Ljubav Sex I Ostalo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledaj ako rodis mozda ces se kajati jer moras da brines o detetu do 30 godine,ali kad malko ostaris neces se kajati sigurno. Ja da sam roditelj ja bih pomogao svom detetu da odgaja svoje dete,jer ako nece onda ti to i nisu roditelji,to su majmuni i takve nebi vise ni pogledao! Bolje je da zadrzis i da budes mirna citavog zivota,nego da ubijes dete i da budes prokleta citav zivot pred Bogom i da se nosis sa time! Mada imas i alternativu rodis dete,das ga na usvajanje i neko ga usvoji,ali bitno je da prvu godinu bude kod tebe i da ima svu paznju jer to je kritican period u razvoju deteta!
 
Kritican period mu dodje pubertet i tad ako nije roditelj uz dete,dete ima da pljuje roditelja i mozda ga nikad ne pogleda...

Jesi ti ikad primetio da zaostale osobe cesto se maze po glavi ili telu? To je posledica jer ih majke nisu drzale pored sebe i nisu bili voljeni,u prvoj godini detetu je bitno da sisa majcino mleko da bi bilo sto jace i krupnije i da bude voljeno. ;)
 
Све буздован до буздована...
Иматели ви уопште појма какавје осећај бити рођен грешком... ?... Још да додам дае то била наводна "срамота" за моју биолошку мајку и њену фамилију да се сазна да меје родила те тутнули малог Браца у џак и проследили даље... Кога шиша, самода народ нечује...
Па однак читам пост овог буздована одозго о шанси да дете опрости... Ма набиобијој главу у Сенкруп ау ректум бијој угуро жар од угља... А не, то би било исувише брзо...
А!...
Ние довољно само дасе пигне дичка, нађе ебач... ида, чуј, из милосрђа пружи шанса за ово ил оно тако штоћеш дете шутнути у дупе... Богапитај какаве то случајност била тесуме други људи прихватили као своје дете и поред свега осталог штосуми пружили поред њихсам постао пре свега човек... Мааа, човек,5... Не смем нида помислим где бих сада био, шта бих радио, какав би човек био да ние било њих...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top