Колико пута недељно се чујете са девојком/момком?

Evo,moj racunar od poslednje rasprave ukljucuje Kasperskog,svetli kao da hoce da me ujedez:)
Nemam pojma ni za sta su me napale,valjda sam neki derpe,nemam pojmaz:)
Isto kao i sto sad ne znam na kojoj sam temiz:)

Nećeš mi verovati.....meni je pridošla muka....samo što su potencirale tu temu i izbacivale je navrh, a kamo još da su mene davile.....z:D

Kuku onome ko ih u kući ima i trpi.....z:p:zelenko:
 
Djole,ako mislimo na istu,udji i smiri jez:)
Las Vegas...z:)
Kuku pobratime vidiš šta ovako na otvorenom prostoru pravi....šta će tek da mi uradi kada joj uđem u kafez.......:zstidljivko:
....a što se tiče Vegasa.....standardno.....kuma radi noćnu šihtu na forumu pa je tada očekujem......nema ona veze sa ovim:zelenko:
 
pre bih rekla da je tebe macka strpala u kavez...predji na neku pitomiju zivuljku...mani se macaka... pogotovo onih sa crvenim pigmentom

mrnjauuuuu.......japrrrrrrrr.........
animals016.gif
:zstidljivko:
 
.....мене цура ставила пред избор, или ћемо да се чујемо сваки дан (еј сваки дан) или крај.

Мис'им, немам ништа против да буде и сваки дан уколико има нешто важно да се саопшти z:mrgreen: али безвезе ми да доказујем осећања на такав начин. А и некако ... патетично је.

Савршено ми одговара да се чујемо једном-два пута недељно у "регуларним" околностима.


Mene je bolje pitati koleiko se puta dnevno cujemo... :)
 
Zavisi u kom je stadijumu veza i koliko ste zajedno?

A što se tiče imanja/nemanja vremena, to bar imaš, evo do sad si mogao sit s njom da se ispričašz:mrgreen:.

Nisam ni ja za neko preterano "gušenje" u vezi, mislim da do prave komunikacije
i iskrenosti dolazi tek kad podeliš hleb sa nekim, tj. kad već živite zajedno..tako
da svaka preterana priča pre toga mu dođe kao prosipanje iz šupljeg u prazno.
Treba se raditi i živeti od nečega. A opet, ako se zagreješ imaš potrebu da je/ga
vidiš, čuješ. Meni se desilo slično sa jednim za koga sam poprilično zagrejana,
nismo se čuli svakodnevno, a viđali se svaki 2. dan u proseku, posle nešto ređe
zbog posla i obaveza. Strasna veza izuzetno, ima dubine, ali ne neke duboke
priče sa njegove strane, dakle kao da smo na različitim talasnim dužinama, a
emocije sve jače.
 

Back
Top