Koliko pažnje nam je potrebno?

Sad, na jednoj temi na ljisu neko napisa, da l u šali ili ne, "ne sete me se za rođendan" 😊

Pa me to asociralo na pitanje koliku pažnju očekujemo od ljudi sa kojima stupamo u ljubav i sex odnose?

Koliko pažnje nam je potrebno i koja vrsta pažnje nam je bitna?
Metnula si ljubav i sexualne odnose pod isto, a ne treba. Pažnja za goli sex nepotrebna, za ljubav se podrazumeva
 
Naravno da ne treba. Uostalom zavisi ko je ona, gde smo se i kako sreli itd. Šta imam od pažnje ako je instsnt sex-sreli se, opalili i ne vidimo se nikad više

Увек је лепше са пажњом, него без ње. Све и да је секс за једну ноћ у питању.
 
Možeš li da opišeš malo svoj kriterijum..? Ako se desi da je pažljiva?
Prava ljubav se oseti, ne iskazuje se rečima i za nju nije potrebno nikakvo dokazivanje. Odatle, kao maksimuma odnosa dvoje ljudi, pada nivo zainteresovanosti i pažnje jedni prema drugome. Od proračunate pažnje do griže savest pa do savršenopg bolenja k-ca
 
Prava ljubav se oseti, ne iskazuje se rečima i za nju nije potrebno nikakvo dokazivanje. Odatle, kao maksimuma odnosa dvoje ljudi, pada nivo zainteresovanosti i pažnje jedni prema drugome. Od proračunate pažnje do griže savest pa do savršenopg bolenja k-ca

Ali sad se mislim, zar se svakom čoveku ne treba pristupiti sa pažnjom? Mada.. tačno je da ako si pažljiv prema ženi ona se nekad veže, a mnogi to žele da izbegnu.

No, zar se to nevezivanje ne rešava na drugi način, npr otvorenim stavom? Jer svako želi da se prema njima iskaže pažnja , tako mislim, da se osete kao ljudi.

Zato i jeste pitanje koja se vrsta pažnje podrazumeva čak i kod površnijih odnosa. Ne očekuju svi isto
 

Back
Top