Konačno pravda za Brajana Stajnhauera

Opet ti razmisljas o muskim guzama. Nije tebi lako, al znas sta je dobro u svemu tome, svoju genetiku neces preneti na potomstvo. Hvala bogu :)

A ono dole sam napisao kako bi osoba sa IQ44 ( ti ) mogla da razume. Al kako vidim i dalje nisi u mogucnosti jer ti u glavi duva promaja, onda, nazalost tebi nema pomoci. Umreces glup i sam. Surova istina...

A vidim ti si ovde dosao svima da ukazes na pravi put i kako je za tebe taj milion sitnis. Jos jedan dokaz da nemas mozak....


Evo ovih par tvojih rečenica i probaj sam da sabereš i nađeš poentu šta je pesnik hteo inteligentno da kaže ?

Garantujem da ćeš iz srži koju tu nađeš, sam sebi potvrditi da si genije koji još nije ugledao svetlost dana ..... a moćiće sam sebi da dodeliš i nagradu mladog perspektivnog demokrate.
 
Evo ovih par tvojih rečenica i probaj sam da sabereš i nađeš poentu šta je pesnik hteo inteligentno da kaže ?

Garantujem da ćeš iz srži koju tu nađeš, sam sebi potvrditi da si genije koji još nije ugledao svetlost dana ..... a moćiće sam sebi da dodeliš i nagradu mladog perspektivnog demokrate.

Hajde ovako. Malo odstupamo od teme al moram da ti pomognem

1, Nas covek nalupa Amera
2. Nas covek pobegne u ambasadu
3. Nas covek pobegne u Srbiju
4. Srbija placa 1.000.000$ "nasih" para Ameru

jel ti sada jasno?

A ko je u sta zasluzio to je na Sudu da odluci.
 
Hajde ovako. Malo odstupamo od teme al moram da ti pomognem

1, Nas covek nalupa Amera
2. Nas covek pobegne u ambasadu
3. Nas covek pobegne u Srbiju
4. Srbija placa 1.000.000$ "nasih" para Ameru

jel ti sada jasno?

A ko je u sta zasluzio to je na Sudu da odluci.

E ... molim te da ne smaras sa tim tackama.... ako ja pocnem za suprotnu stranu trebace mi ceo dan da ispisem.....
a sada sve te 4 tackice mozes da das tadicu da ti da malo para za njih.
 
E ... molim te da ne smaras sa tim tackama.... ako ja pocnem za suprotnu stranu trebace mi ceo dan da ispisem.....
a sada sve te 4 tackice mozes da das tadicu da ti da malo para za njih.

hajde Radikalu ( ako bas hoces politicki ) uradi nesto korisno u zivotu...

A ako ti pocnes za suprotnu stranu? Sta Kovacevic ti je drugar iz peska kada ga branis? Ima svakakvih ljudi, *** tebi je ocigledno taj milion sica al sta ces, meni nije...
 
hajde Radikalu ( ako bas hoces politicki ) uradi nesto korisno u zivotu...

A ako ti pocnes za suprotnu stranu? Sta Kovacevic ti je drugar iz peska kada ga branis? Ima svakakvih ljudi, *** tebi je ocigledno taj milion sica al sta ces, meni nije...


Trazi od Kostica milijardu evrica .....ili od Miskovica ili od Djelica ili Dinkica ili od Vlahovica ili od ... ili od .... ili od... ili od ... ili od .... ili od... ma ima ih na stotine koji su pokrali po nekoliko milijardi dolara a koliko ih ima koji su se zadovoljili po par stotina.....

Ko je tebi kriv sto su oni pokrali milijarde a tebe polacaju po par evrica dnevno !?
 
Ti bas imas nekih psihickih problema :)

Ja trazim licno od tebe, ti si taj kome je 1.000.000E sica pa dolazim do logicnog zakljucka da se razbacujes evricima. Nisu Miskovic, Djelic, Dinkic, Vlahovic i ostatak kompanije platili iz svog dzepa vec gradjani. Ako je tebi ok, i opet vrtis sve oko politike ( a sta drugo tvoja stranka i moze ) onda ja licno trazim od tebe pare...

A drugo, ko kaze da ja radim za par evrica dnevno? Tu si se malko za*ebao :)
 
Ti bas imas nekih psihickih problema :)

Ja trazim licno od tebe, ti si taj kome je 1.000.000E sica pa dolazim do logicnog zakljucka da se razbacujes evricima. Nisu Miskovic, Djelic, Dinkic, Vlahovic i ostatak kompanije platili iz svog dzepa vec gradjani. Ako je tebi ok, i opet vrtis sve oko politike ( a sta drugo tvoja stranka i moze ) onda ja licno trazim od tebe pare...

