Колико пута недељно се чујете са девојком/момком?

.....мене цура ставила пред избор, или ћемо да се чујемо сваки дан (еј сваки дан) или крај.

Мис'им, немам ништа против да буде и сваки дан уколико има нешто важно да се саопшти z:mrgreen: али безвезе ми да доказујем осећања на такав начин. А и некако ... патетично је.

Савршено ми одговара да се чујемо једном-два пута недељно у "регуларним" околностима.

Budi srecan dok imas izbor da se cujes s njom,zamisli da moras da je gledas svaki dan?
 
.....мене цура ставила пред избор, или ћемо да се чујемо сваки дан (еј сваки дан) или крај.

Мис'им, немам ништа против да буде и сваки дан уколико има нешто важно да се саопшти z:mrgreen: али безвезе ми да доказујем осећања на такав начин. А и некако ... патетично је.

Савршено ми одговара да се чујемо једном-два пута недељно у "регуларним" околностима.

Hhahhaahah ja i devojka se cujemo svaki dan vise puta,a da prodje da se ne vidimo NEMOGUCA MISIJA i ne dosadimo jedno drugom nikad....sta znam valjda je to ljubav....kojoj dolazi kraj......z:(
 
Xm..pa sad..
mrzim one forice, kao, dopisivanje celog dana, cujemo se 17x dnevno i sl..grrr..get a life!
cujemo se jednom dnevno, u poslednje vreme i preko skajpa i to je to..(ali umem da mu zaglavim na gajbi po ceo vikend:))
dolazili su i periodi da nismo u kontaktu po par dana..i to cesto
nemam tu naviku da se javljam...pogotovo kada otputujem negde..
 
Cujete se konstantno,nedostajete jedno drugom,nazivas to ljubavlju a onda kazes da joj se blizi kraj????Izvini ali meni to nije jasno

I ne mora da ti bude,ne znas nasu pricu i nemam nameru ovde da je pricam.....tako da sorry...nadam se da imas vise od 12 god i da shvatas da nekim stvarima dolazi kraj i mimo nase volje pozzzzz. :)
 
.....мене цура ставила пред избор, или ћемо да се чујемо сваки дан (еј сваки дан) или крај.

Мис'им, немам ништа против да буде и сваки дан уколико има нешто важно да се саопшти z:mrgreen: али безвезе ми да доказујем осећања на такав начин. А и некако ... патетично је.

Савршено ми одговара да се чујемо једном-два пута недељно у "регуларним" околностима.

Sve zavisi od toga koliko ste u vezi, da li zivite zajedno itd...vecini zena ce retko javljanje njenog decka, delovati kao nezainteresovanost...podrazumeva se da decko zeli da cuje svoju devojku pa makar i na minut ako je voli...obicno se ima zelja...


па мора, јер ако зовем само да бих звао (тј. ако се ништа специјално није догодило) онда како другачије?
Могу да причам о политици и историји, али то њу не занима.z:)

Ako nije zainteresovana za politiku i istoriju, verovatno je interesuje nesto drugo..da li si se ikada potrudio da saslusas sta je to sto bi moglo da je zainteresuje?

Са 16 година сам био другачији. z:) Али у овој најзрелијој фази - ДА!

Tuzno je sto je sve vise muskaraca od 28 pa nadalje postalo indiferentno, hladno..itd mnogo odraslih za koje se smatra da bi trebalo da su zreli, ne javlja se i kad nadju devojku i ljubav misle da se sve podrazumeva i da nikakav trud nije potreban vise...

Не одговарам зато што се постављате као да све унапред знате.
Па рекох кад све знате - да не кварим.

Uf..suvise mi poznat taj obrambeni mehanizam...kako da se postave drugacije, kad nisi dao povoda za to..zene su sklone nagadjanju ako ne dobiju odgovore na pitanja..a ti ako to radis svojoj devojci (ona pita ti ne odgovaras pa mora da nagadja) onda si ti veliki manipulator..ili si toliko introvertan da drugima koji ne shvataju tu emotivnu zatvorenost, delujes kao manipulator...

Нисам.
Грешиш.
Ја сам ко питомо маче.
Ћутљиво маче. Мјау.

A tek ovi odgovori sto mogu da iznerviraju coveka...Umes li ti da kazes da, tako je...ili nisu u pravu zato sto...??? Na taj nacin ti sebe lepo ogradjujes od svega..od donosenja odluke pa i od aktivnog ucestvovanja u svojoj vezi...
lakse je kriviti druge za vlastite promasaje i nezainteresovanost, nego slucajno se probuditi i shvatiti da nesto mozes da menjas...

Ja da sam tvoja devojka samo bi se okrenula i otisla..pokusaji da razgovara, da te "natera" da "propevas" samo su njoj na stetu..i nadam se da se nece posluzivati istih...samo nek se okrene i nadje boljeg frajera od tebe...:confused:
 
Uh, upoznao sam moju sadasnju curu pocetkom septembra i znaci od tad nije 1 dan prosao da nismo minimum 10 poruka dnevno razmijenili ali to je neki minimim minimuma :D , uglavnom ta cifra ide dosta dosta gore, a vidjamo se pa zavisi uglavnom 3-4 puta nedeljno.Mene vec smorilo to,ali ne mogu da joj kazem ;)

A prethodna cura, ta mi je veza bila najaca,trajala je 5 mjeseci,znaci zovne me ,pricamo,posalje poruku,pa se ne javlja i do 10 dana je bilo :D ,a ni ja, a onda me zovne i pita 'E jesmo li mi u vezi i dalje' ,ja kazem 'Jesmo' i onda me pita da se vidimo bla,bla,bla :D
 

Back
Top