KОŠTUNICA BOLJE ODGOVORIO SARKOZIJU NEGO NAŠ PRESEDNIK-SRAMOTA

Zasto Boris Tadic ne odgovori Sarkoziju kad je on u ovom trneutku vodeca politicka licnost u nasoj zemlji koja sve konce vlasti drzi u svojim rukama?

Zar nije sramota da opozicija brani ugled i ponos Srbije a da rezim diktatora Tadica cuti?

Boris Tadic mudro cuti, sto je i pametno kad si slabiji i niko te nista ne pita. PatriJotsko kur.cenje nas je i dovelo do podela, siromasenja, cepkanja i propadanja.
 
Predsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Vojislav Koštunica, ocenio je da se pokazalo da Kosmet nije poseban slučaj, i da će opasan virus protivpravne nezavisnosti pogađati razne zemlje. Koštunica je za Tanjug rekao da ocena francuskog predsednika Nikole Sarkozija da je Kosmet poseban slučaj i da od svih država na svetu samo suverenitet i teritorijalni integritet Srbije mogu biti narušavani, predstavlja nastavak duboko pogrešne politike koju vodi EU. Pošto je EU vodila dvostruku politiku razbijanja teritorijalne celovitosti Srbije i zaštite teritorijalne celovitosti Gruzije, bilo je neminovno da takva politika dovede do narušavanja međunarodnog poretka i ugrožavanja mira i stabilnosti u svetu, ocenio je lider DSS-a. Koštunica je ukazao da se postavlja pitanje kakvo pravo da se pozivaju na zaštitu principa suvereniteta i teritorijalnog integriteta imaju države koje su grubo pogazile to načelo kada su priznale jednostranu nezavisnost Kosmeta. Zapadne zemlje koje su sprovele politiku sile i narušile teritorijlnu celovitost Srbije snose svu odgovornost za posledice koje će osetiti mnoge države suočene sa sličnim problemom koji ima Srbija sa svojom južnom pokrajinom, naveo je Koštunica.Tako treba naš presednik da brani Srbiju a ne neko ko nema uticaja u svetu kao što je Koštunica.Tadiću mnogo duguješ Kosovu,da bi tako spokojno mogao da se smeješ pred kamerama tj.poziraš.

Kostunica - najpametniji covek na svetu, pravi Srbin, dostojanstven! Svi se stide pred njim, zato ga i izbegavaju!
 
Boris Tadic mudro cuti, sto je i pametno kad si slabiji i niko te nista ne pita. PatriJotsko kur.cenje nas je i dovelo do podela, siromasenja, cepkanja i propadanja.

pa zar nam treba predsednik koji cuti ? pa zar on nije biran da brani interese i stav svoje zemlje i naroda?

koji ce nam moj predsednik koji cuti ko neka cupika ? i ne sme da brani stav i interese svoje zemlje?

veca muda ima kostunica od tadica.....
 
pa zar nam treba predsednik koji cuti ? pa zar on nije biran da brani interese i stav svoje zemlje i naroda?

koji ce nam moj predsednik koji cuti ko neka cupika ? i ne sme da brani stav i interese svoje zemlje?

veca muda ima kostunica od tadica.....

Treba nam mudar i pametan predsednik, a ne kur.čevita budala. Takvih smo imali na lopate... Svi mi najebali, a oni se izvukli ili leže po medjunarodnim sudovima. Zaje6i više, narod je presudio. Mudrost i pamet je pobedila gluupost, pa ti sad crkni od muke ;)
 
Е па другари, ево још критика на рачун признања самопрокламоване независности Космета:

