Koliko ste za to da stranci dodju da zive u vasoj zemlji?

Bre , sta da ti kazem, balkan je prepun primera kako ne treba razmisljati , tako da eto ti jos jedna ponuda po tebi kako ne treba razmisljati...
Koga da podrzavam, lekare koji traze mito da bi ti zakazali pregled?
Ili ove koji pristaju da cekaju 6 meseci ili godinu da bi probali da sacuvaju zdravlje koje otice svaki dan i mnogi ne docekaju....
Da , da cekajuci godoa, a imate mogucnost da se sklonite odavde u neku malo uredjeniju pricu....sto ne bi probali , to je moje vidjenje...Tvoje nije...ti bi ih podrzao da cekaju dok ne svisnu...
E, pa šta tebe briga šta ja mislim?

Ti si očigledno zakopan u blatu svog bezumlja do grla, pa misliš da si pametan jer pokušavaš da praviš neku moralnu razliku između dva govna.

A ti si samo treće gomno u tom smrdljivom hrpću. Ajde, uozbilji se malo i prestani da se igraš kao da si neki moralni guru.

Da si iole pametan, znao bi da postoje i drugi načini da se problemi reše, ali ti si očigledno preslab za to.
 
Preslab sam da ih resim .
Mnogi su preslabi , ti nisi.
Zato ti volis da ostanes , a ja mislim da ljudi treba da zive tamo gde je lakse i lepse ziveti...
Vremenom ces dobiti drustvo u jacim kolegama...
Ma kakvi, samo si kukavica koja ne može da se izbori sa svojim problemima. Umesto da se trudiš i boriš, ti bežiš kao neka plačljiva beba. A ja?

Ja sam bar muškarac, neko ko se ne plaši izazova i nije mi problem da se izborim sa svime što mi život donese. A ti? Samo se krij u svoj kutak i jadikuj.

Sram te bilo!
 
Bre, nije mene sramota sto postoje ljudi koji imaju vise sile , snage, lukavosti , opcija da sredjuju sebi kombinacije..
Svako je svoj na neki nacin..
Bas danas gledam koliko eksplozije primitivnog ima, milina za buducnost...
Bice ovde lepo ziveti ako si primitivac...

E sad, sto se tice muskarac, nesto ih je malo...
Zene su mnogo razocarane, ja sam tu mnogo jaci primerak nego vecina, one se zale da su muskarci razvratni , odvratni nekulturni i seljacki...
Ali same ih prave...
Ja se ne mesam....iz mog ugla GS su papucari teski...seljacine koje su teski papucari...kad su seljacine, imaju utisak da su muskarci , a kad su papuchari imaju utisak da su vitezovi koji su primer casti i postenja...sta li vec.
Ili da moraju tako jer ce ostati bez micikane..
 
Danas je globalna era i sve vise ljudi putuju i biraju jeftinije drzave da zive, posebno u zemlje Balkana kojima standard zivota brzo raste.

Ovdje imamo ljude iz Srbije, Crne Gore, Makedonije, Gruzije i Jermenije koji pricaju o prednostima da se preseli u ove drzave.

Sta vi mislite o tome, da li biste bili protiv da stranci dodju permanentno da zive u vasu drzavu/grad? Da li premjecujete strance u vasem gradu? Da li ocekujete vise da ih bude? Da li mislite da stranci mogu pozitivno da uticu na vas grad/drzavu?
Jedino ako ljudi iz tih zemalja ovde dolaze iz neke ludare , pa pobegli sa slobodnog vikenda.
 

Back
Top