masta

.........ne znam ,nekad sam ishao na banjicu na rekreaciju ,tamo treniraju rukometashice i kad god sam gledao njihove treninge balavio sam na krila i bekove eventualno ,pune snage,chvrste guze ,definisane noge ,jbg. imam osecaj da bi me tako presamitile a ja volim izazove .........uhhhhh opasno me pale ........:lol:

Postoje na ovom forumu 2 rukometasice i obe su prelepe...moracu da urgiram za tebe!
 
+e, bash dobra tema ....pa ja wetj dugo mashtam o sexu sa dwe bisex rode ocherupane i namazane kremicama i shljokicama, i da mirishu lepo, i woleo bi' da im kljunowi ne boodu oshtri i da znaju srpski pa dok yednu ***** drooga da mi shapootje na uwo i da posle sexa dugo preprichawamo isti i da masturbiramo na krowu u njihowom gnezdu, i sutra se kao ne poznajemo:oops:
 
Mnogi se loze na fantaziju u vezi sexa u liftu, a ja samo sanjam liftove, staklene, unutar zgrade, na fasadi zgrade .. i kao vozim se do vrha jako visoke zgrade i onda sa krova posmatram, ali na tom krovu imam neki strah .. i uopshte takve lift-snove rachunam kao neprijatne. Sex u liftu mi nikad nije pao na um ni kao fantazija pa me zanima u chemu je tu fora, skuchen prostor, ili ..?
 
Mnogi se loze na fantaziju u vezi sexa u liftu, a ja samo sanjam liftove, staklene, unutar zgrade, na fasadi zgrade .. i kao vozim se do vrha jako visoke zgrade i onda sa krova posmatram, ali na tom krovu imam neki strah .. i uopshte takve lift-snove rachunam kao neprijatne. Sex u liftu mi nikad nije pao na um ni kao fantazija pa me zanima u chemu je tu fora, skuchen prostor, ili ..?

lift je tvoj simbol za seksualnost (diže te)
On je staklen, transparentan (nemaš tajni), ali je čas dubok (unutar zgrade) čas površan (na fasadi).

krov je tvoj kontakt sa stvarnošću i spoljnim svetom od koga te je strah.
Molimlepo i drugi put..;)
 
Mnogi se loze na fantaziju u vezi sexa u liftu, a ja samo sanjam liftove, staklene, unutar zgrade, na fasadi zgrade .. i kao vozim se do vrha jako visoke zgrade i onda sa krova posmatram, ali na tom krovu imam neki strah .. i uopshte takve lift-snove rachunam kao neprijatne. Sex u liftu mi nikad nije pao na um ni kao fantazija pa me zanima u chemu je tu fora, skuchen prostor, ili ..?

ja se plašim liftova. . .
i u jednom sam se zaplakala. . .
sa njim. . .
od straha. . .
on je počeo da me ljubi, i pritisnuo stoj.
tucao me je i tad mi se činilo kao romantično, a sada kao
,,magare se beje dok je u blatu"
 
Vesela: I shta da ti kazem .. pazi, pogresno si procenila i ako kazes da ne procenjujesh .. jer mi se pritisak nije digao :lol:
ne procenjujem tebe, ali procenjujem ono sto pises.
a ko misli - taj i gresi :D

Vesela: Vishe mi je nekako zalosno kad se jedna osoba spusti toliko nisko u smislu niskog udarca (hint: partner)
dodjavola. ti si mi simpaticna i stvarno nemam nikakvu zelju da te udaram (ni nisko ni visoko, ni u prenosnom znacenju ni u direktnom), i upravo zato sam mislila da mogu da se nasalim sa tobom a da ne uzmes za zlo. :D


p.s. inace, kad udaram, to je direktno i iz jednog pokusaja :D
p.p.s. sala, sala, nemoj sad da izvlacis neke konotacije opet... samo sam dobre volje i lupetam
 
dodjavola. ti si mi simpaticna i stvarno nemam nikakvu zelju da te udaram (ni nisko ni visoko, ni u prenosnom znacenju ni u direktnom), i upravo zato sam mislila da mogu da se nasalim sa tobom a da ne uzmes za zlo.


Ako je bila shala - dobro :)


Molimlepo i drugi put..

E, Bugi, ajd` sad ovaj ..

Sanjam kako se kerovi `ebu kao ljudi, onako, gledam ih ispred sebe, kao neka dva vuchjaka, i on je u sedecem polozaju, a ona sedi preko kite, ali podizu se u vazduh, lebde .. i tu se budim jer orgazmiram.
 
Lanac-1.jpg

Lančana reakcija koja dovodi do nuklearne guzije.
 

Back
Top