Osobe koje prkose godinama

Mladolik izgleda "pijem vodi" kod javnoh licnosti...muzika, film...duze traju...
Mi, obican svet, ponekada dobijemo kompl. sto je u redu, I to je to.
Vitalnost je vaznija rec...
a što fali i nama običnim smrtnicima da budemo mladoliki , ovi bogati nemaju tapiju na to pravo
yup, obično,vitalnost ide zajedno sa mladolikošću, e to brt ima itekako lepe benefite
 
a što fali i nama običnim smrtnicima da budemo mladoliki , ovi bogati nemaju tapiju na to pravo
Tacno
yup, obično,vitalnost ide zajedno sa mladolikošću, e to brt ima itekako lepe benefite
Jesi video "lepog dedu" od recimo 85g.?
Pazi, iskljuci garderobu...stap...manire...

Pre bih bio ruzan I vitalan...
 
Jesi video "lepog dedu" od recimo 85g.?
Pazi, iskljuci garderobu...stap...manire...
nije sve u fizičkoj lepoti , ako taj deda od 85 godina zrači vitalnost , takve će i oko sebe okupljati
ako taj deda klone duhom i počne na negativan način da razmišlja o svojih 85 godina , još brže će potonuti
 
Pre bih bio ruzan I vitalan...
ružan , šta znači biti ružan , najobičnija floskula , moj lični stav, niko nije ružan , ne postoji ružan čovek
e , a vitalan , pa to obično ide u paketu sa ono mladolik, vitalnost je zbir fizioloških osobina koje daju organizmu određene prednosti i vrednosti u odnosu na nekog ko se ne oseća tako
 
ružan , šta znači biti ružan , najobičnija floskula , moj lični stav, niko nije ružan , ne postoji ružan čovek
e , a vitalan , pa to obično ide u paketu sa ono mladolik, vitalnost je zbir fizioloških osobina koje daju organizmu određene prednosti i vrednosti u odnosu na nekog ko se ne oseća tako
Ne bih rekao da vitalan I mladolik idu u paru.
Ipak su to dva pojma.

U pravu si da mladolik covek ne mora biti u paru sa "lep".
Pa sam kao kontra tezu napisao ruzan, zapravo sam mislio na "ne mladolik" tj. obican.
 
Možda bi bilo zanimljivije da pronađete fotografije onih koje život i nije baš mazio.
Možda nisu ovako lepe i privlačne oku, ali ko zna...verovatno imaju neku svoju lepotu.
Možda i lepšu od ove...

A ko kaže da je ove život "mazio" , mislim to što su možda uspešni i situirani i ljudi znaju za njih ne znači i da su srećni, da nemaju svojih muka i da žive onako kako bi želeli i da nisu prolazili kros svašta, da nisu depresivni, na lekovima, itd.
 
A ko kaže da je ove život "mazio" , mislim to što su možda uspešni i situirani i ljudi znaju za njih ne znači i da su srećni, da nemaju svojih muka i da žive onako kako bi želeli i da nisu prolazili kros svašta, da nisu depresivni, na lekovima, itd.

Ništa ne kažem, sve je moguće.
No, da li onda dolazimo do pitanja je li lepota uslovljena na neki način uspehom, da ne kažem novcem? :think:
Uzmi jednu devojku, (dečka, nebitan je pol), lepu, i prati njen život, napravi mali eksperiment, mada verujem da ima puno primera oko tebe.
Ništa joj posebno ne nedostaje, što se tiče ličnosti.
Živi jedan sasvim običan život.
Uzmimo da ima sve muke koje si naveo, ( svakom je svoja muka najveća i najteža - iako mi je lično muka od ove rečenice, ne poričem njenu istinitost ).
Svaka godina joj donese neku novu nevolju.
I tako prođu godine, sretneš je recimo u nekim njenim ozbiljnim godinama, i ne prepoznaš je.
Ružna ti je.Lice prepuno bora.Kosa bela.Neugledna od glave do pete.Čista, ali potpuno neugledna.
Možda bi i ona bez obzira na sve bila lepa da je posećivala salone lepote, estetske hirurge, hranila se po odrđenim pravilima, živela jedan zdrav život, npr.
Nosila lepu garderobu.I još trista čuda...
E sad, mene lično bi zanimalo odakle joj volja i snaga i želja za sve to, uz tolike muke, depresiju, blablabla...isključimo mogućnost da baš i nije imala finansijskih teškoća.Isključimo potpuno novac.

Zaista, odakle volja i tolika briga za izgled, dugovečnost, a tolike muke proživeše? :think:
 

Back
Top