ljubav

e ovako!

jedna lepa tema iz mog bogatog neforumaskog iskustva, vec zivotnog.

Drage dame, kako znate da ste se zaljubile? Kako to prepoznajete. Kako se odlucuiti?

Meni se 3 puta (sad je treci! :cmok:) desilo da se zaljubim na prvi pogled..prosto moje srce poleti ka nekom. Prethodna dvojica su definitivno obelezila moj zivot...onih ostalih zilijardu kvadriliona :mrgreen: se ne racunaju, dobro ajde nekolicinu bih prepoznala :mrgreen:, i kafu popila cak, valjda vreme zakopa ratne sekire. Ali ni sa jednim nisam sebe videla u buducnosti.

Da li vam se to ikad desilo? I kako ste shvatile da vas taj neko potpuno zasluzuje? Stalno mislim kako mozda nesto idealno (princ na belom konju valjda? :mrgreen: ) , mene ceka u buducnosti...ili se samo bojim?

Vremenom mi otupeli osecaji.. Cini mi se da nisam normalna :sad2:
Trazim ljubav, a onda kad mi se cini da sam odlepila i zaljubila , trazim mane , a kad je ne nadjem, tripujem kako je to nemoguce i da mora biti da toj prici i njemu nesto fali :dash:
 
Vremenom mi otupeli osecaji.. Cini mi se da nisam normalna :sad2:
Trazim ljubav, a onda kad mi se cini da sam odlepila i zaljubila , trazim mane , a kad je ne nadjem, tripujem kako je to nemoguce i da mora biti da toj prici i njemu nesto fali :dash:

u sestro di me nadje!!!

:D

Samo sto se ja svaki put iskreno zaljubim...
treci put ove godine!!!

u pocetku sam bila (kao i sad) mace, mace...a onda se vrlo uspesno transformisem u zmaja!!!
 
hahahah

ja sam mom dragom, sve to objasnila..lepo rekla coveku..ja radim tototoito...
a on kaze.."hahahahaha...ma jok, ti cvrkuces!!!"

NEVEROVATNO!!!!!:worth::worth::worth:
NEVEROVATNO!!!!
Ja isto kazem lepo, ja bre sam ljubomorna, opsesivna i posesivna.. Ne veruju dok ne krenem da zovem 55 puta za 1h.. Bukvalno..
A pogledaj moju poslednju temu.. Bas sam taj izraz upotrebila a i taj neko mi je rekao da crkucem
Bas to...
 
NEVEROVATNO!!!!!:worth::worth::worth:
NEVEROVATNO!!!!
Ja isto kazem lepo, ja bre sam ljubomorna, opsesivna i posesivna.. Ne veruju dok ne krenem da zovem 55 puta za 1h.. Bukvalno..
A pogledaj moju poslednju temu.. Bas sam taj izraz upotrebila a i taj neko mi je rekao da crkucem
Bas to...

Pa ja bas nemam toliko vremena, za zivkanje...
Nisam cak ni ljubomorna, ni posesivna, ja sam bas ono slobodnjak i uzasavam se posesivnosti i ljubomore, pa me onda optuze da sam hladna, a ja samo ne mogu non stop da budem sa nim, jer moram da budem na svim mestima koja volim!!!
:mrgreen:
 
Pa ja bas nemam toliko vremena, za zivkanje...
Nisam cak ni ljubomorna, ni posesivna, ja sam bas ono slobodnjak i uzasavam se posesivnosti i ljubomore, pa me onda optuze da sam hladna, a ja samo ne mogu non stop da budem sa nim, jer moram da budem na svim mestima koja volim!!!
:mrgreen:

...na kojima se mogu piti limunade i cocktail-i
 
Ranije sam mislila da mi je prednost to sto sam razumna , nisam ljubomorna , normalno se ponasam i tako to ali sam vremenom shvatila da je opsesivno-posesivno ipak dobitna kombinacija :roll: jos samo kad bih mogla da se transformisem ...
 
Njegova devojka je njegov problem a ne tvoj, ali bi njegov odnos prema vezama mogao da bude i tvoj problem ako se bas zaljubis.

Sada ce mnogi ovde reci kako odnos prema jednoj devojci ne mora da ima veze sa odnosom prema drugoj devojci, da to zavisi od konkretnog odnosa i ja se delimicno slazem, ali meni se ipak cini da to ima neke veze i sa principima.

U svakom slucaju, sve najbolje! :D
 
hvala, harmony.

tako si odmerena u komentarima.

generalno se slazem sa tim stavom. Ali u ovom slucaju znam da to nije tek tako, bar sa njegove strane. znam da nije taj, iz iskustva. :)

ja sam ovde kriticniji element!
:D
 
Ranije sam mislila da mi je prednost to sto sam razumna , nisam ljubomorna , normalno se ponasam i tako to ali sam vremenom shvatila da je opsesivno-posesivno ipak dobitna kombinacija :roll: jos samo kad bih mogla da se transformisem ...

