Ljubav na prvi pogled......

sta je civilizacijski pomak?omogucio ti da sto manje pomeras dupe :lol:
ah toliko smo daleko otisli,da ljudi padaju po ulicama i niko da im pridje,neki ljudi ni ne znaju sta znaci i kako izgleda ljubav,a mi sedimo i koristimo glupu masinu da bi vodili jos gluplje razgovore sa potpuno nepoznatim ljudima umesto da usmerimo tu energiju na prijatelje,porodicu...jeste,veliki napredak :wink:
jel se secas ti kad smo se ono nas dve svadjale:razz:
 
Ne postoji ljubav nego zaljubljenost "na prvi...itd."s tim shto to ima veze sa tipovima,jer svako ili vetjina ili bar jedan deo populacije ima svoj tip momka/devojqe..fizichki izgled i celokupna pojava "na prvu loptu"dok ne znash kakav je neko....shto je u krajnjem besmisleno jer ne znachi nishta i taj neko tamo moze biti totalan retard i 100% ne odgovarajtuji za tebe.I to se deshava najcheshtje u mladjim godinama dok si josh emotivno nezreo i glup i verujesh u bajke.
 
...a mi sedimo i koristimo glupu masinu da bi vodili jos gluplje razgovore sa potpuno nepoznatim ljudima umesto da usmerimo tu energiju na prijatelje,porodicu...jeste,veliki napredak :wink:

Vajlda je svaka komunikacija pozitivna, pa verovatno i ova preko racunala. Mnoge stvari su nezgodne za reci pred bliznjima, a ovde na forumu mozes da istreses bukvalno sve iz sebe, a to ima pozitivan efekat ... valjda?
 
Ne postoji ljubav nego zaljubljenost "na prvi...itd."s tim shto to ima veze sa tipovima,jer svako ili vetjina ili bar jedan deo populacije ima svoj tip momka/devojqe..fizichki izgled i celokupna pojava "na prvu loptu"dok ne znash kakav je neko....shto je u krajnjem besmisleno jer ne znachi nishta i taj neko tamo moze biti totalan retard i 100% ne odgovarajtuji za tebe.I to se deshava najcheshtje u mladjim godinama dok si josh emotivno nezreo i glup i verujesh u bajke.
ili si mator glup i prazan i ne verujes ni u sta :wink:
blaf derer nisam mislila da cemo i mi ovako razgovarati nekad
 

Back
Top