Koliko je mushkarcima vazno ...

?:
[ mislim o tome..najbolje da je nevin, ali tako nesto ne postoji, a da je punoletno..i da zna gde da stavi svoju stvar..u stvari moze 2-3 pre mene.. [/b]

ovo je rekla devilish a ne ?...greska....


a sto?
vise vredi? cistiji je?
pretpostavljam da normalni ljudi imaju normalan sexualni nagon...i sta sad, treba da dr.ka dok ne poplavi da ne bi bio fuxa?

stvarno ne razumem tu logiku...

i ne shvatam tvoje vidjenje sexa - "to je ulazilo u razne pre mene"....insistiras na emocijama u sexu a kad je tudje iskustvo u pitanju onda to svodis na ulazenje u razne....sto si tako sigurna da tu nije bilo emocija?
a i da nije bilo emocija, da li bi volela da tebe neko tako isto ocenjuje? otkud znas da ce tvoj broj da stane na dva...i posle par godina dodje neki majmun i kaze ti da si fuxa....a ti vodila potpuno normalan zivot...
 
DaChaS:
ma da pusti me tih internet svetaca ....ti su najgori u stvarnom zivotu....mislim da je najbolje da ne pitash ako kaze malo mislicesh da je slagala ako kaze puno reci cesh drolja tako da...Mouth Shut

Mi "internet sveci" smo malo vise posveceni zenama u realnom zivotu i sto je najvaznije umemo da slusamo zene bez predrasuda da li govori istinu ili ne.
To je predavanje nekome,totalni rizik,ali neka,barem nema kukavicluka od eventualnog neuspeha.

The Oath
 
NatasaNatasa:
Zar je vazno sa koliko je njih bila pre njega .... Vaznije je valjda sta se u njihovoj vezi desava.

Ovo jeste istina,samo je glupo i krajnje ponizavajuce uporedjivati sadasnjeg partnera sa prethodnim ili nalaziti mane kod ovog sadasnjeg.
Ili primenjivati iskustvo iz proslosti na sadasnjost.
Koliko ih je bilo,neka ostane zauvek proslost i da se to ne spominje,kod oba pola,jer sadasni partner treba da bude bezuslovni centar sveta.
 

Back
Top