Kosovski Albanci podnose zahteve za srpske biometrijske pasoše

Ne moras da brojis dovoljno je samo da ubijes dva kruga kroz Albaniju i kroz Srbiju... z:lol:
Аха, извини, нисам те разумео први пут...
Да би изашао из кружног тока, мораш укључити десни (не леви, контра од срца) показивач правца, и усмерити возило према жељеном излазу. На тај начин ћеш масу окупљених и насмејаних посматрача растужити али ће ти то помоћи у исправном сагледавању чињеница.
Не треба да захваљујеш, ми волимо да помажемо.
 
Sto rece Adem malo reklame nije na odmet...Jelte briga drzave Srbije o ''njenoj'' teritoriji ...
Sad je prava zagonetka kako ce neki tamo Hashim ( pre je bilo u modi ime Enver ) da se klacka do Bgd-a prvo da preda zahtev za srpski pasos pa da se vrati natrag pa ponovo ode da ga uzme... Sem ako nije neka patriotska ispostava na kucnu adresu kao i prije ... Jeste nemoguce je sresti Albanca sa Kosovskim pasosem na Kipru a danas sam sreo jednog sa istim u Danskoj...
 
Gde si Kalimero, cinkaro jedna? :):)
Pogodilo te, a??

neka, neka... slusaj nesto...

kad budes vadio Srpski pasos, zahvali se lepo sluzbenici na salteru... Kazi, bogu hvala i drzavi Srbiji hvala sto me odgojila, dala mi da jedem i jos mi pasos daje... :):):)

Jel, kakve su te dankinje tamo? Os koju prevarit pa na nase Kosovo dovesti? Sta? Klijenti vole plavuse??

AAAaaa...zato si ti tamo.....i zato ti treba Srpski pasos....hahahahahaha.... ko te nezna.. :):)
 
hmmm...a da li znate da postoji određeni postotak Albanaca koji nisu bili za proglašenje ilegalne
države Kosovo?

Nemojte da stvarate stereotipe tipa albanac=siptar.

konacno razuman komentar.
Velik procenat Albanaca sa KiM,onih koji su odrasli u SFRJ zali za starim vremenima.Bez obzira na sve price o "represalijama"Srba mogli su da rade,stizale su penzije,cvetala trgovina,...danas od kriminalaca posten Albanac nema sta da trazi na KiM.Pukli su kao zvecka.Kako je ljude u Srbiji drmala groznica posle pada Milosevica, tako Siptare danas drma nezavisnost.Proce brzo iluzije o boljem zivotu preko noci
 
Sto rece Adem malo reklame nije na odmet...Jelte briga drzave Srbije o ''njenoj'' teritoriji ...
Sad je prava zagonetka kako ce neki tamo Hashim ( pre je bilo u modi ime Enver ) da se klacka do Bgd-a prvo da preda zahtev za srpski pasos pa da se vrati natrag pa ponovo ode da ga uzme... Sem ako nije neka patriotska ispostava na kucnu adresu kao i prije ... Jeste nemoguce je sresti Albanca sa Kosovskim pasosem na Kipru a danas sam sreo jednog sa istim u Danskoj...

Skupljas retke vrstez:mrgreen:
 
Njihovo ponasanje je uvek isto-semenkarsko. :)

Nisu u pitanju samo pasosi, l.k., akcije..Poznata je cinjenica da oni najvise veruju srpskim lekarima. VMA ih je pun. Dovode svoje rodjake, placaju koliko se trazi, ne pitaju za cenu.

Postavlja se pitanje: "Zasto ne veruju svojim lekarima?", "Zasto najradje kupuju srpske prehrambene proizvode?", "Zasto vode svoju obolelu decu po srpskim manastirima i traze pomoc? " ( ne obaziruci se na to sto je deo porodice ucestvovavo u paljenju svetinja)

Pricaju ljudi da je na Kosovu jeftina usluga zubara .Jedan porcelanski zub je 30e, a u BG 70-100e. E, sad..ko hoce da rizikuje-moze. Kad se probudi iz anestezije ima zube, ali nema bubreg..:)Vic, ali ko zna..

Volela bih da saznam bar nesto cime su Albanci zaduzili svet. Nekom lepotom (umetnoscu), nekim izumom, nekim plemenitim podvigom, nekim sporstskim uspehom. Ima li ista sto neguje ta tradicija osim sopstvenog izolacionog nacina zivota i "kulture" mafijaskog klana?

Sreca pa vise nema ko da im finansira to silno radjanje, a i dosta su se iselili u inostranstvo , tako da Srbi nisu vise ni priblizno ugrozeni njihovom populacijom kao sto neki hoce da predstave. Kod njih niko nije uspeo da izvrsi pravilan popis 100 god., ali mozda se i to desi pod vlascu ovog Tvora, da ne kazem Kfora i Umnika. :) Ako se ne friziraju podaci..bice dosta iznenadjenja.
 
kako je ironicno kada neko pravi stereotip a kada ga prethodno napomenes da nebi trebao to da radi...

Cak sta vise koliko pekara danas imate u Srbiji a da su im vlasnici Albanci?

Oni nisu otisli na kosovo da propagiraju odcepljenje?

E ja vala svakog jutra kupujem kod njih buka i pereca...a i nesto mi simpaticna ona Nora...ali muz joj je pravi grdosija,pa ne smam da se hvatam u kolo....:zskace:
 

Back
Top