Mastanja...

Pa moje maštarije danas - u skladu su sa željama koje su totalno neostvarive i uglavnom su materijalne. A kad se pojavi nešto iznad te želje što nagovesti da ipak postoji šansa da se ostvari - onda se stvarno istripujem...
Da ne bude zabune da navedem primer, želim svoj stan i već unapred znam kako bih ga opremila. Kao da već imam sliku u glavi i vidim kakva bi bila dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba...
 
Meni je jedna ženica iz Tranšpeda jutros ponudila varijantu zimovanja na Zlatiboru... Romantični apartmani, za dve osobe - cena 30 evra po noćenju.... Baš sam razmišljala o tome... Možda?
 
Gazdarica:
Ne mogu ja tako, miki, ja sam mazohista... Nije za mene miran zivot...
Cak i dok svjesno pricam o nekom idealnom emotivnom stanju za mene, o nekoj kvazi-ljubavi, postenju, fer-pleju, iskrenosti, moja podsvijest trazi kaznjavanje... Ja naprosto hocu surovog јebaca (mentalno, ali i da me cepa jako), trazim mentalnu dominaciju gotovo do sikaniranja...
Malo sam nakrivo nasadjena, sta da se radi...

Amin!
Ja te razumem, Gazdo! 8)
 
Betty:
Niej ti smisao života u plandovanju i sadnji cvećA? :P
Nije ni meni, ali bih volela da jeste 8) I u čaju s rumom ili brendijem, da...da divanim o književnosti i lingvistici, instead all this shi.t

nije ni meni, ali je najbolji prateći elemenat koji postoji. mislim, lep porodični život. 8-) Odnosno, porodični život kao takav, ne osobe koje ga sačinjavaju, one su opet na prva dva mesta u mom životu. yebiga, al' ga sad iskomplikovah :roll:
 
bog vas ubio sve redom. Sve ste zamisljale umetnike, a dodje vreme kada se treba opredeliti za nekoga, i to naravno nikako nije umetnik.

Eх, OATH, па није било довољно расположивих уметника на лагеру...па смо приграбиле оно што је на располагању...:lol:
 
Nisam ga zamišljala... ali sam se zaljubila u njega čim sam ga ugledala. Znala sam da je to on.
Prelep dečko... xmmmm
simpatije su bile obostrane, ali ja sam zaista kasno počela da sazrevam u romantično-seksualnom pogledu, pa je sve ostalo u svetu ideje.
 

Back
Top