ljubav

Ma ne kajem se...
Nego se cesto zeznem!
Sve to treba svariti!
:P

Uzimam, evo kradem coveka od druge, vrlo promisljeno, naravno u slavu ljubavi. Ali sta ako se desi da to nije TO, tj. ponovi se ista prica, kao vise puta do sada, zdravo-dovidjenja, nismo mi jedno za drugo. A ustavri treba da mislim da je on veliki decko i neka odluci sta mu je ciniti. Pa nisam ja socijalna sluzba!
:)
Ovo je vec tema za ispovedaonicu!

Ma sve je to ljudski i u sastavu zivota Zvezdanka...nemoj otimati od druge...bar ako je poznajes...ako ne, ako ti se bas svidja...uradi...uvek se pre kajemo zbog stvari koje nismo ucinili nego zbog stvari koje smo ucinili. Makar si pokusala (pod uslovom da ne uspe) ne mozes sebi posle da prebacis da eto zbog kukavicluka si mozda izgubila pravu vezu. Ovako ces znati da li je prava ili nije....i obavezno nauci sebi da prastas greske. To je osnov za tvoje dalje napredovanje...zaista...nauciti drugima i posebno sebi prastati greske. Ko ne gresi??? Pa zasto ne bi i ti???? I to u ljubavi, sada kada je tako tesko naci srodnu dusu. Greske su sastavni deo zivota..pa i ljubavnog..zato samo hrabro napred..nemoj ulaziti sa strahom i vec unapred mislju da moze biti pogresno, udji u tu vezu puna srca, ako ti se uzvrati super, ako ne opet super...otkaci ga nije bio vredan. Mozda je to za tebe sve zamorno ti bi vec da si ga srela i da si u ljubavi s njim ALI...eto ga ali sto devojacku srecu kvari :hahaha: desice se kada bude trebalo da se desi..znam da izgleda kao filozofija ali je stvarno tako..prosto ne mozemo da uticemo na to...naoruzaj se strpljenjem i pozitivnim mislima i naci ces ga sigurno. Srce ce ti reci reci, razum, stomak...samo ne gubi nadu, i ne prilazi svakoj novoj vezi kao potencijalnoj gresci vec otvoreno pa kud puklo
 
Prvo, ja se ne preispitujem da li je to to ili nije to to, jer uvek znam kada jeste.
Ali ljubav - to je teska rec za ono sto si ti spominjala u uvodnom postu, to nije ljubav, ljubav je mnogo vise.
To o cemu si ti pisala je simpatija, zaljubljenost ili svidjanje, ali ljubav.......:heart:
Ljubav je citava nauka i filozofija i vecita skola, kao i roditeljstvo.
A sto se tice svidjanja, vec sam mnogo toga prosla da mi ne bi bilo jasno sta prema kome osecam.
Za porodicu je ljubav, a za ostale - po zasluzi.
Jedino je porodica lisena svih kalkulacija, a to je ljubav.
 
Ti si neki opasan psiholog amater...Ja jesam kukavica,al' se ne plašim baš toliko svoje žene,već drugih,nepoznatih.:)

Ма неееее. Погрешно сам се изразила. Ту има сарказма.

Ух запетљала сам се не знам како ти објасним.

У сваком случају, јасно ми је да се ти ње не бојиш.

:rumenko:
 
:mrgreen:

I tome i jeste fora ;)
Ne pricas, PITAS!
Gde je, jel umoran, jel mu nedostajes, sto mu je tesko da se javi na tel ako nista ne krije, kad namerava de se vidite, jel mislio na tebe....:mrgreen::rtfm:

Јој.

Ево, сад је мм отишао на службени пут и вратиће се у петак.

1. порука – слетео, све је ОК
2. ће бити у петак – полећем у х сати. Једва чекам да те видим.

Моје поруке = празан скуп.

Али зато кад дође :vatromet:
 
e ovako!

jedna lepa tema iz mog bogatog neforumaskog iskustva, vec zivotnog.

Drage dame, kako znate da ste se zaljubile? Kako to prepoznajete. Kako se odlucuiti?

Meni se 3 puta (sad je treci! :cmok:) desilo da se zaljubim na prvi pogled..prosto moje srce poleti ka nekom. Prethodna dvojica su definitivno obelezila moj zivot...onih ostalih zilijardu kvadriliona :mrgreen: se ne racunaju, dobro ajde nekolicinu bih prepoznala :mrgreen:, i kafu popila cak, valjda vreme zakopa ratne sekire. Ali ni sa jednim nisam sebe videla u buducnosti.

