Колико пута недељно се чујете са девојком/момком?

"залудна сам па га давим 100 пута на дан" хахахахахахаха

jok ja zivim s njim :lol:
nego sine to sto si ti uspeo da prodas muda za bubrege nekoj klinki i nije neko dostignuce...a pogotovo je glupo pokusavati da ih prodas nama z:) al je bitno da sazris u jednog casnog coveka a ne u pi.cku pa je red da i devojcicu obavestis da je u varijanti...mislim nije lepo da se ona nada i sve to
 
.....мене цура ставила пред избор, или ћемо да се чујемо сваки дан (еј сваки дан) или крај.

Мис'им, немам ништа против да буде и сваки дан уколико има нешто важно да се саопшти z:mrgreen: али безвезе ми да доказујем осећања на такав начин. А и некако ... патетично је.

Савршено ми одговара да се чујемо једном-два пута недељно у "регуларним" околностима.

a onda ti njoj lepo kazi da ti je ona samo rupica za popunjavanje da se devojka ne tripuje da ima nesto ozbiljnije izmedju vas...nije lepo da je vozas...ima gomila devojaka koja ce hteti isto sto i ti pa ebi njih...nemoj da zavlacis ovu

budi musko pa lepo joj priznaj ...
 
па мора, јер ако зовем само да бих звао (тј. ако се ништа специјално није догодило) онда како другачије?
Могу да причам о политици и историји, али то њу не занима.z:)



e da dosli smo do kljucne stvari..ti nemas s njom sta da pricas...sto dovoljno govori kako je posmatras


devojka nije obaveshtajna sluzba,ako padne meteor,ako naprave novu raketu,ti bi je zvao da o tome diskutujete..neostrashceno...? u pravu je light,pronciljiva jedna zena..ili to shto je ona rekla ili ti bash ne osecash neshto toliko jako prema njoj.Jer,ti pricash o tome kako ne treba da se cujete svaki dan itd. ali opet,nije to uopshte pravi problem ovde ,ovo ti je kao da si izashao sad na pozornicu,a iza kulisa je sve,ovo prvo je pravan,kao neki izgovor..Jer,nerealno je da si ti sad otvorio temu,mi da te izgrdimo i kazemo '' no-no,treba cesche '' ,ti kazes '' hocu'' i tema se zakljuca..mozda je pravo pitanje zbog cega si postao tako...emotivno odustan i hladan,racionalan sa osobama sa kojima si u vezi.
 
Немој да лечиш комплексе тако што вређаш друге.
Живите заједно? Супер, драго ми је. Стан је твој? z:mrgreen:

stan je zajednicki ne znam samo odakle vam ta izmisljotina kloncino
jaoo evo je trecerazdredna psihoanaliza lecis komplekse :lol: ne sine uvrede se dobijaju kada se zasluze..a ti cak nisi ni dobio jednu vec si dobio realnost...ukoliko je to sto si napisao istina
e sad za ovaj post si zasluzio uvredu al ja sam dobar covek pa cu ti ovaj put oprostiti :)
 
a onda ti njoj lepo kazi da ti je ona samo rupica za popunjavanje da se devojka ne tripuje da ima nesto ozbiljnije izmedju vas...nije lepo da je vozas...ima gomila devojaka koja ce hteti isto sto i ti pa ebi njih...nemoj da zavlacis ovu

budi musko pa lepo joj priznaj ...

Зашто бих то рекао када није истина?

Можда си ти имала такво искуство, и можда у мом понашању препознајеш нешто што си доживела, али сви смо ми различити, и не можеш ме оцењивати на основу само тог сегмента у понашању, за анализу и закључак треба ти више информација..
 
