Mastanja...

Bila sam danas prošla korz Vrbas - cool mesto :P evo slike :
miss.gif
 
nikad nisam videla svoju daleku buducnost.....nisam u stanju ni sad da je vidim.
bar tako mislim :))
obicno neka sadashnjost kao sada imam nekog tipa

ne secam se bre. a sad se cesto u mislima vezem za neku osobu i ne ispada mi iz glave, zenska muska...ali to nije tema.

htela sam da se ljubim sa 16 godina przili me da je super..pa kad je doslo dotle dobila sam nervni slom ; )))
ne znam valjad sam htela nekog kao da se razumemo da ne moram da se trudim kao frajer s razumevanjem
nemam pojma
 
Jao, pa skoro svi isto:shock: Baš mi je čudno:-?

I ja sam želela nekog dugokosog umetnika; nekog buntovnika bez razloga sa zamišljem i sanjalačkim svetlim očima... Kojeg niko neće rezumeti osim mene:lol: To je bio važan momenat:razz:
I sve sam našla u prvom momku, samo nije bio umetnik. Ubrzo sam shvatila da to kad ga niko ne razume baš i nije dobra osobina... Stvarno je i bio za NErazumevanje:-?

Posle je bilo i umetnika, ali nisam se baš usrećila:?

Sve u svemu, moj muž nema ama baš ništa slično sa svim tim mojim mladalačkim maštanjima:lol:
 
cek da se setim...meni se uvek svidjao neko konkretan....David Bowie recimo....od malih nogu mi se svidjali neki potpuni frikovi....:)
eh da....David Gilmour (Floydi) iz najmladjih dana....

od tad je ostala ljubav ka dugoj muskoj kosi i neobicnim facama...
 
HeBePoBaTaH_:
Nisam maštao, ja sam sanjao neku devojku . Tek pre nekoliko godina sam zaboravio kako ona izgleda. Čitav film, yebote miš.

hebea je posecivala lilith. hoce ona tako kad su muskarci usamljeni.
moj zamisljeni je trebalo da bude neki zmaj.drakula ili nesto sl. u svakom slucaju neko mnogo jak i strastven, koji bi me obozavao, a meni klecala kolena. i naravno morao je da me vodi u sve avanture.
 
E pa ima i o njima ko ce da masta, ne brini nista. Moja drugarica i u pubertetu a i sad masta o Crnogorcu velikom kao breg koji !PAZI SAD! jednim udarcem lomi sto, ali naravno i pritom vice i dernja se kao ludak ii treba da bude "drvoseca".
 
hanibal77:
nocas sam sanjala betty i hebea,je l mogu to ovde da kazem?kunem se da nisam razmisljala...bar o hebeu
:lol:
ja sam sanjala da svoj život rukovdim putem neki zelenih slovana monitoru, sve sa mogućnođću forward i rewind i seckanjem filma, pa kakao mi se dopadne :P
Bilo je nekih riba...pa da sigurno si ti bila tu :lol:
Bilje prijatno, sve u svemu.
 

Back
Top