Da li vam se to ikad desilo? I kako ste shvatile da vas taj neko potpuno zasluzuje? Stalno mislim kako mozda nesto idealno (princ na belom konju valjda? :mrgreen: ) , mene ceka u buducnosti...ili se samo bojim?


Dabome da se desilo! I kako da ne znam, kad su mi se odsekle noge, i više ni trenutka nisam mogla da budem bez njega!? A i videlo se sa kilometra da"sijam"!:)
A ko koga zaslužuje, nije me bilo briga!:lol:
Što se budućnosti tiče, nema garancije...ali u tome i jeste čar...mada, što se ljubavi tiče, ona mnogo zavisi od nas - oboje - ako želimo da potraje, potrajaće, a ako samo jedno od nas nije spremno na to, neće potrajati.
Ono gore opisano je zaljubljenost, i ili će da evoluira u ljubav, ili će prestati posle izvesnog vremena...
Idealno ne postoji, možemo ga samo napraviti, ako umemo - i to je "idealno" samo za nas, i samo u određenom vremenu, a ako se ne menja, prestane da bude idealno, i postane - dosadno.
Sve je bolje od straha. Uživaj dok traje, ko zna, možda i neće prestati...:cmok::bye:
 
Драга Звезданка,

колико ја капирам, ти би се препустила тој љубави, али те је страх да, ако то не прерасте у нешто веће, ако то не потраје, да не поквариш и његову везу.
Мислим, осећала би се кривом због тога или ја грешим и ништа нисам укапирала.
 
Pa ona da se sekira za njegovu vezu ne bi ni ulazila u taj trougao...
Meni cela prica bzvz...
Sta kome uopste treba da bude druga...IZvinjavam se ali:dontunderstand:

Па добро, можда није знала одмах, заљубила се и тако.
Па ја умало да се заљубим кад ми рече да има девојку већ ухај и да не зна шта да ради. Нисам знала. Срећом, рекао ми је "на време", а да није :???:
 
Ma sve je ovo pase, mi uzivamo u ljubavi...
a ta druga..niko je ne pominje, daleko joj lepa kuca...
Nisam kriva sto sam neodoljiva!!!
:)

Nemam pojma sta ce biti, ali sad mi je bas lepo.
Veropvatno da ta devojka i nema neku funkciju kad je covek vrlo ocigledno zaljubljen u mene.
Ako se odluci za nju, ja cu patiti, patiti, plakati...ali lepo iskustvo ce mi zauvek grejati dusu!
 
Stalno se iznova zaljbljujem u jednu osobu...
A ljubav prepoznam po tome sto mi sve oko mene deluje nekako bajkovito.
Svaka boja,miris i zvuk me mogu ocarati i i osecam neku blazenu toplinu.
A inace....:(
Ljubav me stvarno menja.
 
Kakav trougao? Ja nisam primetila u njenom pitannju nikakav trougao! :dontunderstand:
Taj je valjda iskrsao u onim postovima koje sam "preskočila"!?...:eek:
Pa pominje se neka devojka jos...U stvari sad je to valjda pase:roll:
nema devojke, nema trougla,ljubav cveta samo jos uvek postoji i sansa da se on odluci za tu drugu...:confused:
Ajd ti sad budi pametna...Ja sam ocigledno glupa za te stvari...
 
U pocetku bese stidljiva i neodlucna..a sad nekako sigurna da je neodoljiva :mrgreen: i da ljubav cveta...i ko sisa tu drugu..:eek:...lepa promena za nekoliko dana. Palo jedno spandjosavanje 100%
 
Poslednja izmena:
Pa pominje se neka devojka jos...U stvari sad je to valjda pase:roll:
nema devojke, nema trougla,ljubav cveta samo jos uvek postoji i sansa da se on odluci za tu drugu...:confused:
Ajd ti sad budi pametna...Ja sam ocigledno glupa za te stvari...



Ja sam još gluplja...kad volim, volim, nema tu mesta ni za kakvu geometriju! :mrgreen:

Jao, kako neki sebi prave konfuziju od života! Onoliki slobodni i slobodne, sve kukaju kako im neko fali, a neko - trougao! ccc...:think:
 
Nikad mi se nije desilo da se zaljubim na prvi pogled,,,,imam tek 19 god tako da mi je rano da razmisljam o tome skim bi voljela da docekam starost i da razmisljam tako o osobi skojom sam zajedno.:bye:
 
ej ljudi moji!!!
i ja kazem!!!

rodjeni sam komplikator!!!

ako nema drame, nije mi zabavno...ne radim ja to namerno, ali uvek tako ispadne...
:(

i mozda j ekarlito u [ravu...isprobavam coveka...
dok ne postanem no 1. mada sam ja sad najiskrenije zaljubljena...
:)
 

Back
Top