Ljudi nacuo sam da su se dogovorili

Većinska Srbija je sretna rezultatima izbora.
Amerika je sretna rezultatima izbora.
Rusija je sretna rezultatima izbora.
Ja sam sretan rezultatima izbora.
Cijeli svijet je sretan rezultatima izbora.
Pa Republika Srbija je 13 puta ljepša, naprednija, bogatija, izgrađenija i sretnija nego ona Republika Srbija od prije 13 godina.
Zbog čega su onda forumaši Krstarice 13 puta nesretniji?
Zašto bi se išlo na neke nove izbore?
Zbog čega bi se uopće ikada više išlo na neke nove izbore?
Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић i SNS ljepota su zamrznuti u vrtu gdje vrijeme ne teče, dar s neba i sada bi se zbog par nezadovoljnih, čangrizavih baba sve to trebalo mijenjati?

😡
 
Poslednja izmena:
Većinska Srbija je sretna rezultatima izbora.
Amerika je sretna rezultatima izbora.
Rusija je sretna rezultatima izbora.
Ja sam sretan rezultatima izbora.
Pa Republika Srbija je 13 puta ljepša, naprednija, bogatija, izgrađenija i sretnija nego ona Republika Srbija od prije 13 godina.
Zbog čega su onda forumaši Krstarice 13 puta nesretniji?
Zašto bi se išlo na neke nove izbore?
Zbog čega bi se uopće ikada više išlo na neke nove izbore?
Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић i SNS ljepota su zamrznuti u vrtu gdje vrijeme ne teče, dar s neba i sada bi se zbog par nezadovoljnih, čangrizavih baba sve to trebalo mijenjati?

😡
Potpisujem od reči do reči.
 
Potpisujem od reči do reči.
Grubane, uzalud mi pokušavamo nekima objasniti koji bi kruha preko pogače.
Ista situacija je sa SDP-njarama u Hrvatskoj, što sam već ovdje objašnjavao.
Znači, dok je HDZ za državu non stop radio, čak i pod okriljem noći, dok su narod i SDP-njare spavali, nekima još uvijek fale ti neradnički socijalisti.
Problem s SDP-njarom je taj što on ne krade iz potrebe, čak ni iz pohlepe, već SDP-njara krade iz ideoloških razloga.
SDP-njarin jedini motiv da ukrade ljudima novce je da gleda mizeran narod koji pati.
Misliš li ti da Đilasu i Šolaku nešto znače te puste milijarde koje su pokrali?
Fućka se njima za novac, sve što oni vole je vidjeti da je narod gladan, to je njihova duhovna hrana, kao onim vampirima iz Stephen Kingovih romana koji se ne hrane ljudskom krvlju, već im isisavaju sreću.
Tako se šamaniše, sataniše i vrača na Vračaru i u krugu dvojke, a trn u oku su im Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић i SNS, koji narod čine sretnim.
 
Cuo sam da je nadjeno Solomonovo resenje da su i jedni i drugi zadovoljni i da ispune ciljeve a to je da ce ovi da naprave vladu a ovi drugi ce bojkotovati skupstinu i onda pri kraju 2024 godine icice se na nove izbore.

Ако се укине одредба о ''РКС'' таблицама, ако француско-немачки неспоразум не уђе у поглавље 35 и ако се покрену поступци за изборне манипулације то би заиста могло бити решење.
 
Тврдим да Милош Јовановић даје подршку СНС у Београду.

Zašto bi se samoubio bez ikakve potrebe, čovek ima potencijal da ide preko 10% na sledećim izborima kada prikupi froncle desnice posle ovih izbora

NS je prošlost, Dveri su prošlost, Zavetnici su prošlost, Nestorović će brzo da se ulupa

DSS može pametnim radom da duplira rezultat
 
Zašto bi se samoubio bez ikakve potrebe, čovek ima potencijal da ide preko 10% na sledećim izborima kada prikupi froncle desnice posle ovih izbora

NS je prošlost, Dveri su prošlost, Zavetnici su prošlost, Nestorović će brzo da se ulupa

DSS može pametnim radom da duplira rezultat
Eво.....видећеш до краја јануара шта ће бити.
 
Većinska Srbija je sretna rezultatima izbora.
Amerika je sretna rezultatima izbora.
Rusija je sretna rezultatima izbora.
Ja sam sretan rezultatima izbora.
Cijeli svijet je sretan rezultatima izbora.
Pa Republika Srbija je 13 puta ljepša, naprednija, bogatija, izgrađenija i sretnija nego ona Republika Srbija od prije 13 godina.
Zbog čega su onda forumaši Krstarice 13 puta nesretniji?
Zašto bi se išlo na neke nove izbore?
Zbog čega bi se uopće ikada više išlo na neke nove izbore?
Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић i SNS ljepota su zamrznuti u vrtu gdje vrijeme ne teče, dar s neba i sada bi se zbog par nezadovoljnih, čangrizavih baba sve to trebalo mijenjati?

😡
Zasto neki forumasi nisu zadovoljni?Pa pogledaj im broj poruka,ja koji sam clan 9 godina imam hiljadu i nesto poruka a neki skoro 100.000.Pa rade li ti ista u zivotu nego sto vise na netu ceo dan?
 

Back
Top