ljubav

Pa ja se ne osecam amoralno, niti se osecam da nesto kradem, niti ga teram.

I nemam pojma sta radi sa tom devojkom i u kom su odnosu, ona trenutno nije ovde, ali je ona njegova zvanicna devojka vec godinama. Ja za nju i ne pitam.

E sad, najcrnje je sto je men bas briga.
Jedino me brine sto rece Marina da on nju ne ostavi zbog mene, pa ja posle zdravo dovidjenja. Ja sam mu rekla da nista ne garantujem.

Mozda sam malo bezobzirna...ali sta mogu?!?
 
Tajna veza nije ist sto i realna. U tajnosti je sve zacinjeno misterijom, snovima, idealima. Otkud znam kako bismo stvarno funkcionisali? To mene zanima!
уууу... крадљивице..:mrgreen: чек да још мало проћаскамо, пре него што нагну да те каменују...:lol:

Сада си ме баш збунила. Да ли сте слободни када се кријете или...
и изгледа да си у праву...
Колико год наопако звучало, слободни сте сада.
Док нису нагрнули ''спољашњи утицаји''... али..
Довољно сте бре одрасли да можете да се изборите са тиме.
Докле год постоји обострана добра воља, везу ништа не може да уништи.
Још је проблеми и ојачају.
Мада.. и она друга слобода ће имати своје предности...
на пример.. моћићете више да се посветите једно другом...

ал пази се да ти не постане незанимљив када га украдеш..:mrgreen:
 
уууу... крадљивице..:mrgreen: чек да још мало проћаскамо, пре него што нагну да те каменују...:lol:

Сада си ме баш збунила. Да ли сте слободни када се кријете или...
и изгледа да си у праву...
Колико год наопако звучало, слободни сте сада.
Док нису нагрнули ''спољашњи утицаји''... али..
Довољно сте бре одрасли да можете да се изборите са тиме.
Докле год постоји обострана добра воља, везу ништа не може да уништи.
Још је проблеми и ојачају.
Мада.. и она друга слобода ће имати своје предности...
на пример.. моћићете више да се посветите једно другом...

ал пази се да ти не постане незанимљив када га украдеш..:mrgreen:

Citas me ko bukvar!!!

:D

A upropastila coveku sjajnu buducnost.
 
Pa ja se ne osecam amoralno, niti se osecam da nesto kradem, niti ga teram.

I nemam pojma sta radi sa tom devojkom i u kom su odnosu, ona trenutno nije ovde, ali je ona njegova zvanicna devojka vec godinama. Ja za nju i ne pitam.

E sad, najcrnje je sto je men bas briga.
Jedino me brine sto rece Marina da on nju ne ostavi zbog mene, pa ja posle zdravo dovidjenja. Ja sam mu rekla da nista ne garantujem.

Mozda sam malo bezobzirna...ali sta mogu?!?

Е, па добро ако није у браку, мало је подношљивије.

Била сам у истој ситуацији.

После отприлике месец дана, рекао ми је да има девојку већ 5 година!

И знаш ли шта сам урадила?

Рекла сам му да је случајно не оставља! Била са њим још пар пута (sex је био супер) и оставила ја њега.

Он се тад примио још више.

Ја сам рекла – не остављај је због мене!

– Е баш хоћу!
– Немој!
– Хоћу!

Мислим да су сад у браку! Мени такав не треба!
Буди мушко, расчисти ствари па се јави!
Пи..де ми не требају.

Је л’ он у ствари хоће прво да види да ли је са тобом озбиљно, па би је оставио?
 
Citas me ko bukvar!!!

:D

A upropastila coveku sjajnu buducnost.

А да поразмислиш о томе, због чега ти је заиста занимљив.
Колико то што је ''забрањено воће'' уопште утиче на то да ваша веза буде интересантна.
Свакако да утиче.. али ... колико?
 
А да поразмислиш о томе, због чега ти је заиста занимљив.
Колико то што је ''забрањено воће'' уопште утиче на то да ваша веза буде интересантна.
Свакако да утиче.. али ... колико?

Pa razmisljam!!!

Vidis da se pitam.

:mrgreen:
 
Da li vam se to ikad desilo? I kako ste shvatile da vas taj neko potpuno zasluzuje? Stalno mislim kako mozda nesto idealno (princ na belom konju valjda? :mrgreen: ) , mene ceka u buducnosti...ili se samo bojim?
Zaljubljivala sam se na prvi pogled kad sam se zaljubljivala u lepotane :lol: a to je bilo jako davno. Ne pokušavam sad da kažem kako treba živeti i to, ali sumnjam da će mi se iko ikada više dopasti na prvi pogled, to jest grešim, naravno da će mi se dopasti ali sad nešto da se zaljubim :neutral:

Kad provedem neko vreme s njim i shvatim kakav je čovek mogu da se zaljubim, to mi se možda desilo 1 ili 2 puta u životu. Ali šta da radim kad ne volim tuđe momke iako oni izgleda vole mene :neutral:
 
Zaljubljivala sam se na prvi pogled kad sam se zaljubljivala u lepotane :lol: a to je bilo jako davno. Ne pokušavam sad da kažem kako treba živeti i to, ali sumnjam da će mi se iko ikada više dopasti na prvi pogled, to jest grešim, naravno da će mi se dopasti ali sad nešto da se zaljubim :neutral:

Kad provedem neko vreme s njim i shvatim kakav je čovek mogu da se zaljubim, to mi se možda desilo 1 ili 2 puta u životu. Ali šta da radim kad ne volim tuđe momke iako oni izgleda vole mene :neutral:

prva dvojica su bili lepotani. I to extra lepotani. Manekeni, sportisti..blabla...Ali opet bilo je lepotana koji mi se uopste nisu svidjali. Moze neko da bude prelep, ali mi se ne svidja i .
Ovaj nije!!!
A ja bas volim lepotane!!! Mada, teski su za odrzavanje...Mislim covek se spremao sat vremena za izlazak, a ja tiptop za 15 minuta!!!
:)
 
prva dvojica su bili lepotani. I to extra lepotani. Manekeni, sportisti..blabla...Ali opet bilo je lepotana koji mi se uopste nisu svidjali. Moze neko da bude prelep, ali mi se ne svidja i .
Ovaj nije!!!
A ja bas volim lepotane!!! Mada, teski su za odrzavanje...Mislim covek se spremao sat vremena za izlazak, a ja tiptop za 15 minuta!!!
:)

Ovaj nije.
On je politicar :hahaha:
 

Back
Top