Ljudi nacuo sam da su se dogovorili

Никакво СоломоСНСКО решење не треба буде прихваћено.
И 1 покрадени Глас је ПЉАЧКА.
Срам га бре било,има све могуће Полуге Власти и опет га нафатамо,неспособњаковић:mrgreen:

Понављај Изборе!
 
I ja sam cuo na N1 da ce deliti novac 100e nezaposlenima, pa nisam cuo .....
Срам те било,Шолак и његова фирма оне поштанске Доставе..онај Д-Експрес(кад ти је пошта штрајковала недавно),
већ годинама БЕСПЛАТНО ДОСТАВЉА Пошту и Пакете социјално угроженом Становништву!
КАДА је икада то државна Пошта урадила?
Али те о томе не обавештавају на твом смрдљивом Пинку и Хепију
 
U Srbiji meni nije bas jasno ko je socijalno ugrozena kategorija, tj oni koji su gladni i hladni nemaju prava na socijalu uglavnom, ili na neku simbolicnu , a oni koji nisu toliko e oni nekako izmuzu i vece pomoci i svasta nesto..

Tako da 0% razumem socijalu u Srbiji, bas 0% ne 5% nego 0%....

Mora da idem na 4 godisnji kurs u neku zapadnu zemlju da bih razumeo socijalu....nema sanse da ja to provalim, a raspitujem se i gledam vec desetak godina....u Srbiji niikako sa mojim mozgom da provalim sta je za socijalu a sta ne..
 
U Srbiji meni nije bas jasno ko je socijalno ugrozena kategorija, tj oni koji su gladni i hladni nemaju prava na socijalu uglavnom, ili na neku simbolicnu , a oni koji nisu toliko e oni nekako izmuzu i vece pomoci i svasta nesto..

Tako da 0% razumem socijalu u Srbiji, bas 0% ne 5% nego 0%....
проклета лоповско.- комунистичка Гоувна
Свега чега сте се дофатили сте упропастили,само Лову у своје Бисаге па вам тако штрајкује обичан Плебс у ЕПС-у,Пошти..
ништа више није ни преостало
све сте раскрмчили
 
U Srbiji meni nije bas jasno ko je socijalno ugrozena kategorija, tj oni koji su gladni i hladni nemaju prava na socijalu uglavnom, ili na neku simbolicnu , a oni koji nisu toliko e oni nekako izmuzu i vece pomoci i svasta nesto..

Tako da 0% razumem socijalu u Srbiji, bas 0% ne 5% nego 0%....

Mora da idem na 4 godisnji kurs u neku zapadnu zemlju da bih razumeo socijalu....nema sanse da ja to provalim, a raspitujem se i gledam vec desetak godina....u Srbiji niikako sa mojim mozgom da provalim sta je za socijalu a sta ne..
Не хвале се људи тиме...

Разни су видови помоћи.
Народне кухиње, субвенције на рачун за струју, новчана је најмања...углавном Роми и понеки пензионер.
 
Не хвале се људи тиме...

Разни су видови помоћи.
Народне кухиње, субвенције на рачун за струју, новчана је најмања...углавном Роми и понеки пензионер.
Ne ne ne, nema te logike....
To se cini nekima koji nisu bliski previse slucajevima koji zele ili imaju socijalnu pomoc...a kad si blize, tek onda ti nije jasno..
E da , u Bosni ima vise logike, tj ako postavis pitanje dobices reakciju a ako si uporan dobices i pozitivnu reakciju , neki deo...

Meni ta socijalna politika u Srbiji izgleda kao kad dodjem kod lekara pa me polovina laze gde treba da idem, a onima koji vicu i svadjaju se odmah se stvori uput cak i za najtrazenijeg specijalistu.....Ili oni koji krenu onim sitnim glasom i uvlacenjem da razgovaraju i kao pominju silne nebulozne poznanike, koji su medicinsko osoblje iako vidljivo da nisu bliski sa tim medicinskim osobljem, ali probaju sve i svasta dok ne uspeju..
 
E to razumem, to da se ko bolje krade dobro uglavi svuda i njemu i deda mraz donese...
I da je svima to neka vrsta ambicije...
Немој си ти правиш ту превише паметан...накарадан ти тај осећај ,ако га уопште и имаш
лОпине били вам Очеви,лопови исто и остали ВИ и сад подржавате исту Номенклатуру бандитизма крађе Избора
Ви нисте ни за сажаљење,Ви сте за одстрел један масовни без икакве гриже Савести
 
Ne ne ne, nema te logike....
To se cini nekima koji nisu bliski previse slucajevima koji zele ili imaju socijalnu pomoc...a kad si blize, tek onda ti nije jasno..
E da , u Bosni ima vise logike, tj ako postavis pitanje dobices reakciju a ako si uporan dobices i pozitivnu reakciju , neki deo...

Meni ta socijalna politika u Srbiji izgleda kao kad dodjem kod lekara pa me polovina laze gde treba da idem, a onima koji vicu i svadjaju se odmah se stvori uput cak i za najtrazenijeg specijalistu.....
Не разумем
 
Никакво СоломоСНСКО решење не треба буде прихваћено.
И 1 покрадени Глас је ПЉАЧКА.
Срам га бре било,има све могуће Полуге Власти и опет га нафатамо,неспособњаковић:mrgreen:

Понављај Изборе
Šta vredi ponavljati glupe poteze?
 
Treba zabraniti izlazak na izbore svima koji su pristali i učestvovali u ovom dosadašnjem cirkusu
Dali legitimitet pljački procenjujući da će i njima da kapne nešto.

Dakle, svaka mesna zajednica da sazove sastanak i javnim glasanjem izabere ljude koji će da provere i garantuju za tačnost biračkog spiska.

To je preduslov svih preduslova.
 

Back
Top