"Lako ružnoj ženi da bude poštena."

Pre nekoliko dana sam naletela na jednu žustru raspravu vezanu za ovu izjavu Nataše Bekvalac.

Neki su je napali, neki su 'pak govorili da je ova rečenica samo izvučena iz konteksta.
Ja sam rečenicu shvatila na jedan svoj način, ali da vidimo kako je vi tumačite.
Rasprava na fejsbuku je dostigla trocifren broj komentara.

zena pa ruzna..nema toga
moze da ima samo ruznu dusu..
inace nekako sam se uvek lepio za one malo ruznjikasve a vise zgodnjikave
takve zene poznaju sebe i cine sve da mi lepo bude,a i njima
a o toj N sadjanki ne bih reci da trosim..meni ona lici na neku kantu za praznjenje..
 
Najgore kad su druge, a podle, oko nje svesne toga. Onda, pa makar i lepe bile, a lepe sigurno nekome jesu, poružne onako najgore. Iznutra.

Zanimljivo je sto zene racunaju da su nekome lepe najvise kada se radi o onima koji im nista ne znace, a da su lepe sebi samo kada su lepe za nekoga ko im nesto znaci.

Taj rascep nema veze sa intelegencijom, a samopouzdanje zene upoznaju tek kad im nista vise nije vazno. :)
 
Pre nekoliko dana sam naletela na jednu žustru raspravu vezanu za ovu izjavu Nataše Bekvalac.

Neki su je napali, neki su 'pak govorili da je ova rečenica samo izvučena iz konteksta.
Ja sam rečenicu shvatila na jedan svoj način, ali da vidimo kako je vi tumačite.
Rasprava na fejsbuku je dostigla trocifren broj komentara.


Mislim ja da danas nema više ružnih žena, ali da se nadovežem na temu. :D

Nataša je ispalila ćorak. Nije u pravu, jer je "ružnoj" ženi danas teže da ostane poštena. Lepima se ređe prilazi jer se muškarci boje lepih žena i odbijanja. "Ružnima" priđu mnogo lakše, hrabriji su. :mrgreen:
 
Mislim ja da danas nema više ružnih žena, ali da se nadovežem na temu. :D

Nataša je ispalila ćorak. Nije u pravu, jer je "ružnoj" ženi danas teže da ostane poštena. Lepima se ređe prilazi jer se muškarci boje lepih žena i odbijanja. "Ružnima" priđu mnogo lakše, hrabriji su. :mrgreen:
Jujuju, cak ne mogu da razumem ni da su i sve lepe.

A tek ovo da se lepim zenama teze prilazi to je tek zbunjujuce.:)
 
Tacnije, komentar je izvucen iz konteksta, a najverovatnije je bezobrazan odgovor nekoj kriticarki njenog ponasanja.<br><br>Dalje, komentar je na mestu sam po sebi, jer su lepe zene stalno na meti, cak i kao ispravna konstatacija da se nesigurni muskarci plase lepih zena,<br><br>ostaje njihova reakcija na svoj strah, a to su ucene, namestaljke i nasilje. Lepim zenama se lakse prilazi iz prostog razloga sto korpa od lepe zene nije dramaticna,<br><br>ali korpa od neke lopate direktno gadja u ego koji je sada narastao do nivoa aristokratije.
 

Back
Top