Mali oglasi-steciste sponzorusa...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Supertajni:
Nije baš takva priča ali je interesantna.......povezao sam neku ribu oko 10 uveče u centru grada i čim je sela u auto pitala me dali hoću da mi ******???, ne mogu da vam objasnim moju reakciju ali šok je najblaži opis...........naravno da nisam pristao...........katastrofa, i sad kad se setim onako bude mi baš glupo.........

Ja ni ne cekam da me pita, cim udje dok ni ne ubacim u brzinu kita je izvadjena. Da i ona nesto salta.
 
DOKLE, BRE, SA OVOM TEMOM???
Šta vam je, kao da nemate ništa pametnije da kažete?
E, savršeno me zabole u koji me koš trpa neko ko instinktivno juri sponzoruše jer misli da su samo one "prave žene".
Pazi, molim te, njega jure otkad je kupio kola :roll:
I sad on nije počeo temu da bi se malo pohvalio, nego iz socijalno-psiholoških razloga...
Da mi ostaviš broj telefona? Ili broj tablica, bolje, uhvatiću te jedared na ulici.
Znaš li koliko bi me njih pojurilo da se skinem do pojasa i prošetam ulicom? Mogla bih da biram do mile volje...
A zašto to ne uradim?
- Zato što bih onda bila qrva, za oči javnosti;
- Zato što i ne tražim nekoga kome se sviđam jer može da me kresne;
- Zato što bi me pojurili samo najgadniji smradovi na koje bih naišla. Fizički, finansijski i moralno.
Kao što, ovde bar, milion puta rekoh - BILO BI DOBRO DA VIŠE VODITE RAČUNA O TOME ŠTA ŽELITE, JER TO MOŽETE, NA KRAJU, I DOBITI.
Kakvu ste udicu bacili takve će vam i ribe biti, bla bla truć...
 
Lexa:
DOKLE, BRE, SA OVOM TEMOM???
Šta vam je, kao da nemate ništa pametnije da kažete?
E, savršeno me zabole u koji me koš trpa neko ko instinktivno juri sponzoruše jer misli da su samo one "prave žene".
Pazi, molim te, njega jure otkad je kupio kola :roll:
I sad on nije počeo temu da bi se malo pohvalio, nego iz socijalno-psiholoških razloga...
Da mi ostaviš broj telefona? Ili broj tablica, bolje, uhvatiću te jedared na ulici.
Znaš li koliko bi me njih pojurilo da se skinem do pojasa i prošetam ulicom? Mogla bih da biram do mile volje...
A zašto to ne uradim?
- Zato što bih onda bila qrva, za oči javnosti;
- Zato što i ne tražim nekoga kome se sviđam jer može da me kresne;
- Zato što bi me pojurili samo najgadniji smradovi na koje bih naišla. Fizički, finansijski i moralno.


Nemoj se jediti ... vidiš da vole da se hvale da ih jure sponzoruše ... tako sebi izgledaju veći u očima.
 
Fejs74:
Kupio sam nov auto Mali gradski Toyota Yaris i on košta 14.000 € A lik je kupio Mercedesa naravno polovnog C klasu za 11.000 €.I sad je on BOGAT, intereresantniji za sponzoruse.....E hvala BOGU što je to tako...

Probaj sa zapadnim sponzorusama, kod njih ne prolazi nabudjeni mercedes koji je star ili nova skoda, tamo zenske znaju bolje od muskaraca koji auto koliko vredi, ali jbga mi uvek kasnimo za svetom.
 
Sandy_BG:
Pa dobro,,,sigurno da se desio neki takav slucaj, ali ne mislim da je to bas cesto. Sto se tice toga, da li je tako bilo uvek, da su se gledale pare, mislim da je toga uvek bilo, samo je danas izrazenije zbog teske materijalne situacije. Uvek je muskarac bio na ceni ako je bogat, a zena ako je lepa. U vreme nasih baka, brakovi su se zakljucivali tako sto su se porodice dogovarale, a itekako se gledalo, ko je, sta je, jel seoska sirotinja ili je bogati gazda. Zatim su tadasnje devojke gledale da je iz grada, da pobegnu sa sela i spase se teskog zivota, a u gradu su gledale ako mogu da uhvate oficira na primer. Bilo je toga uvek. Pa eto i moj tata kaze, kada je on bio mlad, da su momci koji imaju kola uvek imali ribe oko sebe. A na drugoj strani, lepe devojke su imale gomilu momaka oko sebe iako su mogle da budu najveci skotovi, a dobre devojke koje nisu bili tako lepe fizicki, nisu privlacile paznju.

