Mastanja...

hahaha...pa još više uvrediš čoveka kad ga sasečeš a ne opsuješ :lol: dobar je to sport, podržavam 8)
posle misli "bar da me je opsovala, lakše bih podneo i znao bih da uzvratim udarac..." :P
 
Aaa, znaci onaj moj nekadassnji kratkotrajni, sto je balio kao lud, zapravo je bio neotkriveni pjesnik... :lol:

I, ne salim se za definiciju pjesnika, nego se salim da DFD pripada toj kategoriji...

P.S. Cut' Betina, moram ovako, jerbo cu ga u suprotnom izazvati da mi dokazuje da nisam u pravu... :shock:
 
Jos uvek zamisljam nekog,lepuskastog,visokog,neznog,prosecne pameti i shvatanja.Nekog razumnog i poverljivog,nekog duhovitog i nestasnog.Nekog privrzenog i vrednog moje ljubavi.Nekog ko ne juri za novcem kao da mu je svaki dan poslednji,nekog ko nije pohlepan.Nekog kog cu Nekog,nekog NORMALNOG.Rece mi jedan prijatelj pre neki dan"to sto ti trazis ne postoji,nema vise takvih".
 
Artinve:
Secam se svog puberteta...ali mislim da sam sliku o njoj poceo da formiram kroz zenu samu, svaku sam zamisljao...od svake sam naucio nesto, ukrao nesto sto mi se svidja...sacuvao secanje...voleo, naucio da volim...naucio sta volim...
Sa vremenom se sve menja...ucim i dalje...ali mislim da je osecaj ispunjenog srca...ono sto zamisljam...
Divno si ovo rekao :)
 

Back
Top