Da li je on izdajnik ili nije?

Da li je ruski teniser izdajnik?

  • Da

    glasova: 4 33,3%
  • Ne

    glasova: 8 66,7%

  • Ukupno glasova
    12
Još uvek nije opšta mobilizacija, ali dosta ljudi je poslato na front mimo svoje volje. Šuška se da će biti mobilizacija odmah posle izbora koji su tamo valjda u martu.
Za pare je tačno, sigurno je i to motiv. Od nečeg mora da se živi.
Pda , zamisli legnu mu pare u Beči u banci i rastiti mu ukradu platu samo zato što je Rus mimo svih postojećih zakona i pravila.
 
Sportistima u zemlji koja je pod sankcijama nije lako. Igranje tenisa nije posao kojim se možete baviti do penzije. Rat će trajati još dugo, a dosta ruskih sportista je shvatilo da neće večno biti mladi i sposobni. Među njima je i momak o kom je ova priča.

Ruski teniser promenio državljanstvo, obeležen kao izdajnik​



Pogledajte prilog 1491394
Na društvenim mrežama objavio je da će od sada predstavljati Kazahstan. Ševčenko je 59. igrač sveta, a ovaj je potez povukao zbog rata u Ukrajini i sankcija koje su na snazi za ruske sportiste.

„Pozdrav svima, samo sam hteo da javik da ću od sledeće nedelje predstavljati Kazahstan. Ponosan sam na to i ne mogu da dočekam da izađem na teren i da ostvarim trenutke za pamćenje i za sebe i za državu“, napisao je Ševčenko.

Njegova objava razbesnela je mnoge u Rusiji, koji su ga u komentarima nazvali izdajicom.

Olakšavajuća okolnost za dobijanje kazahstanskog državljanstva za Ševčenka je bila što živi u Beču. Naveo je da dugo nije živio u Rusiji.

Sportisti iz Rusije sve više razmišljaju o tome da zastupaju Kazahstan, što je potvrdio i potpredsednik Kazahstanske teniske federacije Jurij Polskij:

„Prošle godine smo primili više od stotinu zahteva.“
https://sportklub.n1info.rs/tenis/a...Y6I70jPQFOZsTVamv_24OAhwYQyaaiAv01WmWW9hoYZfU
Eto, nije uzeo državljanstvo neke zemlje sa trulog Zapada nego kazahstansko, ali džaba, za Ruse je on izdajnik. Pošto će kao član kazahtanske reprezentacije primati i neke pare od njih znači da je i strani plaćenik.
Da li se vi slažete s Rusima da je on izdajnik? Ja ne.
Biće i anketa.
Trebo je da ide na front kod Avdejevke! :rtfm:
 
Онај издајник, смрадикал, Докић сениор је своју ћерку натерао да узме аустралијско држављанство да би он могао да троши њене, тешком муком, зарађене паре.

Јбт...смрадикали су сви исти.
 
Sportistima u zemlji koja je pod sankcijama nije lako. Igranje tenisa nije posao kojim se možete baviti do penzije. Rat će trajati još dugo, a dosta ruskih sportista je shvatilo da neće večno biti mladi i sposobni. Među njima je i momak o kom je ova priča.

Ruski teniser promenio državljanstvo, obeležen kao izdajnik​



Pogledajte prilog 1491394
Na društvenim mrežama objavio je da će od sada predstavljati Kazahstan. Ševčenko je 59. igrač sveta, a ovaj je potez povukao zbog rata u Ukrajini i sankcija koje su na snazi za ruske sportiste.

„Pozdrav svima, samo sam hteo da javik da ću od sledeće nedelje predstavljati Kazahstan. Ponosan sam na to i ne mogu da dočekam da izađem na teren i da ostvarim trenutke za pamćenje i za sebe i za državu“, napisao je Ševčenko.

Njegova objava razbesnela je mnoge u Rusiji, koji su ga u komentarima nazvali izdajicom.

Olakšavajuća okolnost za dobijanje kazahstanskog državljanstva za Ševčenka je bila što živi u Beču. Naveo je da dugo nije živio u Rusiji.

Sportisti iz Rusije sve više razmišljaju o tome da zastupaju Kazahstan, što je potvrdio i potpredsednik Kazahstanske teniske federacije Jurij Polskij:

„Prošle godine smo primili više od stotinu zahteva.“
https://sportklub.n1info.rs/tenis/a...Y6I70jPQFOZsTVamv_24OAhwYQyaaiAv01WmWW9hoYZfU
Eto, nije uzeo državljanstvo neke zemlje sa trulog Zapada nego kazahstansko, ali džaba, za Ruse je on izdajnik. Pošto će kao član kazahtanske reprezentacije primati i neke pare od njih znači da je i strani plaćenik.
Da li se vi slažete s Rusima da je on izdajnik? Ja ne.
Biće i anketa.
kog je on izdao?
 
Ševčenko nije izdajnik već Ukrajinac, naime njegova porodica podiče iz Ukrajine odakle potiče i to prezime.
Zato zameriti Keljmendiju zato što ne želi da ratuje za oslobođenje i reintegraciju KIM- u sastav Srbije besmisleno je.

Ако толико Руса из Украјине може да ратује за ослобођење Украјине,


зашто Кељменди не би могао да ратује за ослобођење Србије?
 
Ако толико Руса из Украјине може да ратује за ослобођење Украјине,


зашто Кељменди не би могао да ратује за ослобођење Србије?
Koliko sam ukapirao Ševčenkovi su poreklom iz Poltave a ona nije poznata kao proruska oblast. Naravo nije nikakvo čudo ako se desi da pripadnik jedne nacije ratuje protiv zemlje iz koje potiče samo nije ni za očekivati.
 

Back
Top