I na kraju, oko fenomena sponzorusa. Da nema onih muskaraca koji podsticu devojke da budu takve, ne bi bilo ni sponzorusa. Stalno se prica o jednoj strani medalje. A celo drustvo je takvo, samo je najlakse baciti krivicu na zene. Vecina muskraca ih pljuje, a dusu daje da se stavi na mesto sponzora, da bi setali te iste ribe, sedeli u separeima na splavovima i osecali se tako mocno.

To je sve istina osim ovog zadnjeg. Sponzoruse se ne imaju za stalno nego za jednokratnu upotrebu (kome je vec hitno za njima), to rade uglavnom mladji tipovi, jer bi da maznu nesto dobro (bar na izgled dobro).
A tipovi koji sede sa njima u separeu imaju osecaj manje vrednosti iz ko zna kog razloga, i onda ih puno vise kosta takva.
Jebga ako vec placas masne cifre po restoranima onda je red i da se one menjaju, svaka noc druga.
 
Aleksej_BASO:
Prodaje drugar auto, i to onako bas yebacki auto, i ja ga pitam "jel ti se javio neko da kupi", a kaze on "mrka kapa, niko ne zove..." A ja ga onda pitam " a jel se javila neka zenska mozda hoce malo da se provozate???" i pocnemo obojica da se smejemo u glas....

I setimo se....

Znao sam jednu ribu ranije, volela je kesh i tako malo "punije" tipove, i imala je obicaj da gleda u oglaniku ko prodaje neki dobar auto, pa onda poslje porukicu, pa se onda vide... Pa ako nije totalni gabor, i ima para za bolji auto, mozda nesto i bude....

Hehe, da ne poverujes cega se sve sete ribe? :-D

Dakle pitanje za zene da li su to nekad radile, ili nesto slicno,

a za tipve da li im se nesto ovako desilo?

Ovo stvarno prvi put čujem.
Ne znam stvarno koliko očajan čovek ili žena mora biti da radi tako nešto.
Veću glupost zaista nisam čula tj. pročitala!
 
Lexa:
DOKLE, BRE, SA OVOM TEMOM???
Šta vam je, kao da nemate ništa pametnije da kažete?
E, savršeno me zabole u koji me koš trpa neko ko instinktivno juri sponzoruše jer misli da su samo one "prave žene".
Pazi, molim te, njega jure otkad je kupio kola :roll:
I sad on nije počeo temu da bi se malo pohvalio, nego iz socijalno-psiholoških razloga...
Da mi ostaviš broj telefona? Ili broj tablica, bolje, uhvatiću te jedared na ulici.
Znaš li koliko bi me njih pojurilo da se skinem do pojasa i prošetam ulicom? Mogla bih da biram do mile volje...
A zašto to ne uradim?
- Zato što bih onda bila qrva, za oči javnosti;
- Zato što i ne tražim nekoga kome se sviđam jer može da me kresne;
- Zato što bi me pojurili samo najgadniji smradovi na koje bih naišla. Fizički, finansijski i moralno.
Kao što, ovde bar, milion puta rekoh - BILO BI DOBRO DA VIŠE VODITE RAČUNA O TOME ŠTA ŽELITE, JER TO MOŽETE, NA KRAJU, I DOBITI.
Kakvu ste udicu bacili takve će vam i ribe biti, bla bla truć...


ŠTO TE ČOVEK UVREDI!!!!! NEMAM REČI!
 
sinnke:
To je sve istina osim ovog zadnjeg. Sponzoruse se ne imaju za stalno nego za jednokratnu upotrebu (kome je vec hitno za njima), to rade uglavnom mladji tipovi, jer bi da maznu nesto dobro (bar na izgled dobro).
A tipovi koji sede sa njima u separeu imaju osecaj manje vrednosti iz ko zna kog razloga, i onda ih puno vise kosta takva.
Jebga ako vec placas masne cifre po restoranima onda je red i da se one menjaju, svaka noc druga.


