Koliko dugo mozete i da li uopste mozete da apstinirate?

skinuo sam se, evo me kod politicara. :)
Ono je genocid, razbiše te dušmani, nemam hrabrosti da gledam kako krvariš tamo, vraćaj se na LJiS da te ne nosimo na duši.
A ono retko ozbiljna tema. :rumenko:
haha :D
Za citanje najzanimljiviji, za citanje i dementno kezenje u monitor, ja nisam dovoljno ni stasita ni odvazna za ista konkretnije ( jerbo ni mene majcinski instikt ne drma jos ) a ti valjda nisi hambert

Imam potencijala za čitanje? :D
Čini mi se da tvoj biološki sat nije stao na 17 godina. :think: ;)
 
Naravno da mozete, znam to, mnogi od apstinenata su ovde... Ali, mozete li da budete na ovom forumu ali da ipak ne pisete na pdf-u Ljubav i Seks? Ma da ne gvirite uopste, da ne citate, nista, nista, nista, forum Ljubav i Seks ne postoji za vas... Da li bi probali, da li ste probali, rezultati, misljenja?

mislis bez masturbiranja ili bez seksa?
 
Naravno da mozete, znam to, mnogi od apstinenata su ovde... Ali, mozete li da budete na ovom forumu ali da ipak ne pisete na pdf-u Ljubav i Seks? Ma da ne gvirite uopste, da ne citate, nista, nista, nista, forum Ljubav i Seks ne postoji za vas... Da li bi probali, da li ste probali, rezultati, misljenja?

ali ja nikad ne citam druge forume. znaci, nikad nisam na ovom forumu na drugim mestima sem ovde. moje mesto je OVDEK!!!:rtfm:
:p
 
Pa jeste o seksu, pruzanje odgovora, citanje tema, izbacivanje smajlica, sprdanje, zakljucavanje tema, banovanje, provokacije, vredjanje, samo otvaranje ovog foruma, sve je ovo jedan veliki seks kad malo bolje pogledas. :)

još će ispasti da se .urvam, jer svratim ovdje??????

Je l ti dečko znaš šta je sex?

Tema: mogu da apstiniram...ja sam duhovno biće...:manikir:
 
Naravno da mozete, znam to, mnogi od apstinenata su ovde... Ali, mozete li da budete na ovom forumu ali da ipak ne pisete na pdf-u Ljubav i Seks? Ma da ne gvirite uopste, da ne citate, nista, nista, nista, forum Ljubav i Seks ne postoji za vas... Da li bi probali, da li ste probali, rezultati, misljenja?

ne mogu.
ja samo ovde i pišem.
ovde se moćna dlakava strvina rodila
ovde će i umreti.

arivederči.
 
Naravno da mozete, znam to, mnogi od apstinenata su ovde... Ali, mozete li da budete na ovom forumu ali da ipak ne pisete na pdf-u Ljubav i Seks? Ma da ne gvirite uopste, da ne citate, nista, nista, nista, forum Ljubav i Seks ne postoji za vas... Da li bi probali, da li ste probali, rezultati, misljenja?

bojim se da ne mogu...:sad2:
...prevelik je to izazov...
...otkako sam ga upozno, drugi pedefe ne postoji za mene...:rumenko:
 

Back
Top