McDonalds

1.Углавном
2.Мек посетим највише три пута годишње,због милк-шејка који је,по мени једина добра ствар тамо,а и фаст фуд можда једном у годину дана...,на трафикама купујем сокове, лизалице,чоколадице и те ствари...пекаре...па то већ редовније посећујем,два-три пута недељно, кад идем у школу...
3.Не,нисам,храним се углавном кући па можда зато...
А што би критиковали гојазне,па и они су људи,имају права да једу колко хоће...нема ништа лоше у томе.
 
Problem gojaznosti je poslednjih godina u porastu.
Skoro svako dete rođeno posle 2000. godine u Americi dobija u toku ovih devet godina dijabetes.
Veliki broj ljudi je oversized, debelo, a ne zna koje su posledice.

Amerikanci su poznati po tome što tuže za sve i svašta, ali je suludo tužiti McDonalds za svoju gojaznost, jer vas niko ne tera da uđete u ovaj fast-food-restaurant.

Jedan advokat iz Amerike, poznat po tome što je dobio, tužio je vlasnike duvana, rekao je da i te kako treba tužiti McDonalds, što on trenutno i radi, vodi slučaj o dve debele tinejdžerke.

1. Da li znate koje poremećaje i tegobe nosi sa sobom gojaznost?
2. Da li, i koliko često posećujete McDonalds i druge fast-food-ove (računajte i na pekare i poslastičare, kao i trafike)?
3. Da li ste gojazni?

Česta je pojava da se ljudi javno kritikuju za pušenje. Da li ljude treba kritikovati zbog gojaznosti?

1.Verujem da ih ne znam sve ali znam neke od problema koje gojaznost nosi sa sobom
2.McDonald's nikad jer ne mogu da ga priustim, a pekara, poslasticare retko kada mozda 2 puta u mesec dana, nekako vise volim domacu hranu...
3.Ne, naprotiv, mrsav sam
 
Онда кад хоћеш да надокнадиш протеине,угљене хидрате и све то,лепо узмеш печено прасе и наједеш се ко човек.
 
Онда кад хоћеш да надокнадиш протеине,угљене хидрате и све то,лепо узмеш печено прасе и наједеш се ко човек.

Ух, и салата од купуса, и хлеб испод сача, срно вино...........
***** ти цео Мек..........
 
Sigurno je da neću izmeniti ljude poput tebe.
Zbog tebe i tebi sličnih smo danas propala zemlja, Nikolu Teslu ste proglasili ludim!

ti klinac imas pocetnicku ambiciju. to je ono kad provalis nesto novo pa ti se odma' cini da je to to.

jes nekad cuo za dvostruko slepe studije?
 
1. Da li znate koje poremećaje i tegobe nosi sa sobom gojaznost?
2. Da li, i koliko često posećujete McDonalds i druge fast-food-ove (računajte i na pekare i poslastičare, kao i trafike)?
3. Da li ste gojazni?

1. Znam
2. Samo kad moram.
3. Jesam, sklon sam gojenju, ali u mom slucaju je to genetki, a ne zbog ishrane.
 

Back
Top