Vidi sinnke, sta ti znas sta nosi noc a sta nosi dan. Kada si isuvise okruzen jednim profilom ljudi, postoji velika opasnost da te bas neko iz tog miljea smota. Ako ti izlazis sa takvim devojkama i kreces se po takvim mestima, takvu ces i ozeniti. A jel znas zasto? Zato sto ce te neka tako smotati da neces znati gde ti je dupe a gde glava. Sta ti mislis, da su sve sponzoruse one providne kurvice, sto se j*** za sok? I sponzorusi ima raznih, od onih providnih do onih premazanih, sto mislis da nije, a brateeeee. Svi se tu kao junace, kao meni to ne bi moglo da se desi, ja nikada,,,,ma bre,,znas ti kakvih mahera imas u zivotu,,,da samo Boga molis da te slucajno ne spoji u kontakt sa njima. Kada zena zavrti mozak muskarcu, nema spasa. Zato se i vecina njih ozeni nekim takvim devojkama. I oni su u pocetku mislili da je samo sex, ali vremenom se gubis u svemu tome i neka te privuce.
 
Sandy_BG:
Vidi sinnke, sta ti znas sta nosi noc a sta nosi dan. Kada si isuvise okruzen jednim profilom ljudi, postoji velika opasnost da te bas neko iz tog miljea smota. Ako ti izlazis sa takvim devojkama i kreces se po takvim mestima, takvu ces i ozeniti. A jel znas zasto? Zato sto ce te neka tako smotati da neces znati gde ti je dupe a gde glava. Sta ti mislis, da su sve sponzoruse one providne kurvice, sto se j*** za sok? I sponzorusi ima raznih, od onih providnih do onih premazanih, sto mislis da nije, a brateeeee. Svi se tu kao junace, kao meni to ne bi moglo da se desi, ja nikada,,,,ma bre,,znas ti kakvih mahera imas u zivotu,,,da samo Boga molis da te slucajno ne spoji u kontakt sa njima. Kada zena zavrti mozak muskarcu, nema spasa. Zato se i vecina njih ozeni nekim takvim devojkama. I oni su u pocetku mislili da je samo sex, ali vremenom se gubis u svemu tome i neka te privuce.

Yebote moram da se složim sa ovom konstatacijom...........upravo je tako.....
 
Sandy_BG:
Vidi sinnke, sta ti znas sta nosi noc a sta nosi dan. Kada si isuvise okruzen jednim profilom ljudi, postoji velika opasnost da te bas neko iz tog miljea smota. Ako ti izlazis sa takvim devojkama i kreces se po takvim mestima, takvu ces i ozeniti. A jel znas zasto? Zato sto ce te neka tako smotati da neces znati gde ti je dupe a gde glava. Sta ti mislis, da su sve sponzoruse one providne kurvice, sto se j*** za sok? I sponzorusi ima raznih, od onih providnih do onih premazanih, sto mislis da nije, a brateeeee. Svi se tu kao junace, kao meni to ne bi moglo da se desi, ja nikada,,,,ma bre,,znas ti kakvih mahera imas u zivotu,,,da samo Boga molis da te slucajno ne spoji u kontakt sa njima. Kada zena zavrti mozak muskarcu, nema spasa. Zato se i vecina njih ozeni nekim takvim devojkama. I oni su u pocetku mislili da je samo sex, ali vremenom se gubis u svemu tome i neka te privuce.

Slazem se.
Nijedan muskarac nije imun na zenski izgled i svaki se moze smotati, ali izlaz uvek postoji. Kad te vec smota uvek postoji dan kad ti mozes reci ajd zdravo, imam ja i drugog posla, taman da ste i u braku i da imate sto dece to (bar meni) ne igra ulogu da cu s nekim biti, otpilis ko trulu granu sa drveta.
Dobro tu mora biti i drugih podesavanja kao pri instalaciji windows-a, da bi bolje radio komp.
Oduvek je to da muskarac trci za dupetom i sisama , a zene za parama, jer mi nemamo dobre sise pa da one u to gledaju i ne funkcionisu na taj nacin i stoga im nije zameriti jer su takve po prirodi. Pa i covek koji je invalid nije kriv i nije za osudu ako je takav rodjen, isto ima pravo na zivot kao i mi ostali.
S te strane je nama teze jer u tom celom poslu smo mi vise okrenuti osecanjima od njih, a to ne znaci da si ne mozemo pomoci.
 
