Likvidiran ruski pilot izdajnik

Pocinili su izdaju. Tj. Snouden.

Asanz nema veze sa Amerikom niti je bio njihovo lice.
Ma, koja izdaja, to je samo prazna priča. Snouden je provalio u njihove tajne i otkrio sve njihove šeme, to je istina. A Asanz, on je samo poslao svetu istinu, nije ni zavirio u njihove tajne već je samo pokazao svima njihove prljave poslove. Ameri su sami sebe ogolili pred svetom, a sad kukaju kao malo dete. Smrducka je to igra, neka oni lome glavu s tim, nama ništa ne smeta.
 
*ebote, koji si ti to programer, bre? Zvučiš kao da si ispao iz nekog dosadnog pravnog džirloka! Piloti i opozicionari, krsili zakon, pa šta me briga! A ovi Asanž i Sounden, ko su oni? Nešto kao superheroji što štite zakone? Pa daj, bre, nemoj da si naivan!

Svi oni imaju svoje interese i igraju svoje igre, ne veruj ništa što ti serviraju kao svetu istinu! Ajde, sedi, pij pivo i ne zajebavaj!
Ne pijem pivo, ali ne treba se praviti lud i ne priznati da danas zapad radi sto su sovjeti nekada.
 
Извори блиски истрази шпанске агенције ЕФЕ потврдили су да је мушкарац убијен 13. фебруара у гаражи у Виљахојосу руски пилот Максим Кузминов, који је отео хеликоптер Ми-8 Оружаних снага Русије Украјини.Како наводи агенција, истрага сматра лажним документе пронађене код њега на име друге особе.
 
А што вам су вам Пилот и Наваљни издајници а Сноуден и Асанж борци за слободу?
Сноуден и Асанж су изнели истину о злу које Америка врши широм света и нису радили за ничије паре већ из убеђења. И они нису икада оштетили свој народ.

Руски издајници раде за паре, против свога народа и државе.
 
Ti navedeni bi sutra masovno ubijali po Srbiji svakoga ko ne lize cipele putinu i slicnoj bandi i to bez ikakve naredbe i potpuno besplatno.
1708494671120.png


:per:
 
Da je to uradio Rus, zvali bi ga izdajnik.
Издајник је онај ко ради за рачун страних служби и за паре против своје земље.
Сноуден то није радио, човек само није више могао да поднесе лицемерје и злу амерички политику.
 

Maksim Kuzminov, ruski pilot, koji je 2023. oteo helikopter Oružanih snaga Rusije i koji je brutalno ubijen u Španiji, sam je doveo ubice na svoja vrata.

Kako prenose mediji, Kuzminov, koji je ruski helicopter Mi-8 pun opreme predao Ukrajini, izrešetan je pre nekoliko dana u španskoj provinciji Alikante, gde se sakrio nakon što je „izdao državu“.

Nemački Bild piše da je Kuzminov dobio 460.000 evra za svoj čin, ali je istovremeno sebi potpisao smrtnu presudu.

Kako su potvrdile ukrajinske obaveštajne službe, Kuzminov je pobegao sa novcem, ali umesto da u Španiji živi ispod radara, pravio je kobne greške.

Navodno je, kako pišu pojedini mediji, nastavio da održava kontakte sa prijateljima i porodicom, a svojim ponašanjem često je skretao pažnju na sebe. Ljudi su ga viđali kako urla, a navodno se neretko pijan hvalio time kako je pomogao Ukrajincima.

Ipak, Rusi su mu ušli u trag tek kada je pozvao svoju bivšu devojku. Ubrzo su ga pronašli, izrešetali sa 12 hitaca i pregazili automobilom.

Telo Kuzminova pronađeno je prošlog utorka u jednoj garaži izrešetano od metaka.
 
"Ликвидирати" је израз који потиче из стаљинистичке терминологије. Тада су "ликвидирали" кулаке, козаке и сл.

