Maltezer

Bila, Specijalizovana izlozba IX grupe BGD na terenu veterinarskog fakulteta.;)
Videh da je organizovano u Delti(makar i ovo na sat vremena), da najzad mogu i ljubimci sa vlasnicima,kao i svugde u svetu,mada mi na Ušće idemo bez problema,nisu nam nikad ni reč rekli,jedino što se Popi ne dopada gužva.:roll:
 
Poslednja izmena:
Bilo je duže od sat vremena u Delti. Bila i je i izložba najlepšeg psa (ili tako nekako), prezentacija agilitija, poslušnosti, napad-odbrana.. (mada su sve ove aktivnosti bile ispred na trgu). Ali unutra je bilo milion pasa! Puštali su samo pse u prizemlju, i samo po holu. Ne i po prodavnicama, tako da se nisu baš pretrgli..
U Ušće Popi ulazi u tašni?
Širli je bila pre u Delti i u Ušću, ali je to sve bilo uz smešak od uveta do uveta, i mislim da generalno nisu raspoloženi da puste..
 
Nas niko nikad nije zaustavio,uglavnom je unesem ,(zbog gužve,bojim se da je ne nagaze),a ako nema puno gužve puštam je da hoda,mada se uglavnom završi tako što mi grebe po nogama da je uzmem,ona ne voli kad svi hoće da je maze ili pokušavaju da je dozovu,za nju su nepoznati -neprijatelji.:lol:
 
Meni je najsmešnije kad unesem Popi u neku prodavnicu ,u torbi naravno, prodavačica oduševljena,a neki od pametnih prokomentariše "ne biste trebali ,ali ajde mali je". Ja onda pitam ,a što ne bih trebala,da neće vazduh da zarazi nekom neizlečivom bolešću pošto čak ni ne hoda nego sedi u torbi i diše,jedino još ne ume da zadrži vazduh dok ne izađe? :zcepanje:
Onda me kao nisu čuli.:lol:

torba2b.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Mi se u ovakvoj nosamo.;)
 
Gde ste kupili torbu?
Ja sam Šicki kupila torbu, ali je sada već prerasla.. Mada Šicka ima dosta duge noge (visoka je 32cm u grebenu).
Meni se dešavalo da me zamole da izađem iz nekih Lilija, u neke restorane nismo mogli da uđemo (mada sam to telefonom pitala), a opet ima ljudi koji su sasvim ok, pa tako idemo u neke druge restorane, poslastičarnice.. Ja je nosim u ruci i ona miruje. Mada bi svakako bilo manje upadljivo da je u torbi.
Kažem, bili smo i u Delti i u Ušću, ali je to bilo onako uz smešak i bez mnogo privlačenja pažnje.
U prodavnice koje ne prodaju hranu, a nisu neki lanci prodavnica, ulazimo bez problema. U velike supermarkete nas ne puštaju.
I što je najsmešnije, na veliki broj splavova kod nas, ovde na Savskom keju, uglavnom ne puštaju pse. Pa čak ni male kao Širli.
 
Super Jasmina,jedva čekamo.:bye:
Htela bih da apelujem na sve vas koji niste čipovali pse da to i uradite.
Juče je pronađena maltezerka bez čipa,koja je u deliću sekunde izšetala iz kuće i mogla da nikad ne bude vraćena na pravo mesto,pošto se nije znalo čija je. Neko neće imati volje da obiđe ceo kraj da bi našao vlasnike,ali većina koji imaju pse i nađu tuđeg će otići prvom veterinaru da očita čip i time skrati muke i vlasniku i psu. Verujte, nije čip toliko skup da biste ostali bez ljubimca.:bye:
 
