Ljubav na prvi pogled......

aj malo da obrazlozim ovde...elem...
udje slonce u porculansku radnju...
dobar dan...dobar dan...
znate ja bi grasak...i pocnem recimo da muvam malu slatku prodavacicu...
i ona odmeri slonceta od glave do pete(debeo,mastan,bradat sa svezim mirisom piva)
i kaze "BEZI MANIJACE"
e a da je sav nabildovan,miomirisan...simbol anticke lepote...bilo bi...
"JAO ZALJUBILA SAM SE U TEBE"...
mislim...sta reci... :D
 
nije tacno
ako je ljubav naruzena nasim nesavrsenostima i ruznim emocijama ne znaci da je nema
velika vecina ljudi ume da voli, mozda ne onako kako si ti zamislio, ali ja stvarno ne znam kojom adekvatnijom recju da to nazovem to cime se bavimo mi koji volimo malo nesavrsenije od standarda evropske unije

a za instinkte bih isto nesto da izjavim
ne mislim da instinkt koji me vodi sluzi iskljucivo ka pronalazenju idealnog genetskog materijala
hiljadama godina ljudi tragaju i za nekim drugim potrebama i ja nekako verujem da su negde u sebi razvijaju nekakva cula da ih prepoznaju u drugima
tacno je da nismo zivotinje da ih slepo slusamo, ali trudim se da ne bezim od njih, da ih osluskujem...jer u biti postoje da bi pomogli
kad god sam zanemarila neki jak osecaj zayebala sam se
i sad kao sledim svoje instinkte
 
cuj mozak ogranicen pa ako je on ogranicen sta onda nije ograniceno :shock:
jok nego cu instinktima da verujem :?
to sa instinktima nije ljubav nego napaljenost.
i odgovorno tvrdim da za delic sekunde ne mozes nista da primetis osim necega sto si iskonstruisao u trenutku na osnovu par pokazatelja koja u datoj situaciji krajnje slobodno i sugestivno tumacis....i sve polazi iz glave,ma koliko ista bila ogranicena,samo neko to tumaci kao instinkte,neko kao emotivnu slogu,neko kao napaljenost itd...

pa bolje bi ti bilo instinktima da verujes..oni odrzavaju coveka zivim kroz vekove a ne mozak,sam po sebi..on moze veoma iskrivljeno obradjivati informacije zbog pogresnih stavova koji se formiraju tokom zivota,shvatanja o svetu oko tebe i slicno..
privlacnost nije na bazi razumnog..ako je na bazi razumnog,onda to nije spontano i nije to to,vec smisljeno obradjena informacija..jes ljudi od pamtiveka se privlacili da bi mogli "da filozofiraju o smislu zivota i dive se svojim mozgovima"..nije nego..sustina svega jeste instinkt
i sad ce neko da se napravi pametan i prokomentarise to u smislu ne moze sam instinkt..naravno da ne moze na instinkt nadolazi nadogradnja..ali ako ne postoji instinkt onda ste prijatelji
 
Naravno da postoji. Desilo mi se sa ex muzem. Chak se nismo ni upoznali u Beogradu, vec na Durmitoru, gde smo otishli, svako sa svojim drustvom na 5-6 dana. Prvi put smo se sreli pogledima, sledeci put kad smo se sreli - vise se nismo ni razdvajali. U Bgd smo se vracali zajedno, zaljubljeni do usiju.

Hvala bogu da postoji neko ko veruje u ljubav na prvi pogled! :D Naravno da postoji, samo sto je malo njih osetilo tu ljubav :roll:
A deca ne mora da budu plod ljubavi, ona mogu da se rode i iz veze na jednu noc. Zar ne?
 
i samo ocu da dodam da suv ljudi od pamtiveka evoluirali i da ih to razlikuje od ostatka zivotinja i od nekadasnjeg coveka.covekovi su instinkti mahom oguglali ( tipa jedem spavam i slicno) a mozak je preuzeo primat pa tako i dodjosmo do koliko toliko razvijene civilizacije.

