Kosovski Albanci podnose zahteve za srpske biometrijske pasoše

Kosovski Albanci podnose zahteve za srpske biometrijske pasoše

http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/sr_Latn/features/setimes/newsbriefs/2010/01/20/nb-04

Izgleda da im polako dolazi iz doopeta u glavu...

Друга ствар је овде у питању.
Ради се о томе да са пасошима своје лажне државе могу да се сликају,док са српским пасошем могу да уживају погодности белог шенгена.
 
Normalno, i onda mesec dana istraznog zatvora... posle toga ih pustish... i to je to. Nishta vishe nije ni potrebno shta ce za mesec dana tamo da im urade, a potpuno je legitimno, j b g bio si osumnjichen za neshto... z:)



Pa moze i to mada malo je mnogo bili bi onda iste zveri ko i uck shta znam...
Dobro onda..........moze im se recimo oduzeti pasos,pa reci da pokusavaju ilegalno preci,pa opet u haps...............mislim,ako je legalno izdavanje srpskih pasosa,onda je i ovo legalno
 
mogu da se kladim da nasi imaju bolja kola od vasih.
uopste nije bitno da li je policija, ministri ili... svi oni voze odlicna kola. ovim se na dicim, ali tako je na zalost

Mojim ocima takodje vidio. U Tirani su 70% Mercedesi a ostalo takodje neki Njemci, VW Audi i sl. A u Srbiju 70% zastave, 20% Lade i moskvici, 5% jeftini koreanci i ovih ostalih 5 % pripada politicarima i njohovim "protivnicima".
 
Kosovski Albanci podnose zahteve za srpske biometrijske pasoše

http://www.setimes.com/cocoon/setimes/xhtml/sr_Latn/features/setimes/newsbriefs/2010/01/20/nb-04

Izgleda da im polako dolazi iz doopeta u glavu...

I dižu po 1.700 dinara od Dinkija.

"Pošta: Albanci se upisuju za akcije
29.Jul.2008, Izvor: B92

Na Kosovu se za besplatne akcije javnih preduzeća u Srbiji prijavljuju i Albanci, kažu u Poštama Srbije. Do danas na Kosovu za akcije prijavilo ukupno 71.617 građana, među kojima i određeni broj Albanaca,....."

Al će se nabroje.
 
0000615425_l_0_1ftj5b.jpg

Ovo su bre volovska kola onog berishe...vidis da je star sto godina...
 
Mojim ocima takodje vidio. U Tirani su 70% Mercedesi a ostalo takodje neki Njemci, VW Audi i sl. A u Srbiju 70% zastave, 20% Lade i moskvici, 5% jeftini koreanci i ovih ostalih 5 % pripada politicarima i njohovim "protivnicima".
Пребројао си сва возила у Тирани и у СрбијУ?!?!
Па ти си феноменаааалан.
Благо оцу који те родио...
 
Vidi Halixe... Neki moji kolege zbog posla, treba da pređu u Vranje na šljaku.

E sad, postavilo se pitanje stanovanja... Počeli su da se raspituju da iznajme stan i frapirali su se kad su čuli da se stanovi oko 50m2 rentiraju i do 250 € mesečno...

Čik pogodi ko podiže cenu nekretnina u Vranju...

Izgleda da ćemo ipak čuvajući svetu srpsku zemlju, izgubiti onu običnu...

Mislite o tome...:think:
 
Vidi Halixe... Neki moji kolege zbog posla, treba da pređu u Vranje na šljaku.

E sad, postavilo se pitanje stanovanja... Počeli su da se raspituju da iznajme stan i frapirali su se kad su čuli da se stanovi oko 50m2 rentiraju i do 250 € mesečno...

Čik pogodi ko podiže cenu nekretnina u Vranju...

Izgleda da ćemo ipak čuvajući svetu srpsku zemlju, izgubiti onu običnu...

Mislite o tome...:think:

Kako je krenulo i Beograd ce biti zemlja iljirskih starosedeljaca!
 

Back
Top