Super Jasmina,jedva čekamo.:bye:
Htela bih da apelujem na sve vas koji niste čipovali pse da to i uradite.
Juče je pronađena maltezerka bez čipa,koja je u deliću sekunde izšetala iz kuće i mogla da nikad ne bude vraćena na pravo mesto,pošto se nije znalo čija je. Neko neće imati volje da obiđe ceo kraj da bi našao vlasnike,ali većina koji imaju pse i nađu tuđeg će otići prvom veterinaru da očita čip i time skrati muke i vlasniku i psu. Verujte, nije čip toliko skup da biste ostali bez ljubimca.:bye:



Što se tiče čipovanja, apsolutno je kamenicvet u pravu. A ako je to nekom skupo, napisah skoro, da će za koji dan početi besplatno čipovanje i vakcinisanje protiv besnila (za Beograd), proverite kod veta kada tačno akcija počinje i koliko traje.


Jasmina- oduševila me slika maltića u kolicima.Sa postavljanjem slika i ja imam problem-neće uvek da mi pođe za rukom,pa često odustanem(i ja sam plavuša).U gostima nam je bio Kjoto-pudla moje rođake.Evo nekih sličica, ako uspem da ih postavim.

22722316960239643451810.th.jpg


24673116960206310121810.th.jpg

Sad moram i vodu da delim sa tim klincem .

24837716960216643454110.th.jpg


Kamenicvete- Zasto su mi slike tako male , kako da ih povećam?
 
Poslednja izmena:
Šta nema Lavice. A gde je Mrvica :(.


Uploaded with ImageShack.us
Živ sam se skuvao ispod ove dlačurde. Danima samo lajem. Svi su šiznuli od mene. Popeo sam im se na glavu.
dsc03087v.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

I onda su rešili da me ošišaju.
Za kvalitet fotografija ne odgovaram. Nešto su uključili na aparatu, a ova moja Goca ne ume to da isključi tako da su za sada fotke nikakve.
 
Odveli su me i ostavili 2 sata. Onaj čika tamo je rekao da sam dobar,. da se ne plašim fena i ostalog, da se vidi da me Goca fino neguje i održava tj češlja ali da puno lajem.:hahaha:
Pa moram da lajem kad su me razmazili. I opet me stavila na krevet da me slika. Upozorio sam je lepo da to ne radi
dsc03130fh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
One me naravno ne sluša. I šta mi preostaje nego da laajeem i laajeem.
dsc03131edited1.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Ne znam da li vidite moju frizuru, ali Goca više neće da me slika, naljutila se i rekla da više umuknem.:bye::bye::bye:
 
Hvala Bomida i tebi pozdrav. Blago tebi tvoj Munja ne laje. Ovom rastu zubi pa je skroz podivljao i mnogo se razmazio. Hoće napolje laje. hoće da jede laje, hoće da se igra naravno laje, ma za sve laje, ali još uvek onako piskavo bebeće da smo polugluvi od njega.
 
Naprotiv, Munja laje i te kako, ali samo kada čuje nekoga ispred vrata.:mazipsa: ili kada ugleda:mace: ili nekog drugog :pas:
Smešan je kada ga kasno uveče izvedem da vrši nuždu, tada na svaki šum laje i baš mu je frka,pa sve gleda gde sam .Nekad umem da budem bezobrazna:zper: , pa se sakrijem, a kada vidi da je sam , supermenskom brzinom se stvori u kući.:zcepanje::rotf:
Inače, bez nekog razloga ne laje. Nije što je moj ,ali stvarno je lepo vaspitan , umiljat i drag.Pravi :andjeo:.
 
Poslednja izmena:
E pa ovaj moj lajavac je bezobrazan.Ne laje što se plaši, već uglavnom kad nešto traži:per: Ma pravi razmaženko.
A bili smo kod čike u Miročkoj. Pošto nam je prvi put i ne znam za bolje meni meni se čini da ga nije loše ošišao.:think: Šalim se da nam se kuče prepolovilo.
A i kad bi ga mi sa Novog Beograda bez kola odveli do Taša.
 
Poslednja izmena:

Back
Top