Колико пута недељно се чујете са девојком/момком?

Клонирао сам се не због тога што ти мислиш (ти све знаш, јел тако лајт чајлд?) већ због тога што сам рекламирао један политички сајт после чега сам банован.

Али то нема везе са овом темом.
 
Клонирао сам се не због тога што ти мислиш (ти све знаш, јел тако лајт чајлд?) већ због тога што сам рекламирао један политички сајт после чега сам банован.

:zcepanje: pa ovo je mnogo dobro...i opet ti sa satro osecajnim temama...aj okaci link...cikam te z:mrgreen:
 
pitam se u kom delu teme ce da okaci link...koji je to momenat kad ce da skine masku i kaze nam kako su sva njegova ubedjenja, razmisljanja i ostalo na forumu tom i tom pa da procitamo to tamo :mrgreen:
aj okaci...il cekas taj specijalni momenat

ma metlo to je neki starosedelac...vis da tefterise ko s kim kako i zbog cega :lol:
 
Brate,sta im se pravdas?Neka se predstavi ko hoce,ko nece ne mora,i onako to nema nikakve veze sa forumskim diskusijama.
Jer,ovo je mesto predvidjeno za diskusije,ne za "licne kontakte".

a sto se trpas kad ne znas o cemu razgovaramo z:)
mada i ti si sumnjiv :lol:

pa svaki klon mu ima neku ulogu... :lol:
zaro to nije magicno z:mrgreen:

ja ne znam sta ce im to...cak i visestruka licnost moze da se izrazi pod jednim imenom :lol:
 
.....мене цура ставила пред избор, или ћемо да се чујемо сваки дан (еј сваки дан) или крај.

Мис'им, немам ништа против да буде и сваки дан уколико има нешто важно да се саопшти z:mrgreen: али безвезе ми да доказујем осећања на такав начин. А и некако ... патетично је.

Савршено ми одговара да се чујемо једном-два пута недељно у "регуларним" околностима.
Jaoj što si ti zajeban igrač :)
 
А јел постоје комбинације за шетање по граду?
Уколико не постоје онда нисам у таквој.

Ne znam šta ti sa čime kombinuješz:lol:, ali, ako si u vezi, šta ti fali da se čuješ sa curom svaki dan? da li je moguće da te ne zanima šta radi, kako je provela dan? bar da joj čuješ glas?
 

Back
Top