KОŠTUNICA BOLJE ODGOVORIO SARKOZIJU NEGO NAŠ PRESEDNIK-SRAMOTA

Au, al ih je zaje6o. Mi ostadosmo bez 40% teritorije, a Mlohavi tri meseca nije smeo u javnost. I sad njega ne sme neko da gleda u oči. Je6o bi mu ja majku lopovsku onu tunjavu. Osudio bi ga na smrt zbog veleizdaje, a ne da mu dajem pravo glasa..

Zasto upotrebljavas govor mrznje? A u stanju ste da drugoga optuzujete za to...
 
Zasto upotrebljavas govor mrznje? A u stanju ste da drugoga optuzujete za to...

Nije to govor mržnje. Ja samo kažem da bih zbog Mlohavog uveo ponovo na smrtnu kaznu na par dana. Ubio bih ga iz praktičnih razloga, a osudio zbog veleizdaje. Sloba je puko Kosovo, a Mlohavi dozvolio da puknemo i one Srpske delove sa manastirima i srpskim stanovništvom koje smo mogli da pripojimo Srbiji, zatim zbog Mlohinog fetišizma sa foteljama smo dali Kosovo bez trunke obeštećenja. Dalje, Crnu Goru je smarao, davio je o tome i zapostavio državne obaveze, i dozvolio da njegovi pajtosi pokradu pola Srbije. Na kraju je podelio narod, tako što je reinkarnirao izdajnike i patriote kao pojmove, zakuvao sa državnim institucijama, obrukao nas pred svetom i pobegao u ilegalu do Molebana, koji je rezultovao velikom sramotom i smrću jednog čoveka. Da napomenem da je to rađeno našim parama. Sad je opet počeo da laje, pa bi ga utamanio.

Inače, možda sam glasač DS-a na poslednjim izborima, i možda se moji stavovi poklapaju sa politikom DS-a u nekim slučajevima, ali sam ja daleko od demokrate. Toliko!
 
Vidim, odbranio Crnu Goru sa Srbijom i Kosovo u Srbiji, odbranio međunarodne interese Srbije i legitimitet srpskih institucija. Fala bato, ne ponovilo se...
samo te gledam i čitam i ne mogu da verujem...
zar je moguće da toliko malo mozga ima na ovim stranama....pa pogledajte se...da vas dvoje piše pa ne možete da se složite a naši političari potiču iz redova ovog naroda...kakav narod takvi i oni....
p.s.
zar stvarno misliš da je mogao bilo ko da spreči CG da ode???ili Kosovo??ako tako misliš onda mi je žao...
 

Back
Top