ja to neću dočekati za života.
Jasna je bila poruka Haga kada su pustili Šiptarske ratne zločince da se brane sa slobode.Nema pravde za Srbe i Srbiju, sve dok se neuzmemo u pamet i složimo već jednom.:neutral:

Браво звоцало!
Ја мислим да Србија не ради довољно по питању Косова,њој је забрањено да га промовише као свој део земље!
 
Има да иду и на Косово ,кода иде ако неће они који су га ослободили и за време другог светског рата.ПАРТИЗАНИ:rtfm:

Зано сам да су Боро и Рамиз у све то умешали своје прсте..........
него шта је са гаћама?
 
Po meni gubitak Kosova nije samo izgubljena teritorija već i izgubljen smisao postojanja jedne države.Državu je lako raspačati ali ju je jako teško napraviti.
Šiptari tu ideju nemaju od juče i to je svima jasno, samo se valjda nisu nadali da će tako brzo ostvariti taj san.Na nama je da se borimo da Kosovo i Metohija opet budu priznate od strane drugih država kao deo Srbije ali bojim se da do toga neće skoro doći, barem ja to neću dočekati za života.
Jasna je bila poruka Haga kada su pustili Šiptarske ratne zločince da se brane sa slobode.Nema pravde za Srbe i Srbiju, sve dok se neuzmemo u pamet i složimo već jednom.:neutral:

Браво.
Свака част.
 
Врати се на тему и уозбиљи се:rtfm:

да се вратим на тему као они Срби са косова којима су комунисти забранили повратак на своја огњишта или они Срби (и српска црква) којима су комунисти масовно узимали земљу да би дали шиптарима па чак и онима из Албаније када су зидали хидроцентралу?
 
Smaraš.
Srbija ima važnijih problema od izgubljene bitke za Kosovo.

Мислиш, а? Па није баш тако, пајз... ЕУ не сме да прими Србију КОЈА НЕЋЕ ДА ПРИЗНА КОСМЕТ КАО НЕЗАВИСНУ ДРЖАВУ ЈЕР ЋЕ ОНДАк ИМАТИ МОГУЋНОСТИ ДА БЛОКИРА УЛАЗАК КОСМЕТА У ЕУ... а такође НЕ СМЕ ДА ПРИМИ НИ ЦЕЛОВИТУ СРБИЈУ СА ОБЕ ПОКРАЈИНЕ ЈЕР ЋЕ ТАКО ОПЕТ ИЗАЗВАТИ ШИПТАРСКИ БЕС... тако да ситуВација није ни мало једноставна и то по систему "мЛого бабица - килаво дете"... тако да ја мислим да ће се ЕУ распасти пре него што прими Србију у ЕУ, а распашће се из разлога финансијске природе, већ сада траже да се поделе на државе првог и другог реда, тј. оне финансијски јаче и оне финансијски слабије - а то ће направити Р А С П А Д......... смрдљиве ЕУ која је само била сламка тј.пијавица да те државе продуже свој живот на туђ рачун.
 

Back
Top