па мора, јер ако зовем само да бих звао (тј. ако се ништа специјално није догодило) онда како другачије?
Могу да причам о политици и историји, али то њу не занима.z:)

jel ti palo na pamet da joj znaci da ti cuje glas...da je interesuje sta radis kako si...o boze i ja nasla s kim cu da pricam...emocije su komplikovana stvar i niko nije reko da svako mora da se snalazi s njima...otkaci malu pusti je da leprsa i da nadje sebi nekog dostojnog a ti ebi po sokaci
ako ti nemas zelje da je cujes i vidis savrseno je jasno da ti nije ni u malom prstu...nemoj je zavlaciti
 
jok ja zivim s njim :lol:
nego sine to sto si ti uspeo da prodas muda za bubrege nekoj klinki i nije neko dostignuce...a pogotovo je glupo pokusavati da ih prodas nama z:) al je bitno da sazris u jednog casnog coveka a ne u pi.cku pa je red da i devojcicu obavestis da je u varijanti...mislim nije lepo da se ona nada i sve to
z:kiss:
lepo ti je rekla
Немој да лечиш комплексе тако што вређаш друге.
Живите заједно? Супер, драго ми је. Стан је твој? z:mrgreen:

jao sveta kravo nasli s kim cemo da pricamo...ovo ko gluv s mutavim :lol:
 
Зашто бих то рекао када није истина?

Можда си ти имала такво искуство, и можда у мом понашању препознајеш нешто што си доживела, али сви смо ми различити, и не можеш ме оцењивати на основу само тог сегмента у понашању, за анализу и закључак треба ти више информација..

sinak temu nisam otvorila ja nego ti...pito si dobio si odgovor...mojne mi te fore s prebacivanjem koske...nismo deca... barem neki od nas

a kako objasnjavas cinjenicu da te bas zabole za nju?
 
ne odgovarash na sve vec samo na ono shta ti odgovara.....ignorsishes postove od light,mene,mentle,ne znam koga josh,u kojem te pitamo shta ti osecas prema toj devojci i u kojoj neki tvrde da ne osecash nishta prema njoj..ako otvorish temu,nosi se sa svakim odgovorom,ne samo pojedinima..

pa da moze da se nosi s nasim postovima i pitanjima ne bi ni vozo tu devojku...ne ume da stane i kaze lepo tako i tako...radi samo ono sto njemu odgovara...u sustini nije vredan paznje
 
ne odgovarash na sve vec samo na ono shta ti odgovara.....ignorsishes postove od light,mene,mentle,ne znam koga josh,u kojem te pitamo shta ti osecas prema toj devojci i u kojoj neki tvrde da ne osecash nishta prema njoj..ako otvorish temu,nosi se sa svakim odgovorom,ne samo pojedinima..

Не одговарам зато што се постављате као да све унапред знате.
Па рекох кад све знате - да не кварим.
 
Не одговарам зато што се постављате као да све унапред знате.
Па рекох кад све знате - да не кварим.

Niko se ne postavlja kao da zna neshto :)
ja lepo u mom postu kazem da je mozda pravi problem zbog cega si postao tako hladniji prema devojkama sa kojima si u vezi. Ja ne konstatujem da je to tako,to je samo moje misljenje,kao i to da je taj problem zapravo sporedan,i da mislim da je neshto drugo u pitanju. To nije tvrdjenje,vec misljenje,i svako ima pravo na njega.

ako je drugachije,ako mislis da nismo dobro shvatili,obrazlozi. jer,ne mozemo mi telepatski da komuniciramo sa tobom i da znamo tacno zashto zbog cega da radish,i da se ti onda iscudjavash shto iznosimo po tebi '' pogreshne zakljucke.'' otkud mi znamo kakvo je stanje,mi samo pishemo kako nama deluje,i niko nema pravo da se oseti kao da mu mi neshto namecemo zbog toga.
 
Раиса,

Погрешно мислиш.
Али да бих ти објаснио морао бих да се поверавам, а то ми се не ради, нарочито не на овакав начин. Само желим да питам друге колико се често се чују, ништа више од тога. То су неки оквири теме.
 

Back
Top