Kuda za vikend?!

Bezimeni, ja sam SAMO ostavila predlog kuda za vikend, nije lično! ;)

btw. istina je da nije bagatelno, ybg. Ali u topicu nije naglašeno - kuda za vikend za što manje para, jel tako? Ovo JESTE lepo mesto za odmor, za produženi vikend.

Ako te, ipak, i dalje vređa moj post - obrisaću ga, samo kaži :)
 
ma ja sam ovo probala i to jeste bila, između ostalog, i moja realnost koliko prošlog vikenda....drugo su maštanja, i ja bih mislim u Casablancu, of course...:)

btw. išla sam poslom, ne bih samoincijativno takođe davala tu sumu za 1 vikend. Ali kapiram da možda ima neko ko bi :idea:

Ti misliš da sam promašila temu? :)
 
Ne Beti, voleo bih da nisi...
Ali mislim da tako ni Italijani ni Shvabe, ni Englezi ne koriste svoje vikende...
Ma OK. Bravo za tebe kada makar i poslovno to mozes doziveti.
A jesi li nekada bila negde kolima, na nekom mestu koje moze biti zanimljivo, a da nas ne kosta vise od 100 evra za 3 dana?
 
Da, i ja bih volela da imamo više novca i da nam je planeta lakše dostupna...:cry:

Seoski turizam, mislim da je to odgovor na tvoje pitanje - sada imaš objekata sa klimom i bazenima za malo novca...Probaću da nadjem te flajere pa cu d apsotujem brojeve telefona, ako nekom treba ...a kapiram da vecina toga ima i na sajtu Turistisčke organitacije Srbije i na www.selo.co.yu
;)
 
Cene idu u paketima....dnevnim vikend, bakin paket i sl....ajde sutra ću da c/p, nemam ovde taj fajl...;)


stvarno, slatko od smokava u KKlubu je - čista egzaltacija..pa još ranom zorom...:P

(ja sam kreten, ja se ljubim sa smokvama :lol: Gurnem jezik i ondaK...njnjnjjnj...kovrt kovrt..slurp..i tako..erotika sa voćem...blah 8) )
 
a evo ti malo pogled na SPA-a, da se nerviraš, Bezimeni :)


spasapalmomma0.jpg
 
Bezimeni77:
Hvala Gudajoko na lepom opisu...

Juce sam bio u selu Crna Bara, i mogu reci da je tamo extra za odmor u privatnim kucama iz razloga nekoliko obliznjih mini turistickih atrakcija koje treba videti:

1) Vajat Hajduk Stanka, koji je u potpunosti ocuvan iz tog vremena
2) To mesto se granici sa Bosnom, a granica je reka Drina na kojoj postoji bas u tom mestu lepa recna plaza sa dva naturalna bara gde je pice 40-50 dinara
3) 10km odatle u varoshici Bogatic se nalazi jedinstveni gejzir tople vode (114 C) odakle je usred njiva napravljen bazen sa toplom vodom (36-40 C) namenjen lecenju koznih i reumatskih bolesti (bogat mineralima). Ulazak se naplacuje samo za parking 40 din, a takodje tu mozete klopati rostilj ili prasetinu, a pice je 30-60 dinara.
4) 20km odatle mozete posetiti baru Zasavica, p[rirodni rezervat mnogih retkih ptica i gmizavaca, koje mozete bezbedno videti iz turistickog broda koji vozi po ovoj prirodnoj atrakciji. Cena voznje sa vodicem je 200 dinara
5) 25km odatle, preporucujem u povratku prema BG ili NS, mozete obici kompleks bazena u mestu Salas Nocajski, gde mozete uzivati u u prelepom ambijentu, kupanju i masazi po extra povoljnim cenama (ja samo svratio a 13.08. idem ceo dan tamo)

Preporuka je da u Crnu Baru dodjete vikend 11.08.-12.08 (znaci drugi u avgustu svake godine) kada se ovde odrzavaju "Hajducke veceri", tradicionalna manifestacija koja vraca u vreme hajducije, kada vas na sred puta moze zaustaviti "sacekusa" koja ce vam ponuditi da se osvezite i pojewdete nesto (besplatno), gde mozete videti pravu staru svadbu (19 vek) i nadmetanje za harambasu, gde se najjaci mladici macvanskog okruga bore u starim disciplina za tu prestiznu titulu...

Eto, malo popularizacije i Macve+Srema kao turisticke destinacije i povoljne mogucnosti za vikend za pamcenje koji kosta smesno...
Da, za smestaj mogu da se raspitam, cena nocenja je 500 dinara po osobi, sto ukljucuje seoski dorucak. Ja vodim iduci vikend 12 mojih drugara i drugarica, pa ako je neko pozeleo iz ovih mojih reci da uziva sa nama neka se javi za dodatne informacije i proveru za smestaj...
Drustvo bilo, cak 15 ljudi i bilo nam je extra. Ni kisa nije mogla da pokvari.
 

Back
Top