A drugo, ko kaze da ja radim za par evrica dnevno? Tu si se malko za*ebao :)



Ti si taj koji radi po zadatku i zamlacuje jos ne zaglupljene i kojima mozdane vijuge jos rade oko nekih milion evra (koje niko nikada nigde nije video osim u pricama) dok na drugoj strani nestaju milijarde.

Ako ti je vec toliko do para ti opljkackaj svog sefa Vlahovica. Garantujem, ako mu ukrades milijardu evra nece ni primetiti a ako neverujes probaj pa ces se uveriti.
 
Bla bl bla, mogu da se kladim da i po ulici nosis bedz sa svojim Idolom :)


A opet dokaz koliko nisi u stanju da koristis mozak!!! Niko ne spori da se krade, kradu svi ma ko da je na vlasti, al u tvoj mozgic nikako da udje cinjenica da je tih 1.000.000e ili $ moglo da se iskoristi na drugi nacin. Naprave kuce za 20 porodica ( oko 60 ljudi ), izgrade neki deo bolnice, pomognu deci bez roditelja ( kojih u Srbiji ima previse ) al ne, tebi je ok sto smo dali ipak je neki majmun napravio sranje a jadan nema para pa da mu drzava pomogne!!!
 
Bla bl bla, mogu da se kladim da i po ulici nosis bedz sa svojim Idolom :)


A opet dokaz koliko nisi u stanju da koristis mozak!!! Niko ne spori da se krade, kradu svi ma ko da je na vlasti, al u tvoj mozgic nikako da udje cinjenica da je tih 1.000.000e ili $ moglo da se iskoristi na drugi nacin. Naprave kuce za 20 porodica ( oko 60 ljudi ), izgrade neki deo bolnice, pomognu deci bez roditelja ( kojih u Srbiji ima previse ) al ne, tebi je ok sto smo dali ipak je neki majmun napravio sranje a jadan nema para pa da mu drzava pomogne!!!


Vidis kako si ti pametan i inteligentan i dobro radis matematiku.... ljubi ga majka......

Ako to sve sto si izracunao da mozes za milion evra da uradis pomnozis sa 1000 pa dobijes iznos od onoga sto je recimo vlahovic pokrao tek za prvih mesec dana svoje kradje....
Pa dobijemo odprilike nesto ovako :
kuce za 20.000 porodica ili 60.000 ljudi, izgradi se bar 50 bolnica kompletno opremljenih, sva deca bez roditelja u Srbiji da dobiju trajan smestaj i da im se finansira kompletno skolovanje.... ali ne, vaznije je da jedan demokratsko-fasisticki lopov i bitanga ukrade za sebe nekoliko milijardi dolara....
 
Poslednja izmena:
Vidis kako si ti pametan i inteligentan i dobro radis matematiku.... ljubi ga majka......

Ako to sve sto si izracunao da mozes za milion evra da uradis pomnozis sa 1000 pa dobijes iznos od onoga sto je recimo vlahovic pokrao tek za prvih mesec dana svoje kradje....
Pa dobijemo odprikile nesto ovako :
kuce za 20.000 porodica ili 60.000 ljudi, izgradi bar 50 bolnica kompletno opremljenih, sva deca bez roditelja u Srbiji da dobiju trajan smestaj i da im se finansira kompletno skolovanje.... ali ne, vaznije je da jedan demokratsko-fasisticki lopov i bitanga ukrade za sebe nekoliko milijardi dolara....

Pa ti si smesan!!!

Hajde ovako!!! SVI KRADU!!! Kada smo to zakljucili predjimo na sledece. Vlahovic je ukrao milijardu E ili $, ja hocu dokaze da je ukrao milijardu E ili $, vi radikali uvek imate dokaze. Al posto nemas, tesko da cu ti poverovati...
Drugo, sada je bitno da ukljucis mozak. Drzava je javno dala pare gradjana zbog nekog retarda koji je pravio sranja po Americi ( glumio frajera pa posle pobegao podvijenog repa ) i to kada ljudi umiru od gladi. Jel ti sada jasno?
 