hanibal77:
ma to je bilo ironicno posto se svi nesto kao cude kad to devojke rade a kad muskarci to urade nikom nista.e bas mi zao sto u svojoj ekipi nemam muskarce bas bih ih sexualno uznemiravala,terala da oblace samo uske farmerke,kad prolazim pored njih kao slucajno ih pipnula po boolji,pitala sta bi sve uradili za povisicu ... :mrgreen:


Iamam blagi utisak da ti malo opravdavas to, inace ne bi odma udarila u drugu krajnost....
 
Sandy_BG:
I na kraju, oko fenomena sponzorusa. Da nema onih muskaraca koji podsticu devojke da budu takve, ne bi bilo ni sponzorusa. Stalno se prica o jednoj strani medalje. A celo drustvo je takvo, samo je najlakse baciti krivicu na zene. Vecina muskraca ih pljuje, a dusu daje da se stavi na mesto sponzora, da bi setali te iste ribe, sedeli u separeima na splavovima i osecali se tako mocno.

OK ne poricem da imam kesha koristio bih to maksimalno, bio bih skot najveci, ja ne kazem drugacije.

Ali i dalje cu da je ispljujem kad vidim tako nesto.
 
Aleksej, nije poenta u tome da su zene ovakve ili onakve, ili da su muskarci ovakvi ili onakvi, vec je poenta u tome da je karakter tog coveka, ma kojeg pola bio, takav kakav jeste. Karakterne osobine muskaraca i zena su iste, samo je ispoljavanje tih osobina drugacije u skladu sa polnim razlikama.

I sponzor i sponzorusa zele isto. On ce da ubije, da prevari, da gubi obraz, da bude spreman na sve da bi dosao do love, a ona ce rasiriti noge i onome koji joj se ne svidja. Cekaj, gde je tu razlika? Zato sto on nije jeban a ona jeste? Ma daj, jeben je i on, samo na drugi nacin. Na tom putu do velikih para covek mora biti spreman na velike ustupke koji uopste nisu naivni. Sta ce ti pare? One ti omogucavaju da lepse jedes, da spavas u lepsoj kuci, da vozis bolje i ono mozda najbitnije za muskarce da ***** i vise i bolje. To su ti dve strane jedne te iste medalje, istog sistema vrednosti i istog obrasca ponasanja. Zato se i na kraju krajeva spajaju, jer su ISTI, povrsni i iskompeksirani. Sto se taj odnos sponzor i sponzorusa posmatra iz ugla DOBITNIK(sponzor), gubitnik(spoznorusa). Zato sto je on dobio seks? Pa dobila ga je i ona, i plus je on trosio svoju lovu. Meni su i jedno i drugo gubitnici. Sta on dobije? Dobije to da zagadjuje svoj svet upoznajuci raznorazni sljam, dobija neopravdano razocarenje u zenski pol. Ti kada provozas odredjeni broj zena i to u takvim okolnostima, ti bre gubis kompas u zivotu. Vise ni ne znas sta je zena, vise i ne mislis da treba oko nekoga da se trudis, sve ti je na tanjiru, sve gubi car. Postajes nesrecnik, jer ne mozes da uzivas u stvarima. Povrsno zadovoljis seksualnu zelju ali si prazan. I to mi je neki kvazi model ponasanja. Sto bi rekao Marko Jaric "nema osobe od 18-35 godina koja se ne bi menjala samnom.Zezam se, izlazim, sa najboljim ribama sam, ako se zaljubim,zaljubim ako ne, nikom nista, lepo smo se zezali". Mislim, daaaaaj. Pa nema niceg lepseg nego kada zagrlis svoju zdravu, pravu i normalnu devojku za koju znas da te voli zbog onoga sto jesi. A na takvu treba potrositi i poslednji dinar, kad smo vec kod para :)
 

Back
Top