Koliko je Gen. Mladić izdajnik i zločinac ocenite sami !

Da li bi isli pod komandu gen. Mladicu ili gen. Ponosu ?

  • Gen. Srpske Vojske Ratko Mladic (ponos i dika patriotske Srbije)

  • Gen. Vojske Srbije Zdravko Ponos (ponos i dika demokratske Srbije)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto nije ponudjen odgovor nikome? ratko mladic, pored toga sto je zlocinac je naravno, pa ne mogu da kazem izdajnik, jer tako treba da ga okarakterisu gradjani drzave kojoj pripada, a to nije Srbija, ali mogu da kazem da je kukavica! Kukavica kakva se nece dugo roditi!

Zato sto scenario glasi "mobilizacija je neminovna i neizbezna", sto je "normalno" u ratnim uslovima, a ujedno hvala na glasanju :) posteno od tebe, za razliku od nekih koji ucestvuju u diskusiji pljuju jednu stranu a na drugu nemaju hrabrosti da se stave iz njima a i svima nama poznatih razloga :hahaha:
 
Пази, знам сигурно да ниси од преко.

Нико оданде тако не прича.

Београдска гован.ца умеју тако да се изражавају о тим тешким стварима...и то она дођошка.;)
Ne moram biti ja sama doslovno "od preko" da bih dobro znala, i imala verodostojne informacije. (Eto, opet, vaše ograničenosti).

P. S. Nije istina da "niko odande to ne priča".

P. P. S. A ti bi mogla malo i da pripaziš na rečnik.
 
Glasaj batice ;) scenario glasi "mobilizacija je neizbezna", a mogao bi da obrazlozis podvuceno :mrgreen:


p.s. REZULTATI ANKETE DOVOLJNO GOVORE ZA SADA :mrgreen:

Već sam ti obrazložio. On ćuti kao pi3da dok naši neprijatelji imaju njega kao stabilan adut da nas ucenjuju i sramno zaje6avaju. On i dalje ćuti i zabole ga patka za svoj narod. Treba li još nešto o "herojstvu"?

Ako dođe do tog scenarija, po običaju, pući ćemo teritoriju, čast, ljude i rat. Ja, naravno, neću u tome učestvovati. mobilisaću sve svoje veze da uzmem azil i bežim. Jer, ja za ratove Srba okrivljujem isključivo lošu srpsku politiku, te ni buduća mobilizacija nije izuzetak.
 
Kad je zemlja ugrožena, na mobilizaciju se odazivaš ne razmišljajući ko je načelnik generalštaba, i nemaš mogućnost da biraš da li ćeš biti kod Pere ili Žike.
Srbi su u ovoj zemlji ginuli pod Adžićem, Panićem, Perišićem, Ojdanićem i sve su ratove izgubili...

vidim da ovde mnogi u zadnje vreme vole Srbiju ako su njihovi u vlasti, vojsci, plaćaju poreze kad dođu patrijote na vlast i tako redom

serem se ja na vašu ljubav prema Srbiji
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
To ti utvrdio,onako......................'ladno?!?!:mrgreen:
To utvrdili drugi, ja gledala, rado cu vam prepustiti snimke zlocina ratka mladica, samo da kompresujem filmove, mada mislim da ih ima i na netu. To je samo deo materijalnih dokaza. Inace ja mislim da je on najteze zlocine ucinio upravo prema Srbima, ali to je vec subjektivan stav.
 
Već sam ti obrazložio. On ćuti kao pi3da dok naši neprijatelji imaju njega kao stabilan adut da nas ucenjuju i sramno zaje6avaju. On i dalje ćuti i zabole ga patka za svoj narod. Treba li još nešto o "herojstvu"?

Ako dođe do tog scenarija, po običaju, pući ćemo teritoriju, čast, ljude i rat. Ja, naravno, neću u tome učestvovati. mobilisaću sve svoje veze da uzmem azil i bežim. Jer, ja za ratove Srba okrivljujem isključivo lošu srpsku politiku, te ni buduća mobilizacija nije izuzetak.

