Sta mislite da li ce biti rata na području Balkana

Da li ce biti rata na Balkanu


  • Ukupno glasova
    30
Kako ćemo onda vratiti Zemun? :think:
Zasto bi se ogranicavali samo na Zemun i Srem....sa dobro organizovanim istrebljenjem moze se izbiti na Bugarsku granicu za kratko vreme - Oluja #2...Gde ce da formirate logore za masovno unistenje - Jasenovac je suvise zapadno...predazem recimo Pirot ili Vrsac....Hoce bice rata i bice golema pogibelj i razaranja sa svih strana samo kad to bude ja (mi) cemo bit toliko matori da necemo biti u stanju drzati kubure i jatagana....postoji i opcija i da mi jurnemo i pobedimo Karlovac,Karlobag,Virovitica...nerascisceni racuni....

 
Poslednja izmena:
Не знам за балкан , али знам за ЕУ

У Хагу у Холандији почели су масовни нереди. Велика гомила миграната из Еритреје упала је у зграду Опере и гађала полицајце циглама и камењем. Неколико полицијских аутомобила је запаљено…
 
Не знам за балкан , али знам за ЕУ

У Хагу у Холандији почели су масовни нереди. Велика гомила миграната из Еритреје упала је у зграду Опере и гађала полицајце циглама и камењем. Неколико полицијских аутомобила је запаљено…
Pa šta, bre, opet ovi makedonci i albanci prave probleme? Misle da su gazde ovde, a samo su došli da se ušunjavaju i terorišu ljude!

Treba ih sve proterati nazad odakle su došli, neka tamo prave haos ako hoće, ovde neka se ponašaju kako dolikuje!

A policija treba da ih razbije kao čačkalice, da vide da se ovde ne može divljati kako hoće!
 
Ne kapiram rat koji se vodi pesadiski po rovovima.

Danas svi imaju dronove,tuzibabe.
Sapnu tacnu lokaciju artiljeriji,koja roka sa par kilometara....
Onda pvo to obara...pa sta je proslo,proslo je...
Nema promasaja...

Ovde...na balkanu...
sem usijanih glava ( a ima ih dovoljno ) ne bi trebalo da bude problema,pa makar otrpeli provokaciju.

Jedino realno zariste je sa siptarima...
Trenutna situacija je takva da vreme radi za njih...
 
Ne kapiram rat koji se vodi pesadiski po rovovima.

Danas svi imaju dronove,tuzibabe.
Sapnu tacnu lokaciju artiljeriji,koja roka sa par kilometara....
Onda pvo to obara...pa sta je proslo,proslo je...
Nema promasaja...

Ovde...na balkanu...
sem usijanih glava ( a ima ih dovoljno ) ne bi trebalo da bude problema,pa makar otrpeli provokaciju.

Jedino realno zariste je sa siptarima...
Trenutna situacija je takva da vreme radi za njih...
Žarište na Kosovu je medijski prenaglašeno poslednjih deset godina iako se svaki put završi novim sporazumom i predajom pred Albancima. Pravo žarište je u Bosni gde se čak otišlo toliko daleko da se vodi sudski proces protiv Dodika.
 
Žarište na Kosovu je medijski prenaglašeno poslednjih deset godina iako se svaki put završi novim sporazumom i predajom pred Albancima. Pravo žarište je u Bosni gde se čak otišlo toliko daleko da se vodi sudski proces protiv Dodika.
Bosnu drzi EU.
Njihov izaslanik.
Njegove posao,svakog do sada, je da sto vise promeni Dejtonski sporazum.
Odatle trzavice.
Brisel I'ma velikih problema I bez Bosne.
Nece se tu nista menjati u skorije vreme.
Sto ne znaci da ce Dodik mirovati,cak sta vise,bas zato ce biti glasniji...
 
Bosnu drzi EU.
Njihov izaslanik.
Njegove posao,svakog do sada, je da sto vise promeni Dejtonski sporazum.
Odatle trzavice.
Brisel I'ma velikih problema I bez Bosne.
Nece se tu nista menjati u skorije vreme.
Sto ne znaci da ce Dodik mirovati,cak sta vise,bas zato ce biti glasniji...
Albanci nemaju velikih prepreka da uspostave unitarnu državu na Kosovu dok Bošnjaci u Bosni imaju i sve su nervozniji kao i zapad.
 
Poslednja izmena:
Albanci nemaju velikih prepreka da uspostave unitarnu državu na Kosovu dok Bošnjaci u Bosni imaju i sve su nervozniji kao i zapad.
Muslimani iz Bosne znaju da je situacija zategnuta, Ali su svesni da su oni tek treci Koji se pitaju u Bosni.

A cuj...planove prave svi...I liliputanci...

Ni sa siptarima nema zime ako se odnosi normalizuju...dakle ne priznaju...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kada se jednoga dana...
budu, nakon rata...
upisivale granice...nove...
Niko nece pitati Srbiju sta ona trazi...
Svi ce vec znati...

A pre tog dana...
Nase je da ima koga...da preuzme...
Ma ko ih *ebe, šta će njima Srbija reći! Oni već imaju svoje planove, a mi da gledamo kako da preživimo! Samo da imamo nekog ko će da nas preuzme, sve ostalo možemo da zaboravimo!
 
Zasto bi se ogranicavali samo na Zemun i Srem....sa dobro organizovanim istrebljenjem moze se izbiti na Bugarsku granicu za kratko vreme - Oluja #2...Gde ce da formirate logore za masovno unistenje - Jasenovac je suvise zapadno...predazem recimo Pirot ili Vrsac....Hoce bice rata i bice golema pogibelj i razaranja sa svih strana samo kad to bude ja (mi) cemo bit toliko matori da necemo biti u stanju drzati kubure i jatagana....postoji i opcija i da mi jurnemo i pobedimo Karlovac,Karlobag,Virovitica...nerascisceni racuni....

Bit će dronova, ne brini.

Što se tiče nerazriješenih računa, ne držiš se pravila, što nije lijepo od tebe. Vi ste već pokušali izbiti na zapad na liniju K-K-V. Sad je red na nama da izbijemo do Crnog mora. ;)
 

Back
Top