Koliko je Gen. Mladić izdajnik i zločinac ocenite sami !

Da li bi isli pod komandu gen. Mladicu ili gen. Ponosu ?

  • Gen. Srpske Vojske Ratko Mladic (ponos i dika patriotske Srbije)

  • Gen. Vojske Srbije Zdravko Ponos (ponos i dika demokratske Srbije)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не, то је кукавичлук. Некој мајци, баки, детету је потребна помоћ србског војника са оружјем да их одбрани од хрвата и балија. Стајати мирно и посматрати злочине према србском народу био би грех.
Tako je to kad polovično čitaš postove. Ako odgovaraš, odgovaraj na ceo, ne vadi iz konteksta. Ali, šta se ja i čudim, to vam je omiljeni metod. :evil:
Ратко Младић : Господо официри, мене је срамота због свега што се овде дешава. Ја сам синоћ дошао са ратишта, нама тамо гину људи, ми немамо довољно бораца, пара, хране и муниције. Посебно за артиљеријска оруђа. На критичној смо граници кад је тенковска муниција у питању. Али, све би то наши борци поднели, чак и глад и сиротињу.Но, данас сам прошао поред Аде, тамо се сунча и купа 300.000 људи. Рат је у близини,читав један братски народ гине и пати, а Београд је у гаћама, и купа се. Господо то је срамота, и на тај начин се не помаже свом народу у невољи.
A da li si i ovo zapravo shvatio? :think:
 
Pošto je pobegao od mobilizacije, dakle dezertirao, on je postao General koji nije umeo da brine o vojsci. To je stvar stručnosti. Ja ne bih sa njim. Posle je postao zločinac, te takođe ne bih sa njim.

Izdajnik je bio pre zločina, a i posle, obzirom da služi našim neprijateljima za potkusurivanje i ucenu.

Da li bih išao pod komandu Ponošu? Verovatno ne, on je slab autoritet, iako poznaje svoj posao. To je takođe nedovoljno u ratu.

Posto si ti dovoljno mator gde si ti tad bio........ili 99-te........a Mladic dezerter.......hm....axa..........cudan neki dezerter u 1 borbenim:hahaha:
 
Ne odazvati se mobilizaciji u tom veštački izazvanom, dogovorenom i unapred izgubljenom ratu jeste jedini pravi patriotski čin. Isto tako, na svoj način, biti dobrovoljac, svojom svesnom odlukom, čak i u takvom ratu, opet, jeste čin za svako poštovanje. Ali, opet, teško da ćete vi nadripatrioti shvatiti te tanane nijanse. :think:
Ма кад ти кажеш, онда је тако.:hahaha:

Милунка....ја сам из....Хрватске...немој нас од преко Дрине учити шта се где дешавало, јер свакако не можеш знати боље од нас.
Ал' да ти мантрање иде, иде ти, нема шта.
У томе си првак света.:hvala:
 
Ма кад ти кажеш, онда је тако.:hahaha:

Милунка....ја сам из....Хрватске...немој нас од преко Дрине учити шта се где дешавало, јер свакако не можеш знати боље од нас.
Ал' да ти мантрање иде, иде ти, нема шта.
У томе си првак света.:hvala:

AL MU JE HEBO KEVU :klap::klap::klap:


:super::super::super:
 
Ne odazvati se mobilizaciji u tom veštački izazvanom, dogovorenom i unapred izgubljenom ratu jeste jedini pravi patriotski čin. Isto tako, na svoj način, biti dobrovoljac, svojom svesnom odlukom, čak i u takvom ratu, opet, jeste čin za svako poštovanje. Ali, opet, teško da ćete vi nadripatrioti shvatiti te tanane nijanse. :think:

Molim te,promeni nik i skini sliku-kaljas ime jedne welike zene.i I sv rat je bio i IZAZWAN i DOGOWOREN-case closed...
Pa ako je rat dogoworen-a twoj narod preko reke gine-ti si hrabar ako ga pustis da izgine?Druga stwar je to sto je nama rukowodstwo golo gowno.
 
