"Lako ružnoj ženi da bude poštena."

Pre nekoliko dana sam naletela na jednu žustru raspravu vezanu za ovu izjavu Nataše Bekvalac.

Neki su je napali, neki su 'pak govorili da je ova rečenica samo izvučena iz konteksta.
Ja sam rečenicu shvatila na jedan svoj način, ali da vidimo kako je vi tumačite.
Rasprava na fejsbuku je dostigla trocifren broj komentara.

U sustini je zelela da kaze kako je lako biti postena i fina devojka kada nemas izbora, u principu i ruzne devojke mogu biti i lose i promiskiutetne ali ne mogu birati kao lepe posebno ih nece hteti bogatiji muskarci.
 
Da ne znam da je Nataša ovakvu glupost izjavila , ličilo bi mi na Staniju, Macu Diskreciju... kao pravdanje neke tipične današnje sponzoruše...ali ovako ne znam šta je Nata htela da kaže , ako i ona uopšte zna ...

Nasa estrada je I u komunisticko vreme bila ..kupleraj..

msm poznata "riba" ima vecu cenu..tj skuplje naplacuje..( marketing je cudo)

muske budale se hvale qrcem..zenske budale se hvale sisama i dupetom ..seljaci se hvale volovima ..bitange porseima i jebemveima ..a zdravi i normalni ljudi se hvale potomstvom koje je bolje i pametnije od njih.

- - - - - - - - - -

U sustini je zelela da kaze kako je lako biti postena i fina devojka kada nemas izbora, u principu i ruzne devojke mogu biti i lose i promiskiutetne ali ne mogu birati kao lepe posebno ih nece hteti bogatiji muskarci.

a opste je poznato da kad zena ima vise od jednog izbora UVEK ce da odabere..gori izbor ha ha..
 
Ima jedna istina,koju na zalost zbog uskogrudosti,mnogi muskarci ne poznaju.Istina je zapravo u tome,da skoro po pravilu,zene koje ne slove za lepe,da su u krevetu
mocne,mastovite i izludjuju muskarce sa kojima su u intimnom odnosu.Izrazito lepe zene,sta reci... u krevetu su "trube".One su toliko preokupirane samom sobom,svojom
"lepotom",da nisu nista naucile o nauci,koja se zove "seksualno umece,seksualne umetnicke vestine"! Te,takozvane kaciperke,koje samo mackaju svoje telo,lepe vestacke
trepavice,vestacke nokte,duge po tri santimetra.One su najobicnije punjene lutke,kojima je Barbika i ona naduvana zaba,Kim Kardasijan,uzor i sve na svetu.Ima dosta muskaraca
koji su se cak i ozenili,sa tim punjenim,obicno u plavo obojene kose curkama.Posle mesec dana zajednickog zivota,svaki muskarac uvidi,da te punjene curke,ne umeju ni
cestitu kafu da skuvaju.Vidim takve svaki dan na ulicama Beograda.Muka mi je od njih.U krevetu se ponasaju,kao modne drvene lutke,koje stoje u krojackim salonima.!

Nije lepota ono za cim se okrecu dilberi, a i predubedjenje da su lose u sexu je netacno i vazi, samo ako je svratila na partiju sexa po odluci. Sablonska kritika lepim zenama od strane, ne ruznih, nego losih zena.
 
Poslednja izmena:
..jos zaboravljate da cak ni "toliko lepa" nije bila dok je Secer nije doradio sa u to vreme prilicnom svotom eura...posle je vec mogla i bez njega da krene dalje...

Ma sta pricas. Natasa je jos kao devojcica bila stalno kod Minje Subote u Toboganu i oduvek je bila prelepa. Faca joj je nepromenjena, njena su usta, zubi, osmeh ima isti kao i kada je bila dete. Ono sto je radila su grudi, ali njen najveci adut je lice na kome nista nije radjeno. Zasto je ljudima tako tesko da prihvate da je zena lepa. Evo snimak kada je imala 14 godina i sve je isto, samo se sada farba u plavo. I kao devojcica je bila vitka i lepa.A ako za farbu treba prilicna svota eura, da bi postala lepa, onda stvarno :lol:

 
Nije lepota ono za cim se okrecu dilberi, a i predubedjenje da su lose u sexu je netacno i vazi, samo ako je svratila na partiju sexa po odluci. Sablonska kritika lepim zenama od strane, ne ruznih, nego losih zena.

...:ok:

- - - - - - - - - -

Ma sta pricas. Natasa je jos kao devojcica bila stalno kod Minje Subote u Toboganu i oduvek je bila prelepa. Faca joj je nepromenjena, njena su usta, zubi, osmeh ima isti kao i kada je bila dete. Ono sto je radila su grudi, ali njen najveci adut je lice na kome nista nije radjeno. Zasto je ljudima tako tesko da prihvate da je zena lepa. Evo snimak kada je imala 14 godina i sve je isto, samo se sada farba u plavo. I kao devojcica je bila vitka i lepa.A ako za farbu treba prilicna svota eura, da bi postala lepa, onda stvarno :lol:


Njena baka je zivela u mom ulazu pa smo se kao male igrale. Bila je preslatka :) Secam se da se i moja mama stalno odusevljavala njom.
Izuzetno je zgodna. I svidja mi se sto je u gradu apa-drapa, uipste ne brine da li ce je i kako videti.
Ponasanje na stranu, to sada nije tema...
 
Ja se sećam da se ta malecka u gradu zagledala u mene baš onako dobro. Onaj pogled, kad žena ne može da sakrije da joj je nešto kod muškarca jako privuklo pažnju. Još jače se u mene zagledala Jelena Bačić Alimpić. Išao sam ulicom i gledao svoja posla, kad sam osetio nečiji pogled na sebi. Onda sam video malecku Jelenu kako me gleda netremice i usporila je hod. Bili smo na susretnom kursu, iliti head-on course. Blago otvorena usta. To nije moglo biti neprimetno.

U oba slučaja sam bio hladnokrvan i možda im je to i privlačilo pažnju, jer nisam reagovao na njihovu pojavu.
 

Back
Top