masta

u cemu je problem,ako je to tvoja fantazija,ja bih zaista zeleo da ti se ostvari
pa nije valjda da je o.k ako ti kazes da bi volela da te neko siluje,a kad ja to kazem onda nije o.k :?

ti si okrenuo moju fantaziju tako da budem povređena. . .
kad me već citiraš pročitaj me i nemoj posle da se praviš blesav...
ili jesi blesav? :-?
 
Ali shto tebi i ostalima bode ochi moja masta i zashto se uopshte izjashnjavate i ko je trazio da me procenjujete? I zashto bi ti mene morala da razumesh kad je vazno samo ono da me moj partner razume!
malo ti se podigao pritisak, kanda? :D
ako izneses stav na forumu, imam pravo i na pitanje i na repliku (sta ostali pisu nit' me zanima niti je moje da objasnjavam njihove reakcije). reagovala jer me je zanimalo zasto ne pagan. inace ne bih. stolica ili tapir - tvoja fantazija tvoja stvar, bole me usi za istu.
tebe nisam procenjivala, samo tvoj stav.
sto se tice razumevanja partnera, nadam se da te nece razgoropaditi ako ustvrdim da je ocekivati razumevanje tapira (i ostalih potencijalnih partnera sa tvoje liste) - nemoguce. :lol:
 
sto se tice razumevanja partnera, nadam se da te nece razgoropaditi ako ustvrdim da je ocekivati razumevanje tapira (i ostalih potencijalnih partnera sa tvoje liste) - nemoguce.

I shta da ti kazem .. pazi, pogresno si procenila i ako kazes da ne procenjujesh .. jer mi se pritisak nije digao :lol:

Vishe mi je nekako zalosno kad se jedna osoba spusti toliko nisko u smislu niskog udarca (hint: partner)
 
seks sa mojim pretpostavljenim
tip je totalno kul, kontam da bi seks sa njim bio jakoooooooo dobar
u proceni tog tipa nikad ne gresim
ali jbg. bilo bi malo mnogo
pa kontam da ce ostati na nivou mastarije..
 
Dragi forumasi,neka vasa mastarija,sexualna naravno,koju ni sebi niste jos priznali...

.........sex sa tri prelepe ribe ,jbg. sa dve sam bio nisu bile prelepe ali tri ,pa da mrem .......sex sa meleskinjom .........sa balerinom .............oooooooo da i sa rukometashicom ovo mi je ipak omiljeno mashtanje....:lol:
 
rukometasica, hmmm, u cemu je fazon?

.........ne znam ,nekad sam ishao na banjicu na rekreaciju ,tamo treniraju rukometashice i kad god sam gledao njihove treninge balavio sam na krila i bekove eventualno ,pune snage,chvrste guze ,definisane noge ,jbg. imam osecaj da bi me tako presamitile a ja volim izazove .........uhhhhh opasno me pale ........:lol:
 

Back
Top