Милунка....ја сам из....Хрватске...немој нас од преко Дрине учити шта се где дешавало, јер свакако не можеш знати боље од нас.
:
Ma, da, ti znaš nešto o meni, i onome što ja znam u vezi s tim ratom, pa možeš tako da sudiš. :roll: :roll:
 
Molim te,promeni nik i skini sliku-kaljas ime jedne welike zene.i I sv rat je bio i IZAZWAN i DOGOWOREN-case closed...
Pa ako je rat dogoworen-a twoj narod preko reke gine-ti si hrabar ako ga pustis da izgine?Druga stwar je to sto je nama rukowodstwo golo gowno.
Još jedan nadripatriota sa do zla boga izlizanom mantrom u vezi s avatarima. :roll: . I koji nije u stanju da ljudski pročita ceo tuđi post. :mrgreen: Jedini koji kaljate sve srpsko to ste vi, lažni patrioti. :mrgreen:
 
Ma, da, ti znaš nešto o meni, i onome što ja znam u vezi s tim ratom, pa možeš tako da sudiš. :roll: :roll:
Пази, знам сигурно да ниси од преко.

Нико оданде тако не прича.

Београдска гован.ца умеју тако да се изражавају о тим тешким стварима...и то она дођошка.;)
 
Ратко Младић : Господо официри, мене је срамота због свега што се овде дешава. Ја сам синоћ дошао са ратишта, нама тамо гину људи, ми немамо довољно бораца, пара, хране и муниције. Посебно за артиљеријска оруђа. На критичној смо граници кад је тенковска муниција у питању. Али, све би то наши борци поднели, чак и глад и сиротињу.Но, данас сам прошао поред Аде, тамо се сунча и купа 300.000 људи. Рат је у близини,читав један братски народ гине и пати, а Београд је у гаћама, и купа се. Господо то је срамота, и на тај начин се не помаже свом народу у невољи.

Ginuli mu ljudi, pa mu trebalo još topovskog mesa, jer nije čuvao ono što ima. Trebala mu municija, jer je pucao kad se napije, trebalo mu je para, jer nije dovoljno pokrao od dijaspore, Beograda i oslobođenih mesta. Najgore od svega je što narod živi i neće da dođe da se bori u tuđem ratu za vlast i pljačku.

Gowno smrdljivo... Gde je sad da nešto zameri majku mu je6em izdajničku u zlkovačku.
 
Ginuli mu ljudi, pa mu trebalo još topovskog mesa, jer nije čuvao ono što ima. Trebala mu municija, jer je pucao kad se napije, trebalo mu je para, jer nije dovoljno pokrao od dijaspore, Beograda i oslobođenih mesta. Najgore od svega je što narod živi i neće da dođe da se bori u tuđem ratu za vlast i pljačku.

Gowno smrdljivo... Gde je sad da nešto zameri majku mu je6em izdajničku u zlkovačku.
Замисли, гинули му људи, а био РАТ.:hahaha:

Ти, вероватно, живиш у цртаном филму, и то неком у коме се након испаљеног шаржера напуцани устане и настави да игра ластиш.

Него, играш ли ти ластиш?:think:
 
Još jedan nadripatriota sa do zla boga izlizanom mantrom u vezi s avatarima. :roll: . I koji nije u stanju da ljudski pročita ceo tuđi post. :mrgreen: Jedini koji kaljate sve srpsko to ste vi, lažni patrioti. :mrgreen:

Jao kako ne dosadis sama sebi sa tim nadripatrioti,patriJote itd?
Pa lepo ti kazem da ti treba prwa da wices sa tim avatarom da se ide u boj-jer je ta zena u mnogo goroj poziciji bila nego mi sada-to ti je narawno i poznato.
AU i Nemacka su USA 20.veka.
Sad se brani Srbija od nowe AU
zar nije tako?PO SWAKU CENU,pa i cenu JbNog ziwota...
 
Jeste kolega, to si u pravu da se Mladic opijao pa onda senlucio iz svog orudja, od papovke do prage. Posto je bio pijan stalno, znaci da je tu straceno strasno puno municije ukradene od Beograda i oslobodjenih mesta. Ispravno primeceno i da je to tudji rat i da je tamo i procentualno i apsolutno poginulo najvise srpskih vojnika.

Medjutim, mene i dalje interesuje onaj podatak oko dezertiranja pre nego sto je postao general. Da li bi mogao malo poblize o tome?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top