i instinkti nisu apsolutno i univerzalno dobri.
da sam sam slusala insitnkte kad kod sam ih nacula sad bih bila u govnima do guse.
al sreca te se umesao mozak tu sejv d dej i vise sam nego svesna toga.

i nikad,ali nikad mi se nije desilo da se zaljubim u nekoga instinktivno ili pogledom u oci.pa makar me privuko izgledom u trenutku na osnovu nekog mog sablona u glabvi - mos da budes i lep i sve al ako je tuka u glavi ili jednostavno ima dramaticno razlicite stavove od mene,ako tu nismo kompatibilni - jedini kontakt koji mozemo da imamo je da on meni pere klonju.a ni to mi ne treba radije cu sama.vec sam rekla - covek uglavnom voli u drugom iste one osobije koje i sam ima.

i ako vama nije tako bas mi je zao,onda je ovaj model primenjiv samo za mene.
 
lekcija za ponavljače..

What would do think if I sang out of tune,
Would you stand up and walk out on me.
Lend me your ears and I'll sing you a song,
And I'll try not to sing out of key.
Oh I get by with a little help from my friends,
He gets high with a little help from his friends,
Oh I'm gonna try with a little help from my friends.

What do I do when my love is away.
(Does it worry you to be alone)
How do I feel by the end of the day
(Are you sad because you're on your own)
No, I get by with a little help from my friends,
Mmm I get high with a little help from my friends,
Mmm I'm gonna to try with a little help from my friends

Do you need anybody?
I need somebody to love.
Could it be anybody?
I want somebody to love.

Would you believe in a love at first sight?
Yes I'm certain that it happens all the time.

What do you see when you turn out the light?
I can't tell you, but I know it's mine.
Oh I get by with a little help from my friends,
Mmm I get high with a little help from my friends,
Oh I'm gonna try with a little help from my friends

Do you need anybody?
I need someone to love.
Could it be anybody?
Oh...
by with a little help from my friends,
by with a little help from my friends
try with a little help from my friends
by with a little help from my friends,
i get by with a little help from my friends
with a little help from my friends
 
i da ponovim
ljubav je proces,nesto sto se gradi i nadogradjuje.
zaljubljenost je druga prica,a ja kontam da svi pricate o zaljubljenosi cim se svi uhvatise instinkta.
ako mislite da li moze da se nalozi na nekoga u jednom trenutku - verovatno moze.
da se voli - ne moze.

a u celoj prici opet vise volim ljubav nego zaljubljenost jer neko moze da mi napravi haos u glavi i pomuti pamet pravom recenicom u pravo vreme a da stoji pet metara od mene,i to mnogo intenzivniji od onog fizickog.
 
nikad,ali nikad mi se nije desilo da se zaljubim u nekoga instinktivno ili pogledom u oci.pa makar me privuko izgledom u trenutku na osnovu nekog mog sablona u glabvi - mos da budes i lep i sve al ako je tuka u glavi ili jednostavno ima dramaticno razlicite stavove od mene,ako tu nismo kompatibilni

Moj ex je bio potpuno drugaciji od muskaraca kakve sam gledala, znachi, niti je bio ideal, niti sam se zaljubila chim sam ga pogledala .. jednostavno sam bila privucena pogledom, a zatim i osmehom .. a kad smo poceli da razgovaramo i harizmom i sharmom.

A deca ne mora da budu plod ljubavi, ona mogu da se rode i iz veze na jednu noc. Zar ne?

Mogu, a mogu i posle silovanja .. i veshtachkom oplodnjom :)
 
ti ces me nauciti kako to funkcionise.
ocu da ucim samo od najboljih.
a moras me i nauciti kako da se tako kul oblacim kao ti na ovoj slici i da naucim da poziram tako pa da mi slike budu vise skidane nego severinine :D
a da bi ti bile slike popularnije od Svekinih moras prvo da snimis film i posaljes ga na net ,moze na ovaj pdf na procenu :lol: a sto se tice ucenja o pevackom poslu pored takvog komsiluka ne moras daleko da ides ,mislim di ces bolje od Brene ,ona je ionako mama za ove sada Cece ,Severine i ostale Stoje :-D
 

Back
Top