da li imati vezu

sehs se ima kada se meni ima sehs
ja sam probavao to da se uklapam i uskladjujem tokom svog burnog bogatog tjivota
i zakljucio sam da je naibolje da ja budem inicijator i eskivator sehsa
odnosno da moje faze koje variraju od manijacke nezasitosti do apsolutne aseksualnosti treba da budu reper za sehsualni tjivot
a može i tako....
 
Žene poseduju urođenu sebičnost.

Nema da se deli MOJ muškarac ☝️

ko to uspe da preobrati, zaslužuje medalju.

A bogami i većina muških ne bi delila svoju ribu. Mada neki bi. Ali ne verujem daq bi pristali da žive sa tim tipom zajedno u slozi :D
 
Žene poseduju urođenu sebičnost.

Nema da se deli MOJ muškarac ☝️

ko to uspe da preobrati, zaslužuje medalju.

A bogami i većina muških ne bi delila svoju ribu. Mada neki bi. Ali ne verujem daq bi pristali da žive sa tim tipom zajedno u slozi :D
ja ne bi mogo da trpim druge muzeve
imam porive da udavim osobe istog pola ako emituju penisnu energiju
 
Zamisli, dođeš umoran sa posla, a žena već tom drugom sve skuvala, dala mu ribicu, umorna, on zaspao, ona zaspala i za tebe ostane šipak.
pa msm mogu da zamislim ali sam sebican i posesivan i nadobudan i teritorijalan i netrpeljiv i to bi zavrsilo lose
msm nije uopste problem to
samo ne u mom slucaju

ja uopste nemam problem sa tim da priznam sebi da sam sebican
to je fakt
 
to je odlika slabosti i nesigurnosti
prava i samouverena zena nikada ne pravi problem kada druga prava i samouverena zena udovoljava njenom muskarcu
zato sto je ona sigurna u sebe

pa i pravi i samouvereni muškarac ne bi imao ništa protiv da sam sve skuva i sredi nakon što žena sa drugim zaspi u istom krevetu, i još zagrljena. Bilo im je lepo i on je srećan zbog njih. :D
 
znaci jednoj uzurpiras epitel
dok ti druga lize buljon i stimulise bujon
koji posle podele obe jer su rasterecene takmicarskog duha posto su iznad tih plitkoumnih porriva kojima se opterecuju mediokriteti i seljana
 

Back
Top