Znaci "nasi neprijatelji" od tebe traze vojnika koji je branio svoj narod i ispunjavao naredjenja politickog vrha za koji si ti glasao i sada je ON IZDAJNIK jer ti njego hoces da predas(prodas) svom "neprijatelju" ?

Batice, logika ti nije jaca strana, ae sada opet, ali polako ;)
 
To utvrdili drugi, ja gledala, rado cu vam prepustiti snimke zlocina ratka mladica, samo da kompresujem filmove, mada mislim da ih ima i na netu. To je samo deo materijalnih dokaza. Inace ja mislim da je on najteze zlocine ucinio upravo prema Srbima, ali to je vec subjektivan stav.

Da li ti uopste znas,koju funkciju je obavljao General Mladic?
 
Ponosh je izvucen iz budzaka i promovisan bas zato sto se nigde i ni na jedan nacin nije pozitivno pokazao u svim ovim ratovima.

Vojska ima puno mladih oficira, pukovnika, koji su se operativno dobro pokazali, recimo, na Kosmetu. Umesto toga, kod nas je promovisan ovaj kancelarijski pacov koji je pobegao iz rata u sopstvenoj otadzbini i nije uradio nista vredno paznje za vreme citave dekade ratova.

Zakljucak se sam namece.

Србија је у току рата у Хрватској и у БиХ била пуна оваких "патриота", а када им човјек каже да се враћа тамо одакле је потекао онда престају сва слагања по земљачкој линији и почињу да мрзе оне који нису побјегли као они. Чудна је то сорта. Знам и неке од те сорте који су, кад је пукло на КиМ, побјегли у БиХ. Могу да схватим да се људи боје (такве је углавном и боље немати на линији) али да их држава плаћа за то, то никад нисам разумио.
 
Ne znam dal' su iz podruma, ali većina njih je izmilela ispod nekog kamena, a i uvek se iznova uspaniče kad im ga ponovo podigneš. :mrgreen:
Pa da si izašao iz podruma, možda bi i ti video neki ;)
Не дао Бог да сте осетили рат на својој кожи као што смо ми прекодрински Срби. Само толико ;)
 
Ne moram biti ja sama doslovno "od preko" da bih dobro znala, i imala verodostojne informacije. (Eto, opet, vaše ograničenosti).

P. S. Nije istina da "niko odande to ne priča".

P. P. S. A ti bi mogla malo i da pripaziš na rečnik.
Ништа не разумеш, џабе ти све.....па чак и те претње.:lol:

п.с. неко ко другима говори да су болесни, луди, глупи...да упозорава некогна речник.:lol: Мора да имаш ексклузивно право на безобразлук и дупле критеријуме.:rotf:

Секо, мени су ликови попут тебе смешни.;)
 
Zamolio bih Sofiju da ne vredja devojcice poredeci Ponoa sa njma.
Razmatrati dilemu kod koga bi se ljudi pre javili u jedinicu u slucaju rata kao sto je postavljena tema je potpuno bez veze.Ponos je lik koji baruta nije omirisao ni na strelostu, a General Ratko Mladic je i direktno ucestvovao u borbama kao malo koji general od Prvog svetskog rata pa na ovamo. A pitanje da li je pocinio ratni zlocin ili nije je stvar za sud. Ali ne za sud u Hagu koji je vise puta do sada pokazao da je politicki sud osnovan samo da sudi i presudjuje Srbima. Ostale oslobadja optuzbe cak i u slucaju kada sami javno napisu kakva su zvjersta u ratu cinili kao sto je to uradio Naser Oric.
 
Ratku Mladicu se mogu na teret staviti dve zamerke.

Jednu, karakternu, sto je isuvise dugo insistirao na jugoslovenstvu i tim trulim ideologijama pre nego sto je obukao srpsku kapu.

Drugu, profesionalnu, sto je slusao politicko rukovodstvo RS i nije sprzio Maglaj, Gorazde, Orasje i jos dosta toga.

Za sve drugo mu skidam kapu.

1.Trebalo mu vremena,da mu dodje iz dupeta u glavu:rtfm:
2.Ne samo te smrdljive gradice,nego sve kockasto-zeleno:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top