Маја Гојковић на челу Балкана

wireless:
pa i nije - mozda jos 2000. je bio veliko gradiliste u smislu da je izgradjeno cak 3 mosta preko Dunava u rekordno kratkom roku i jos ponesto
dok u medjuvremenu 2000-2004 skoro nista novo nije izgradjeno u Novom Sadu
dok sada raznorazi trzni i poslovni centri, zastakljene zgrade sa sve sarenim svetlecim reklama i tako to nicu na sve strane po Novom Sadu a to je bas cool
svidja mi se to :-)
Lupas gluposti neverovatno te poslovne zgrade i centri se grade vec 5 , 6 godina i uglavnom ih grade sumnjivi preduzetnici sumnjiva naglaska koji nije Novosadski al nema veze ko je lepo je sto se gradi samo sto to ne doprinosi puno jer zgrada rektorata stoji ne zavrsena vec preko 20 godina ,gradic koji bi trebao biti najveca turisticka atrakcija u zemlji propada mada to nije samo stvar gradske vlade ali i ona ima tu udela a i podzanje spomenioka osudjenom ubici juce bas nije za pohvalu.
 
wireless:
hmm moj brat od tetke kaze da je u zadnje 2 godine Novi Sad najvece gradiliste u Evropi (a nije radikal)
dobro mozda malo i preteruje ali nije bas ni mnogo daleko od istine
MAJA RULES! :-)
Ni više, ni manje od prošle vlasti. Čista klasika, malo asfaltiranja, malo fasada, malo novih autobusa.... Sve isto kao i prošli. Da ti je drug rekao najveće gradilište u Srbiji, opet bi preterao.
NAPRED NOVI SAD!
 
al bundy:
Pa jeste najvece gradiliste u zemlji ali za to nije zasluzena gradska vlast ni ova ni prosla jer grde samo privatni investitor za privatan a ne javni interes.
Šta, on pod gradilištem smatra izgradnju zgrada?? U zadnjih 6 godina izgradilo se pola Novog naselja i Detelinare. Ma zgrade se grade po celoj Srbiji, ja čekam onu termoelektranu, ali nikako "dokumentacija" da se prikupi.... Čak, šta više, ne spominje se nigde....
 
filatelista:
Šta, on pod gradilištem smatra izgradnju zgrada?? U zadnjih 6 godina izgradilo se pola Novog naselja i Detelinare. Ma zgrade se grade po celoj Srbiji, ja čekam onu termoelektranu, ali nikako "dokumentacija" da se prikupi.... Čak, šta više, ne spominje se nigde....
a to je duhova toplana a ne svetovna pa se moze videti samo ko u filmu boj na Kosovu duhovnim ocima a ne obicnim uostalom ipak su tu pravoslavna braca Rusi eeeeejjj.Mada im ja nista ne verujem dok Irinej ne osvesta temelje.
 
al bundy:
a to je duhova toplana a ne svetovna pa se moze videti samo ko u filmu boj na Kosovu duhovnim ocima a ne obicnim uostalom ipak su tu pravoslavna braca Rusi eeeeejjj.Mada im ja nista ne verujem dok Irinej ne osvesta temelje.
Nemam ništa protiv kad pričaju bajke na nivou cele zemlje, ali kad držiš vlast u gradu kakav je Novi Sad, drži se realnosti. Maju poštujem iako sam DS-ovac. Žena je prava novosađanka, te sumnjam da je iz njenog kabineta to poteklo. Pre je očekivati od "simpatičnog" dvojca Mirčić-Mirović
 
filatelista:
Šta, on pod gradilištem smatra izgradnju zgrada?? U zadnjih 6 godina izgradilo se pola Novog naselja i Detelinare. Ma zgrade se grade po celoj Srbiji, ja čekam onu termoelektranu, ali nikako "dokumentacija" da se prikupi.... Čak, šta više, ne spominje se nigde....

Ово само показује колико ти благе везе с мозгом немаш и колико си отргнут од реалности. Да ли ти уопште имаш представу шта је инсвестиција од 600 милиона евра и која су процедуре неопходне за почетак реализовање такве инвестиције која је уговорена пре само неколико месеци?
Оно што је сигурно - биће изграђена пре митолошког моста преко Аде.
 
e da - u vezi te elektrane od 600 miliona sto je bilo reci - sta je bilo to??? kada ce da se gradi ta elektrana?
molim samo ove neozbilje zadrte demokrate da ostanu po strani
inace moj stric dobro poznaje tog coveka sto im je prodao Rusima svoje zemljiste gde ce da se gradi tu kraj Novog Sada
vlasnik tog zemljista znam da se preziva Vukovic i drzi neke benziske pumpe po gradu valjda
dakle nije to nikakva izmisljotina drage demokrate kako Vi to zelite da predstavite
sorry :-)
 
al bundy:
Lupas gluposti neverovatno te poslovne zgrade i centri se grade vec 5 , 6 godina i uglavnom ih grade sumnjivi preduzetnici sumnjiva naglaska koji nije Novosadski al nema veze ko je lepo je sto se gradi samo sto to ne doprinosi puno jer zgrada rektorata stoji ne zavrsena vec preko 20 godina ,gradic koji bi trebao biti najveca turisticka atrakcija u zemlji propada mada to nije samo stvar gradske vlade ali i ona ima tu udela a i podzanje spomenioka osudjenom ubici juce bas nije za pohvalu.

ti si nekulturan
a gradi se pored trznih centara i npr. autobuska stanica za medjugradke autobuse (do sada je autobuska bila u okviru zeleznicke), izgradjen je onaj bulevar sto ne znadu kako da ga nazovu, u Futugu je izgradjena nekakva sportska hala (ili u Veterkiku?) (mada to jos nisam video), mnoge ulice su asfalltirane, sve oko Spensa je poplocano, kao i kompletan centar grada (zmaj jovina i dunavska) sa sve svetiljkama, Metro je otvoren, kao i Rodic ranije, pored zgrade NIS-a se isto tako nesto gradi, itditd ne mogu sad sda se setim svega u trenutku...
 
...a pored svega toga ova demokratsko-autonomaska opozicija stalno nesto zakera Maji i SRS
laju li laju bez prestanka, ko neki kucici (ali neki onako mali kucici, prckavi ko pekinezeri)
a najcesci argument im je "pa od cega vi to i to gradite? od svojih licnih para ili od para gradjana Novog Sada?" hehe :-)
eto, to im je otprilike najcesci argument protv Maje i SRS hehehe belsavo!
 
wireless:
e da - u vezi te elektrane od 600 miliona sto je bilo reci - sta je bilo to??? kada ce da se gradi ta elektrana?
molim samo ove neozbilje zadrte demokrate da ostanu po strani
inace moj stric dobro poznaje tog coveka sto im je prodao Rusima svoje zemljiste gde ce da se gradi tu kraj Novog Sada
vlasnik tog zemljista znam da se preziva Vukovic i drzi neke benziske pumpe po gradu valjda
dakle nije to nikakva izmisljotina drage demokrate kako Vi to zelite da predstavite
sorry :-)
Ti si novosađanin i praviš se lud, ne znaš ko je Vuković. Profiterčina i mafijaš koji je za vreme tate Slobe uvozio naftu bez papira. Čak i robijao zbog toga. Nemoj glumiti francusku sobaricu. I koje njegovo zemljište. Tamo je pumpa i fabrika motornog ulja. Uz to je FK Vojvodina, ako Buturović nije rešio da pravi struju, onda su to sve bajke...
 

Back
Top