McDonalds

Ja sam pre 5 godina imao 20 kg viška, ali sam skinuo 5-7 i držao na time, dakle, rastao sam, a kilaža je ostala ista, što je u neku ruku mršavljenje.

Imao sam 75 prošle godine, ali sam za pola godine skinuo 10 kg, olako.

Jednostavno nekad imam naporan tempo i ne jedem slatkiše, ni hleb.
Meni nije bilo tesko da skinem visak...Nisam nimalo porasla,sto me zaista baca u depresiju...Ishranu sam veoma malo menjala...Jedino sam izbacila cokoladu svakog dana...Umesto toga jedem Bonzitu(i nista joj ne fali,.super je)...Jedini razlog zbog kojeg sam se ranije gojila bio je taj sto sam pila i po 3l koka kole dnevno...Ali onda mi je trener ispricala pricu o koka koli i ciscenju wc solje...Nema veze da li je tacna ili nije ali ja od tad koka kolu nisam uopste probala niti imam nameru...:D
 
1- aha
2 - ne (racuna li se kupovina kruha u pekari?)
3 - ne

4- ne treba, imaju pravo da rade sa svojim zivotom sto zele ako pritom ne ugrozavaju nikog
za razliku od njih,
pusaci svjesno truju sve oko sebe i misle da imaju pravo da bez ikakve kazne ugorzavaju tudje zdravje

Ne računa se, ali otkako ne jedem hleb, osećam se bolje. :super:
 
Meni nije bilo tesko da skinem visak...Nisam nimalo porasla,sto me zaista baca u depresiju...Ishranu sam veoma malo menjala...Jedino sam izbacila cokoladu svakog dana...Umesto toga jedem Bonzitu(i nista joj ne fali,.super je)...Jedini razlog zbog kojeg sam se ranije gojila bio je taj sto sam pila i po 3l koka kole dnevno...Ali onda mi je trener ispricala pricu o koka koli i ciscenju wc solje...Nema veze da li je tacna ili nije ali ja od tad koka kolu nisam uopste probala niti imam nameru...:D

Tačna je, koka kola nadgriza.

Znate li da su sve porcije pića i pomfrita u Meku supersized, a mini, koje su za decu, su čak preterivanje i za odraslog?!
 
mcdonalds.jpg
 
Treba udariti po debelima i ismevati njihovu debelinu,zato sto ce svoje komplekse usmeriti u zlu stranu,a to je da budu pakosni,da ogovaraju,da prave spletke,da izmisljaju...Ovako ih ubijes u pojam i nemocni su ista da za drugog kazu vec ce da gledaju svoje salo i ili ce da se samoubiju (bukvalno ili psihicki) ili ce da pokusaju da smrsaju...
 
Treba udariti po debelima i ismevati njihovu debelinu,zato sto ce svoje komplekse usmeriti u zlu stranu,a to je da budu pakosni,da ogovaraju,da prave spletke,da izmisljaju...Ovako ih ubijes u pojam i nemocni su ista da za drugog kazu vec ce da gledaju svoje salo i ili ce da se samoubiju (bukvalno ili psihicki) ili ce da pokusaju da smrsaju...

Ah, bukvalisto.

Uvek postoji način da im se pomogne.

proguglaj malo sto se desava u mozgu nakon takvog odricanja :)

Neću da googlam.
Ne lupaj, u medicini sam i dobro znam.

Ili obrazloži, or stay out.
 
Nisam rekao "ne lupaj" kao imperativ uvredljivog značaja, već sam se iznenadio kako neko može neosnovano nešto da tvrdi.

Proguglaću, ali te ubeđujem da ništa neću naći...
 

Back
Top