Koliko je Krstarica multinacionalna

Koje si nacionalnosti


  • Ukupno glasova
    87
  • Anketa je zatvorena .
Мало је ово погрешно (мало више)...Муслимани су следбеници Ислама, значи то није нација, можда и јесте ако постоји "хришћанска", "будистичка", "паганска" националност.......Даље Црногорци су Срби, а то за Југословене је најлегендарније од свега наведеног....Ко кад бих се ја сад изјаснио као Римљанин, Гот, Атлантиђанин, итд.....
 
Мало је ово погрешно (мало више)...Муслимани су следбеници Ислама, значи то није нација, можда и јесте ако постоји "хришћанска", "будистичка", "паганска" националност.......Даље Црногорци су Срби, а то за Југословене је најлегендарније од свега наведеног....Ко кад бих се ја сад изјаснио као Римљанин, Гот, Атлантиђанин, итд.....
Vise nisu , fala bogu :D
 
Мало је ово погрешно (мало више)...Муслимани су следбеници Ислама, значи то није нација, можда и јесте ако постоји "хришћанска", "будистичка", "паганска" националност.......Даље Црногорци су Срби, а то за Југословене је најлегендарније од свега наведеног....Ко кад бих се ја сад изјаснио као Римљанин, Гот, Атлантиђанин, итд.....

UN je priznao Crnogorce kao narod - i tu više nema dileme. Isto kao što je priznao Austrijance. Pa sad ako se to nekim Nemcima i Srbima ne sviđa - neka napišu protestno pismo UN-u, mada mrka kapa.
 
Moraš se pomiriti sa tim da si Srbin, samo sa leksičkom greškom.

Kolega, pre dolaska Srba sa Kosova u Crnu Goru, u Zeti odakle sam živeli su ljudi keltskog porekla (što se i danas može videti po osnovama prezimena). Doseljenici se sve do 1860. nisu ženili sa starosedeocima. Tako da ako se neko preziva Andesilić ima keltsku osnovu Andes. Ja ne ulazim u tvoje nacionalno opredeljenje - nemoj ni ti u moje. Nemate više Jugoslaviju - nemojte nikoga da silujete.
 

Back
Top