masta

maštam da me jebu trojica odjednom...
i maštam da budem silovana od strane nekog frajera koji bi mi se inače dopao,
al da bude opasan...

onako, kao ja njega odbijam, on dolazi u klub u kom sam ja, hvata me za ruku i odvlači u magacin u kom se drži piće...
njegove gorile čuvaju vrata da neko ne uđe, a on mi zadiže haljinu i ruka mu je preko mojih usta... penetrira od pozadi...

ja se opirem, ali je on suviše jak... tuca me bezobrazno dobro, ali protiv moje volje...
i u mojoj glavi tuca me tako da mi se mozak pomeri od toga koliko jako svršavam...

i na kraju kad završi, padam na kolena uplakana, a on samo zakopčava šlic, pali cigaru i izlazi napolje...
i nikada ga više ne vidim...
 
scary, sad će stvarno sanduče da ti prsne :) od ponuda opasnih momaka koji drežde u mračnim kutcima foruma

ma neće...
ko što nije ni do sada...

mada prslo je juče, kad su me tešili neočekivano intenzivno...

a što se vesele tiče, šta oćete, bre, žena je iskrena...

koliko sam primetila ona ne osuđuje tuđe fantazije, a njene su stalno pod mikroskopom...

ja lično ne bih sa životinjom...
imam psa, i to je duša moja, ne bi mi palo na pamet to nikada...

Don mi je bre ko dete ljubi ga majka..

al svako ima svoje fantazije...
ipak su to samo maštarije
 
Ma gde bi... Ja ne mogu ni sopstvenu kitu da zapamtim, a svaki dan je izvadim da je... pogledam. Doduse, svaki put kad je izvadim, otkrijem neke nove detalje. Tol'ko je velika. Zamisli.

Ovo je namerni atak na moju seksualnu radoznalost :)

A u vezi onog drugog ne lupaj glavu, ne ka-ram se ja sa svakim ko mi se obratio na netu, poshto ne mislim da smo mogli negde u r. l. da se sretnemo. Ako je ono tvoja njushka u profilu - nema shanse :)
 
maštam da me jebu trojica odjednom...
i maštam da budem silovana od strane nekog frajera koji bi mi se inače dopao,
al da bude opasan...

onako, kao ja njega odbijam, on dolazi u klub u kom sam ja, hvata me za ruku i odvlači u magacin u kom se drži piće...
njegove gorile čuvaju vrata da neko ne uđe, a on mi zadiže haljinu i ruka mu je preko mojih usta... penetrira od pozadi...

ja se opirem, ali je on suviše jak... tuca me bezobrazno dobro, ali protiv moje volje...
i u mojoj glavi tuca me tako da mi se mozak pomeri od toga koliko jako svršavam...

i na kraju kad završi, padam na kolena uplakana, a on samo zakopčava šlic, pali cigaru i izlazi napolje...
i nikada ga više ne vidim...

svidja mi se...mada greota da i te tolke gorile sede besposleno ;):D
 
ma neće...
ko što nije ni do sada...

mada prslo je juče, kad su me tešili neočekivano intenzivno...

a što se vesele tiče, šta oćete, bre, žena je iskrena...

koliko sam primetila ona ne osuđuje tuđe fantazije, a njene su stalno pod mikroskopom...

ja lično ne bih sa životinjom...
imam psa, i to je duša moja, ne bi mi palo na pamet to nikada...

Don mi je bre ko dete ljubi ga majka..

al svako ima svoje fantazije...
ipak su to samo maštarije
ee....odoh da te ocjenim na onu drugu temu
 
Ali, gotovo da je nebitno koja je zivotinja u pitanju, nego je bitna ta sirova seksualna energija, oslobodjena predrasuda, strahova, razmishljanja, prorachunatosti .. chisti nagon i velika zelja da se uzme sve, sad, odmah, do kraja.
ako je to bitno, sto ne rece sa nekim pripadnikom africkog ili australijskog plemena koji su savremeni pagani? to i da razumem.
zivotinje - sick skroz.

@tema - divlja rekla sve, ako nisam sebi priznala, kako zivota ti tebi da priznam... volim pametne teme...:lol:
 
maštam da me jebu trojica odjednom...
i maštam da budem silovana od strane nekog frajera koji bi mi se inače dopao,
al da bude opasan...

onako, kao ja njega odbijam, on dolazi u klub u kom sam ja, hvata me za ruku i odvlači u magacin u kom se drži piće...
njegove gorile čuvaju vrata da neko ne uđe, a on mi zadiže haljinu i ruka mu je preko mojih usta... penetrira od pozadi...

ja se opirem, ali je on suviše jak... tuca me bezobrazno dobro, ali protiv moje volje...
i u mojoj glavi tuca me tako da mi se mozak pomeri od toga koliko jako svršavam...

i na kraju kad završi, padam na kolena uplakana, a on samo zakopčava šlic, pali cigaru i izlazi napolje...
i nikada ga više ne vidim...
zaista bih voleo da te neko siluje,ali da bude neki koji ti se ne svidja i da te bas bas jako povredi!
 
ako je to bitno, sto ne rece sa nekim pripadnikom africkog ili australijskog plemena koji su savremeni pagani? to i da razumem.

Chovek, makar bio i pagan, ima razvijeniju svest i drugachije reakcije od zivotinje. Ali shto tebi i ostalima bode ochi moja masta i zashto se uopshte izjashnjavate i ko je trazio da me procenjujete? I zashto bi ti mene morala da razumesh kad je vazno samo ono da me moj partner razume!
 
Chovek, makar bio i pagan, ima razvijeniju svest i drugachije reakcije od zivotinje. Ali shto tebi i ostalima bode ochi moja masta i zashto se uopshte izjashnjavate i ko je trazio da me procenjujete? I zashto bi ti mene morala da razumesh kad je vazno samo ono da me moj partner razume!

vole ljudi da osuđuju pa to ti je. . .
a najviše volim one koji ne iznose svoj stav ali kenjaju po tuđem...

juče je bilo mnogo gotivnije ovde. . .
sad došlo nešto bezveze... :|
 
u cemu je problem,ako je to tvoja fantazija,ja bih zaista zeleo da ti se ostvari
pa nije valjda da je o.k ako ti kazes da bi volela da te neko siluje,a kad ja to kazem onda nije o.k :?
 

Back
Top