Svakom prijaju drugacije stvari.. To ne znaci da sam ja dobra ili losa.. Samo sam takva i ti si takva i tezimo verovatno razlicitim stvarima u vezi tj njenim finesama i razlikuje nam se predstava 'dobrog'.. Ja ne volim dosadne, monotone stvari..mirna luka i to mi je zv totalno.. Sad ne kazem da ti zelis suprotno ali samo navodim primer...;)
 
Više volim one koje nisu posesivne i ljubomorne,zato što onu koja to jeste već imam.
А ти си јој веран вероватно само зато што је таква, па се бојиш.

Иначе, мушкарци су верни само посесивним и љуборним женама!

:otkacio: скроз од таквих жена.

Мм може вала и на крај света без мене. Ако је решио да ме превари учиниће то на овај или онај начин. Не могу ја ту ништа.
 
А ти си јој веран вероватно само зато што је таква, па се бојиш.

Иначе, мушкарци су верни само посесивним и љуборним женама!

:otkacio: скроз од таквих жена.

Мм може вала и на крај света без мене. Ако је решио да ме превари учиниће то на овај или онај начин. Не могу ја ту ништа.


:hahaha::hahaha::hahaha:
 
А ти си јој веран вероватно само зато што је таква, па се бојиш.

Иначе, мушкарци су верни само посесивним и љуборним женама!

:otkacio: скроз од таквих жена.

Мм може вала и на крај света без мене. Ако је решио да ме превари учиниће то на овај или онај начин. Не могу ја ту ништа.

Hahaha onda bi poludela od mene ;)
Naravno ne provociram sukob misljenja, zezamo sr aji sam ja ona klasa koja zove 444 puta za 1h i ljubomorise i na kosinicu uz to i buta po tel..:rumenko::rumenko::rumenko:
 
Znam da sam zaljubljena kad mi "kuva" u stomaku i non-stop mislim na "njega" i nisam ni gladna, ni žedan, valjda bi od vazduha mogla da živim :lol:

E ali kad god sam se tako zaljubila (a bivalo je često), ispostavilo bi se da on nije za mene, tj. da sam ga nezasluženo "kovala" u zvezde. To mi je mana, umem na brzinu da se oduševim nekim pa onda posle nekog vremena tresnem o zemlju.

Onda sam shvatila da ljubav i zaljubljenost nemaju veze s vezom. MM obožavam, svakim danom sve više ga volim, ali nikada nisam bila zaljubljena u njega.

Priznajem da mi fali taj osećaj zaljubljenosti jer je kao droga (i obavezno smršam koju kilu),
ali ne može se sve imati u životu :bye:

I ja isto. ...A znači udala si se :whistling: ...ima nade i za mene :D
 
Признајем. Мање су шансе да те превари.
Мислим, нема човек кад и да ’оће.

(не провоцирам ни ја)

Ма, не могу да зивкам. Не знам шта бих му рекла 444 пута данас, па све и да смо сами на пустом острву.
 
Hahaha onda bi poludela od mene ;)
Naravno ne provociram sukob misljenja, zezamo sr aji sam ja ona klasa koja zove 444 puta za 1h i ljubomorise i na kosinicu uz to i buta po tel..:rumenko::rumenko::rumenko:

Ja ne podnosim da meni neko ljubomoriše pa se i ja ponašam u skladu sa tim.

Imala sam jednog opsesivno ljubomornog. Bio je ljubav mog života nekoliko godina dok sam mogla da trpim tu ljubomoru, ali je polako i sigurno ubio svu ljubav u meni.
Ostao mi je samo gorak ukus od te veze. Sada se jedino tog njegovog ljubomorisanja sećam, a ne mogu da se setim skoro ničeg lepog. Toliko je sve upropastio.
 
А ти си јој веран вероватно само зато што је таква, па се бојиш.

Иначе, мушкарци су верни само посесивним и љуборним женама!

:otkacio: скроз од таквих жена.

Мм може вала и на крај света без мене. Ако је решио да ме превари учиниће то на овај или онај начин. Не могу ја ту ништа.
Ti si neki opasan psiholog amater...Ja jesam kukavica,al' se ne plašim baš toliko svoje žene,već drugih,nepoznatih.:)
 
:mrgreen:
Признајем. Мање су шансе да те превари.
Мислим, нема човек кад и да ’оће.

(не провоцирам ни ја)

Ма, не могу да зивкам. Не знам шта бих му рекла 444 пута данас, па све и да смо сами на пустом острву.

I tome i jeste fora ;)
Ne pricas, PITAS!
Gde je, jel umoran, jel mu nedostajes, sto mu je tesko da se javi na tel ako nista ne krije, kad namerava de se vidite, jel mislio na tebe....:mrgreen::rtfm:
 
ljubav, ah ljubav:heart:
mnoge pesme pevaju o ljubavi,
mnogi stihovi su pisani o tome
mnogi su ginuli za ljubav...
od kako je sveta i veka ljubav postoji
ljubav održava svet
ljubav održava ljude u životu
ljubav ga tera da izdrži, da se bori...
ljubav je radost kad si s nekim
ljubav je spremnost na žrtvu
 

Back
Top