Kuda za vikend?!

Da,da kosidba....
rajac-desno.jpg
 
Lepa je priroda na Rajcu i ima jedan hotel tj PTT odmaraliste. Bio sam prosle godine. Gazda pravi IZVANREDNU surenu jaretinu i kaze da je u hotelu non-stop ima. Ako je nema kaze da mozemo da ga vesamo. Inace ovako nema nista za izlazak. Pusto je kao pustinja ali priroda je super. Vodio sam decu prosle godine na izlet i nije skupo. Pozdrav !
 
Vrsac Vila "Breg" je prelepa. Skupo je, ali vredi. Kao da se ususkas u nesto toplo, luksuzno. Imaju ogromne krevete (sigurno 2x2) sa po dva debela duseka, djakuzije i tus kabine sa masazerima... Predivan pogled. Ako hoces nekoga da odusevis, to je mesto. Mozda za neku znacajnu godisnjicu?
 
ne znam odakle si ali mogu ti dati informaciju da je krevet u Kotoru 10€, doduse Kotor je najskuplji grad na CG primorju ali se moze naci apartman (stan) kompletan tipa 2 spavace (5 kreveta) kuhinja i dnevna za 50€ u starom gradu. toiko od mene ;)
 
Strajder:
Crkvu brvnaru u Brajkovcu vredi videti, ali to eventualno uraditi u prolazu, jer sa sve skretanjem za sat-dva si sve video. Najviše bih voleo da Lazarevac i okolina imaju šta da ponude turistima, ali ipak je to prvenstveno industrijski kraj.

Mada živim malo dalje od LAZAREVCA ne bih se menjao za odlazak u to mesto ni sa
jednim drugim..Tišina mir ..
 
jerotije:
Uz duzzno poshtovanje, dali mislish da je 50 eura dnevno povoljna cena ?

pa kako za koga.

tvoje novcano stanje mi nije poznato...hm
to su informacije koje sam pokupila u tur agenciji u kojoj se trenutno nalazim, ali ako zelis mogu naci smjestaj i jeftinije...naravno na crno.
ako te CG primorje ozbiljno zanima posalji mi mail na zeppy_pg@hotmail.com
naravno u pitanju bi bile uglavnom sobe.
 
Cetvorokrevetni apartman u Neos Marmarasu u Grckoj u drugoj polovini jula za period od 11 nocenja kosta 455 eura bez osiguranja, prevoza i viza mada je to potrebno i u CG-osim viza. Mesto je vec 3 godine proglaseno kao najcistije u Evropi. Zar mislite da je vredno porediti Kotor koji nema plazu sa Marmarosom ? Hvala zeppy od srca sto bi mi se raspitala za smestaj !
 
Koliko se sećam (cene od prošle godine) vožnja Šarganskom osmicom je 800 din i traje 2 sata sa odmaranjem na usputnim stanicama do kojh možeš doći i kolima i jako je lepo. Cene u kafanama sa predivnom okolinom, što zbog okoline i čega već, su malo jače...ali vredi. Ulaz u Mećavnik se naravno plaća i košta 250 din po članu. Lepo je ali meni lično je lepše u Sirogojnu.
 

Back
Top