"Lako ružnoj ženi da bude poštena."

U mojoj mladosti su se mnogo više nudile i menjale muškarce one ružnjikave.
Lepe su uživale da budu svačiji san i nedodirljive. Tj. mogle su da biraju pa su i birale.
Pretpostavljam da je to želja za dokazivanjem. U fazonu "mogu i ja da imam sve muškarce" pa valjda ćurke to shvate bukvalno i prionu na posao.
Nikada mi nije bilo jasno šta je pobrkano u tim glavama...
 
U mojoj mladosti su se mnogo više nudile i menjale muškarce one ružnjikave.
Lepe su uživale da budu svačiji san i nedodirljive. Tj. mogle su da biraju pa su i birale.
Pretpostavljam da je to želja za dokazivanjem. U fazonu "mogu i ja da imam sve muškarce" pa valjda ćurke to shvate bukvalno i prionu na posao.
Nikada mi nije bilo jasno šta je pobrkano u tim glavama...
Lepe žene...ružne žene...N.Bekvalac je sponzoruša, lepim rečima.
 
Lepe žene...ružne žene...N.Bekvalac je sponzoruša, lepim rečima.
Ok sponzoruša, ali ona brate voli da menja muškarce. Njoj je to duševna hrana.
Kada je bila nepoznata klinka, srednjoškolka, visila je u onom Pipingu svako veče sa drugim klincem.
Nema to veze sa parama, ona vapi za muškom pažnjom.

- - - - - - - - - -

Sećam se da je sa 14 godina počela da izlazi sa Lidijom, instruktorkom iz Gymnas-a koja je tada imala preko 30 godina. Vodila je Natašu sa sobom da love muškarce.
Ej bre, sa 14 godina. A njena keva je puštala jer je navodno imala poverenja u Lidiju pošto joj je Lidija godinama bila trener. Budalaštine.
 
Ok sponzoruša, ali ona brate voli da menja muškarce. Njoj je to duševna hrana.
Kada je bila nepoznata klinka, srednjoškolka, visila je u onom Pipingu svako veče sa drugim klincem.
Nema to veze sa parama, ona vapi za muškom pažnjom.

- - - - - - - - - -

Sećam se da je sa 14 godina počela da izlazi sa Lidijom, instruktorkom iz Gymnas-a koja je tada imala preko 30 godina. Vodila je Natašu sa sobom da love muškarce.
Ej bre, sa 14 godina. A njena keva je puštala jer je navodno imala poverenja u Lidiju pošto joj je Lidija godinama bila trener. Budalaštine.

Nema ali. Voli da menja, i da nju menjaju, a vala je oće ti koji se njoj sviđaju i ne znam u čemu je problem..

Msm, izreka je narodna novokomponovana, nije je smislila Be
 
Poenta je u izjavi. E, sad... Da li je gledate samo u kontekstu nje ili u samu za sebe? Potpuno dva raličita načina sagledavanja. :)

Jel neko gledao italijanski film "Malena" sa Monikom Beluči?

Taj film uveliko opovrgava ovu izjavu i

Istina je da su lepe zene vernije kada su u vezi, a da su ruzne komplikovanije dok su slobodne.

Znaci Natasa gleda samo iz svoje perspektive i verovatno nekome odgovara ovom izjavom,

koja bi trebalo da znaci " Meni se nude, pa sto bih sedela sama i patila, to je za ruzne ocajnice.".

- - - - - - - - - -

Има ли 'поштених' и 'непоштених' мушкараца или су само жене подвргнуте друштвеном сецирању?

Mozda ces da se slozis da su zene te koje vrse kontrolu u svom ataru.
 
Mozda ces da se slozis da su zene te koje vrse kontrolu u svom ataru.

Поборник си теорије о мушкарцу-животињи?

Тако раде и мисле и они у Саудијској Арабији па раде специјалне торове за жене и породице. Оно, ресторани итд..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pre nekoliko dana sam naletela na jednu žustru raspravu vezanu za ovu izjavu Nataše Bekvalac.

Neki su je napali, neki su 'pak govorili da je ova rečenica samo izvučena iz konteksta.
Ja sam rečenicu shvatila na jedan svoj način, ali da vidimo kako je vi tumačite.
Rasprava na fejsbuku je dostigla trocifren broj komentara.

Ako moze da je ima x kretena sta ce meni to ? Mozda ako mi je vece bas mnogo dosadno, i to ce da traje najduze 24h.
Ma I to je veliko pitanje ...
 

Back
Top