Podignuta optužnica protiv Miladina Kovačevića
02.Mar.2010, Izvor: Radio Slobodna Evropa

Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Miladina Kovačevića koji se tereti za nanošenje teških povreda američkom državljaninu Brajanu Stajnhaueru maja 2008. godine, izjavio je danas portparol Republičkog javnog tužilaštva Tomo Zorić. On je rekao da je optužnica podignuta i protiv bivšeg konzula i vicekonzula Srbije u Njujorku Igora Miloševića i Slobodana Nenadića zbog zloupotrebe službenog položaja, a Kovačevića za podstrekavanje na zloupotrebu službenog ...


Više : http://www.vesti.rs/Hronika/Podignuta-optuznica-protiv-Miladina-Kovacevica-9.html

Jesi li se tako nasekirao za vandalizam pripadnika NATO snaga počinjen nad porodicom Starovlah??? Ima li pravde za takvo siledžijstvo???:rtfm:
starovlah-j1.jpg
starovlah-a1.jpg


starovlah-j4.jpg
starovlah-a2.jpg

Bilo bi pošteno bar da Miladin i neko od siledžija koji su prebijali Starovlahe, par mjeseci podijele u istoj ćeliji i da se u velikom finalu izbore za nagradu Velikog Brata!!!
 
Poslednja izmena:
Konacno pravda za Brajana Stajnhauera ???
Da li neko stvarno misli da je ameru sada bitno sto je sud u Srbiji pokrenuo postupak protiv Kovacevica ?
Pa covek je postao milioner ( mada mislim da smo mogli i jeftinije proci ) tako da je pravda i vise nego
zadovoljena onog momenta kad mu je isplaceno tih 1000000$ !!!
 
Jesi li se tako nasekirao za vandalizam pripadnika NATO snaga počinjen nad porodicom Starovlah??? Ima li pravde za takvo siledžijstvo???:rtfm:
starovlah-j1.jpg
starovlah-a1.jpg


starovlah-j4.jpg
starovlah-a2.jpg

Naziv teme je ironičan.Do tog amerikanca mi je stalo koliko do kakvog ježa ili mungosa .
Budale našle još i da sude Kovačeviću a već su dali milion dolara.Kovačević nas je koštao mnogo a suđenje i eventualni odlazak u zatvor su samo dodatni nepotrebni trošak.
 
Pa ti si smesan!!!

Hajde ovako!!! SVI KRADU!!! Kada smo to zakljucili predjimo na sledece. Vlahovic je ukrao milijardu E ili $, ja hocu dokaze da je ukrao milijardu E ili $, vi radikali uvek imate dokaze. Al posto nemas, tesko da cu ti poverovati...
Drugo, sada je bitno da ukljucis mozak. Drzava je javno dala pare gradjana zbog nekog retarda koji je pravio sranja po Americi ( glumio frajera pa posle pobegao podvijenog repa ) i to kada ljudi umiru od gladi. Jel ti sada jasno?


Ajde ne smaraj sa tim americkim smradom vise.

Vodi ga kuci i *ebite se do besvesti.... i ne smaraj sa svojim pederasrtim idejama.

Mene interesuje zasto je taj Vlahovic povukao tuzbu protiv americkih nacista Klintona, Olbrajt i ostalih !?

Daj malo o tome. I da vidimo sta je taj americki olos radio ovuda.... ajde pocni....
 
Ajde ne smaraj sa tim americkim smradom vise.

Vodi ga kuci i *ebite se do besvesti.... i ne smaraj sa svojim pederasrtim idejama.

Mene interesuje zasto je taj Vlahovic povukao tuzbu protiv americkih nacista Klintona, Olbrajt i ostalih !?

Daj malo o tome. I da vidimo sta je taj americki olos radio ovuda.... ajde pocni....

Ovo nije tema o Vlahovicu!!! Ovo je tema o jednom retardu koji je nalupao drugog retarda!!! Taj drugi retard je Amer. da li si ti treci retard pa ti to nije jasno!!!
 
Valjda trebaju da mu sude za to što je oštetio Srbiju za milion dolara, a ne za siledžijstvo, pošto je u tom sporu ipak postignuta nagodba o poravnanju štete!!!
E sad,,, Kako da mu sude i po osnovu milionske štete koju je "pričinio" kad on nije ni donosio odluku da se te pare bilo kome isplate!!!
Po meni, onaj ko je ničim ovlašten gurnuo ruku u džep poreskih obveznika Srbije najprije treba da odgovara jer je time protivzakonito pokušao da prikrije svoju nemoć da zaštiti autoritet državnih organa Srbije i njen ustavno pravni poredak, a sve radi sticanja ili očuvanja jeftinih političkih poena!!!
Miladin i onaj prebijeni Amer su u cijeloj priči najmanje bitni likovi!!!
 

Back
Top