Oštre kritike na račun članica koje su priznale Kosmet
Međunarodni Radio Srbija - Pre 16 minuta
Članice EU koje nisu priznale nezavisnost Kosmeta oštro su kritikovale, na jučerašnjem samitu šefova država Unije u Briselu, članice koje su priznale secesiju Kosmeta, povezujući taj čin sa krizom u Gruziji i ruskim priznavanjem Južne Osetije i Abhazije, preneli su Tanjugu diplomatski izvori. Navedeno je da francusko predsedništvo EU na samitu želelo po svaku cenu da izbegne paralelu između Kosmeta i Južne Osetije, ali da su države protivnice nezavisnosti Kosmeta insistirale na tome da su se obistinila njihova upozorenja da je priznavanje jednostrane nezavisnosti Kosmeta bilo protivno međunarodnom pravu. Šest od 27 članica EU nije priznalo Kosmet - Španija, Rumunija, Grčka, Kipar, Slovačka i Portugal.
.................................................................

А ти Нешко буди у приправности, може да се деси да Шиптари поново крену на Србе.

Ne da može nego će se i desiti a ja moram biti spreman jer je opstanak u pitanju.:mafijas:
 
Многи не схватају, али Коштуница је први прави политичар након Милоша Обреновића.
Зашто: зато што нема цену- неподкупљив је, зато што је патриота и националиста и зато што је покушао да ''важе'' у корист Србије.

Несхваћен је јер је сувише интелектуалан, а наш народ није превише паметан, треба му гласноговорник који прича народним језиком.
Зато сматрам да би Коштуница и Николић били одличан дуо.

Ако се у скорије време политичка ситуација у Србији не промени ( а бојим се да су слаби изгледи), правиће , па и ови који тренутно тако срчано бране ДС, Коштуницу од блата.

Сетимо се како је наш народ био завдене Слободаном Милошевићем и колико је тог истог народа на почетку гласало за њега.
На крају је из редова истих добио наљуће непријатеље.
То следује и актуелном режиму.

Dakle, ne mogu da verujem da iko može da ima ovakve misli, sve do kraja sam se smejao jer sam mislio da sam naišao na dobar sarkazam:dash:
 
Многи не схватају, али Коштуница је први прави политичар након Милоша Обреновића.
Зашто: зато што нема цену- неподкупљив је, зато што је патриота и националиста и зато што је покушао да ''важе'' у корист Србије.

Несхваћен је јер је сувише интелектуалан, а наш народ није превише паметан, треба му гласноговорник који прича народним језиком.
Зато сматрам да би Коштуница и Николић били одличан дуо.

Ако се у скорије време политичка ситуација у Србији не промени ( а бојим се да су слаби изгледи), правиће , па и ови који тренутно тако срчано бране ДС, Коштуницу од блата.

Сетимо се како је наш народ био завдене Слободаном Милошевићем и колико је тог истог народа на почетку гласало за њега.
На крају је из редова истих добио наљуће непријатеље.
То следује и актуелном режиму.

Управо то! Али глупи народ то не схвата.Сменише човека због обећања.Тако су Слобу сви тапшали по рамену и викали- Сло-бо,Сло-бо! А на крају га попљуваше и отераше у Хаг...Са Србима никад ниси начисто...
 
Управо то! Али глупи народ то не схвата.Сменише човека због обећања.Тако су Слобу сви тапшали по рамену и викали- Сло-бо,Сло-бо! А на крају га попљуваше и отераше у Хаг...Са Србима никад ниси начисто...

Jesi li ti bolestan od Alchajmera ili neceg drugog. Ko je bre Slobu tapsao. njih dvojica yajedno su nas zakopali da 50 god ne možemo da se izvučemo iz gowana...
 
ne to samo ti mislis da znas,a svi ostali tako misle o tebi druze seljo.
sam si pricao po forumu da si narkoman,prema tome ja se ne ljutim na tebe zbog ovako svojstvenih izjava samo iskompleksiranom deristu...pozz:bye::bye:

Probaj malo ti neku drogu, možda ti pomogne... Čuo sam da LSD leči bolesne alkoholičarske mozgove, možda ti pomogne :sad2:
 

Back
Top