Чемерни Срби га користе у афирмативном смислу, видим. Чемер, брате.
Šta misliš jel Aca Makedonac bio u pravu što je obezglavio persijance koji su mu izdali Darija ? :kafa:
 
Руски пилот који је пребегао у Украјину убијен је у Шпанији, за кога сумња Запад да су га убили руски обавештајци. Максим Кусманов, претходно је пребегао из Русије у Украјину и побегао у Шпанију где је пронађен убијен прошле недеље. Руска обавештајна служба га је сматрала издајником и претила му је да ће га убити. Забринутост Запада да ће Русија наставити са ликвидацијом издајника, Запада пропагира како то указује на све већу агресивност руске обавјештајне службе. Шта кажете на ово, јел вам драго да Рује решавају проблем издајника на овај начин?
https://www.reuters.com/world/europ...d-ukraine-shot-dead-spain-reports-2024-02-19/
 
Pa ti kume ako si ciga il rus..tvoj problem. Eno ti onolika Azija ako mrzis Evropu. Ko ti kaže da si osudjen da živiš na Kontinentu koji ti se ne svidja?
Ti si taj koji se stidi svog identiteta bas kao i “Tony” o kojem sam pisao i predstavljas se kao “gradjanin sveta”; cuj Evropljanin 😂

Zasto bi ja mrzeo Evropu; kao prvo moras da naucis da se kultura i naseljavanje sirilo sa juga prema severu na koji drkas; a kao drugo Evropa nije isto sto i EU, pa prema tome nabijem na K i EU i pojedine fasisticke clanice te iste tvorevine.

Rusi su ujedno najveca Evropska nacija i taj rasizam koji si ispoljio u prethodnoj poruci ti ne ide ni malo na ruku jer vecina tvog roda su ganferi za njih ako ces bas da brojis krvna zrnca i poredis ton kože; sto opet ponavljam je nebitno u prici, vec tvoje deklarisanje.
 
Ti si taj koji se stidi svog identiteta bas kao i “Tony” o kojem sam pisao i predstavljas se kao “gradjanin sveta”; cuj Evropljanin 😂

Zasto bi ja mrzeo Evropu; kao prvo moras da naucis da se kultura i naseljavanje sirilo sa juga prema severu na koji drkas; a kao drugo Evropa nije isto sto i EU, pa prema tome nabijem na K i EU i pojedine fasisticke clanice te iste tvorevine.

Rusi su ujedno najveca Evropska nacija i taj rasizam koji si ispoljio u prethodnoj poruci ti ne ide ni malo na ruku jer vecina tvog roda su ganferi za njih ako ces bas da brojis krvna zrnca i poredis ton kože; sto opet ponavljam je nebitno u prici, vec tvoje deklarisanje.
Ne znam gde sam ja to napisao da se stidim svog identiteta? Samo iskompleksiran i jadan čovek gradi svoj identitet prema nacionalnosti jer nema ništa drugo ispod prazne ljušture nacionalnosti (što je politička konstrukcija). Ne može meni biti draga Amerika više od Evrope iz x razloga koje ne može razumeti neko ko se ne deklariše kao Evropljanin(a šta si onda? Crveni kmer?). Neko ko ni pročita niti jedan evropski(i srpski) klasik godisnje ne može razumeti šta znači biti Evropljanin uopšte. To čak ima i najmanje veze sa EU iako je EU stara ideja evropskih naroda. Rusi nisu evropski narod to su više puta dokazali. Uostalom oni kao i Azijati(sa kojima su se mešali) imaju sklonost da potcine svoju slobodu autoritarnim režimima. I za kraj..odakle znaš ko je moj rod? Naravno da ne znaš jer lupaš gluposti. Ne bih se stideo ni da sam Albanac,zašto bi? Stideo bi se da sam daleko bilo rusofilicar.. p.s još jedna glupost,velis "drkam" na Sever,a obožavam grčko more,Italiju. Koji li je tvoj identitet da mi je znati? Rusofilska nistarija verovatno..
 
Ti si taj koji se stidi svog identiteta bas kao i “Tony” o kojem sam pisao i predstavljas se kao “gradjanin sveta”; cuj Evropljanin 😂

Zasto bi ja mrzeo Evropu; kao prvo moras da naucis da se kultura i naseljavanje sirilo sa juga prema severu na koji drkas; a kao drugo Evropa nije isto sto i EU, pa prema tome nabijem na K i EU i pojedine fasisticke clanice te iste tvorevine.

Rusi su ujedno najveca Evropska nacija i taj rasizam koji si ispoljio u prethodnoj poruci ti ne ide ni malo na ruku jer vecina tvog roda su ganferi za njih ako ces bas da brojis krvna zrnca i poredis ton kože; sto opet ponavljam je nebitno u prici, vec tvoje deklarisanje.

Врло често некога набијаш на курaц ових дана.

Нешто си нервозан. Јел све ок са тобом?
 

Back
Top